Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya akne hegek-valóban én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya akne hegek-valóban én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Sajnos kamaszkoromban aknés volt a bőröm,viszont sok piros folt és mély,kráteres hegek maradtak utána.Nem kis probléma,sajnos az egész arcomon vannak,a smink is csak minimálisan segít rajta.Emiatt oda jutottam,hogy sosem ismerkedtem senkivel.Baráti szinten sem.Utcára sem lépek smink nélkül,az emberek szemébe is folytonos szorongással nézek csak.Sokszor megkapom miatta szüleimtől,hogy csak hisztizek stb,közben pedig szerintem elég egyértelmű,hogy az emberekből az ilyen undort vált ki.Kezeléseken természetesen voltam már,de a hegeken őszintén szólva egyik sem segített.Ha vannak sorstársaim,nektek mi a tapasztalatotok? 22/l

2021. febr. 21. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem képet akarok kizsarolni,de látatlanban lehetetlen megmondani,hogy túlgondolod-e a dolgot.


"ne ijedjenek meg tőlem az utcán"


Te lennél Frida Krueger,esetleg Frankenstein menyasszonya? :)


[link]


[link]

2021. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatosan csúnya volt az arcom. Mára csak a hegek maradtak. Nem egy barátom volt a férjem előtt. Sőt sok férfi még most is udvarolna és azt mondja szép vagyok. Igaz én is sminkelek mintha eltakarná pedig tudom hogy nem csak én jobban érzem így magam. Mert nem tudom magam elfogadni még így sem hogy pozitív visszajelzéseket kapok.
2021. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlgondolod, de én pontosan tudom, hogy nem annyiból tart elfogadni magad, hogy "na mától imádom a testem" és akkor megy.

Írtad hogy kezeléseken voltál, annyira nem értek hozzá, de egyik barátnőm hasonló hegeket elég szép eredménnyel kezelt. Retinolt, C vitamin szérumot, tejsavas hámlasztót és niacinamidot emlegetett. Az ordinary márkának a termékeire keress rá, olvasgass utána mit hogyan kell, mert nem lehet őket egyszerre, meg egyiket hetente 2x kell, másikat nap mint nap stb.

Hátha segítene az önbizalmadon egy kicsit.

2021. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is szenvedek, de nekem még az akné is megvan. Több mint 10 éve volt utoljára normális a bőröm, általános iskolában nagyon durván ki is közösítettek miatta.

Mára viszont sikerült valahogy elengednem. Egyszerűen nem érdekel. Igen, folyamatosan érzem a hátrányát a szociális életben, de mégse tud érdekelni.

Nem az adja az ember értékét, hogy milyen a bőre. Pusztán attól értékes és szeretetre méltó ember vagy, hogy létezel. Nem kell megfelelned a társadalom elvarasainak, mert mind egy irreális elképzelésen alapul. Senki sem tökéletes, aki annak tűnik, az retusálva van. Érdemes megnézni ilyen instagram VS valóság összehasonlításokat, nagyon durva mennyire retusálva van minden.

Nem használok semmilyen sminket, nagyon csúnya a bőröm és a szőrtelenítést sem viszem túlzásba, különösebben szépen sem öltözöm és mégis találtam olyan embert, aki gyönyörűnek és tökéletesnek tart.

Neked is sikerülni fog!

Csak előbb saját magadat kell gyönyörűnek látnod. Mert az vagy. Nem ismerlek, de tudom, hogy gyönyörű vagy.

2021. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon durván elkezdtem víz és száraz bölytölni emitt, a legdurvább az 10 nap vízböjt volt, de olyan is volt, hogy 4 nap vízböjt, 4 nap szárazböjt


Tök jó volt utána a bőröm, ha azóta böjtölnék, pár hónapja, akkor szerintem olyan sima lenne mint a babapopsi kis túlzással


De nem lehet, élni is kell, és böjt nagyon kemény mentálisan és fizikálisan is, úgyhogy mentálisan igyekszer javítani ezen


És amikor elkezdesz enni normálisan ( egészségesen, de mint ahogy egy normál ember ) akkor vissza jön a probléma, akármennyi probiotikumot eszel mellé


Ja meg szerintem most már tényleg elkezdem szedni a roaccutant, mert már megértettem, hogy megtettem mindent amit tudtam, de mégis úgy tűnik ,hogy nem volt elég

2021. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27f
2021. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!