Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy passzív bi srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy passzív bi srácnak hány százalék esélye lenne nálatok? Lenne egyáltalán?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 20:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ezen az oldalon sok meleg magáról adott jellemzése annyiban merül ki hogy melyik végén van a phasznak?
2021. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanannyi, mint egy hetero srácnak, feltéve, hogy monogám és hűséges,

és feltéve, hogy vonzódunk egymáshoz. Nyitott kapcsolatban és édeshármasban én nem lennék benne, így az erre való vágyakozás is kizáró ok.

2021. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
aki be vette már saját neme szögét vagy seggbe tetkózták annak nem való nő!
2021. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha amúgy kívül-belül szimpatikus, nem lenne kizáró ok.
2021. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha hűséges és ez a szexuális életünkre nincs hatással, alapjáraton véve nem lenne problema. Engem nem izgat, sőt taszít, hogy esetleg odanyúlkáljak egy férfinak, vagy a felcsatolhatós.


Viszont mivel ő vágyik erre, mint ahogyan én is, úgy gondolom előbb utóbb problémát okoznának az elfolytott vágyai természetesen.


Egy olyan nőnél ez nem lehet probléma, aki szívesen kényeztet téged máshogy is.

2021. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hány százalék? Nem befolyásoló tényező.
2021. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%
Na várj, tehát passzív ugye az az, hogy őt heggesztik és nem fordítva.... azt tudod hogy a csajoknál nincs mivel heggesszen ? Szóval a csajnak fel kéne húznia egy felcsatolhatót amivel hátulról megrak ? Ebben mi lenne neki az élvezet?
2021. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Én 100%-ig heteroszexuális vagyok, és nekem fontos, hogy a párom is az legyen. Ez indít be. Így nálam nem lenne esélye (ettől függetlenül én nem nézem le / undorom azoktól, akik nem heterók, támogatom az LMBTQ+ közösséget, de párkapcsolatra nekem nem kellene).
2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
persze
2021. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

Ha megtudnàm a párjelöltről, hogy volt férfival, ott lenne az ismerkedés vége.

Taszít. Nyugodtan legyenek egymással, az nem érdekel, de hozzám ne érjen.

2021. máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!