Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzéssel tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéssel tölt el benneteket, hogy a férfiak pár százalékán egyáltalán nincs hatalma a nőknek?

Figyelt kérdés

Az átlag férfi teljes mértékben függ a nőktől. Ezt a nők maguk is tudják, a bájaikkal simán letudnak venni bárkit a lábukról. Némelyek vissza is élnek ezzel, és luxuséletet biztosítanak maguknak. Az átlag férfiak más csoportjának meg - akik párkapcsolatban élnek, - az egyik félelme az, hogy a barátnője elhagyja. Mindegyikükben megvan az "ú.n. egészséges féltékenység", ami aztán személyenként változhat.


Van azonban a férfiaknak egy maradéka, akiket nem lehet lenyűgözni azzal, hogy ha egy csaj jól néz ki. Nem zavarodik meg egy feszes fenék, vagy két jó cickó láttán. A nők azonban ennek ellenére imádják a magabiztosságukért, amit egyébként kapcsolatban is megtartanak: nem féltékenykednek, és ha úgy alakul, el tudják engedni a nőt, anélkül, hogy "vissza akarnák szerezni"


Milyen érzéssel tölt el benneteket az ilyen férfiak létezése? Gyűlölitek őket, irigykedtek rájuk?


2019. jún. 10. 20:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Balázska, ne itt unatkozz plz.
2019. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

"Van azonban a férfiaknak egy maradéka, akiket nem lehet lenyűgözni azzal, hogy ha egy csaj jól néz ki."


Viszont ezek többségét is izgalomba hozza... egy másik férfi... Rosszabb esetben valami bizarrabb dolog.

2019. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Uhh, annyira frusztrál, ere most jól rátapintottál. Egesz nap ezen agyalok, hogy hogyan befolyásolhatnám ezt a kis réteget, ráadásul már a 28 év felé közeledek, úgyhogy kezd lejárni a szavatosaágom. Még 28 éves korom előtt sikerrel kell járjak, különben már csak egy szottyos sárkány leszek, aki hálás lehet, ha talál magának itt gykn egy magányos szűz fiút.
2019. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

"Az átlag férfi teljes mértékben függ a nőktől."


Ez az, amit én véglényszintnek tartok.

2019. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

A kérdés nem Balázstól származik, és nem homoszexuálisokról szól.


Viszont egy jogos problémát vet fel, mert megfigyelhető jelenség, hogy egy nőnek azzal van baja, hogy a pasija nem féltékeny. Konkrétan ismerek is egy esetet, amikor ez volt a szakítás oka. Sokak szerint ugyanis egy férfinak féltékenynek kell lennie, vagyis függenie kell a nőtől. Ha ez nem történik meg, akkor azt úgy reprezentálják, hogy a férfi nem szerelmes.

2019. jún. 10. 20:23
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan ezek a "hát én leszarom a nőket, rám semmilyen hatásuk nincs" típusú lúzerek azok, akik egész életüket a nőktől való érzelmi függésben élik. Pontosan ebből a hozzáállásból egyértelmű, hogy mennyire befolyásolják a nők.
2019. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ez maximum azokra igaz, akik megjátsszák a "kemény csávót"


Én például tényleg leszarom a nőket, nem is keresem őket, általában ők keresnek engem.


De a kérdést nem magam miatt tettem fel, hanem az említett példa ihlette.

2019. jún. 10. 20:36
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem akinek a sikerességét , vagy nevezzük célközönségét a nőknek köszönheti azok függnek a nőktől.

A józska aki le jár a kocsmába sörözni a haverokkal vagy egyedül ő senkitől sem függ, őt nem befolyásolja a jucika meg a margit.

2019. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Én minden éjszaka sírok miatta. Igaz, hogy itt a normális férjem, az egészséges gyerekem, a jó munkám és a szép házunk, de nem bírom elviselni, hogy vannak ilyen férfiak.
2019. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem különösebben érdekel, hogy idegen férfiak mit gondolnak magukról. Egyébként szerintem fele sem igaz annak, amit írtál.
2019. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!