Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt komolyan gondolják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolják az érintettek?

Figyelt kérdés

Ma is és régebben is volt már pár olyan kérdés, hogy a nők miért nem találnak megfelelő partnert. Elég fura válaszok érkeztek mindig...

Ezen az oldalon az ilyen kérdéseknél átlag 10-ből 8 nő azt írja válaszként, hogy nem kell egy férfinak sem vagy azt, hogy nincsenek normális férfiak. A valóságban ugyanezt talán 10-ből 1-2 egyedülálló nőnél hallani.


Szerintetek, ennek mi az oka? Itt ennyire képtelenek sokan az önkritikára? Vagy, mivel anonim oldal, itt a többség nem is válaszolni akar a kérdésekre, hanem csak arc nélkül panaszkodni?


És akik azt állítják, hogy nincsenek normális férfiak: Nekik egy férfi barátjuk vagy haverjuk sincs? A női ismerőseik pasijait sem tartják normálisnak? Több milliárd nő él párkapcsolatban. Úgy gondolják, hogy tényleg mind "nem normális" férfival vannak?


Eleve: Milyen kritérium az, aminek nem felel meg egy férfi sem? Mitől lesz egy férfi normális?



2021. febr. 21. 22:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hogy példákat is hozzak:


Itt egy csomó nő írja, hogy jaaa, a férfiakat csak a szex érdekli. Ők a szüleiknek és nagyszüleiknek is ezt mondják?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2021. febr. 21. 22:12
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Elkell engedni az itteni női válaszolókat. Az egyik egyszer lecsekkolt, mert elhitte magáról (ezzel a minden pasi szar elképzeléssel) aztán ahigy elnéztem a profilját, a képbe se fért bele akkora volt.

Na ennyit az itteni egyedülálló nőkről.

2021. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
úgy látom nem csak neki van nagy képe xd
2021. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2: Jogos. Tényleg furcsa az itteni szint elég sokszor.


#3: Nem igazán értem, hogy miről beszélsz. Ha rám célzol, én tudok és tudtam is mindig társat találni. Ráadásul, eszem ágában sem volt a másik nemet hibáztatni vagy azt mondani, hogy nincs normális nő. Ettől nagy a képem?

2021. febr. 21. 23:33
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Vannak normális pasik, csak mind foglaltak. A maradék vagy idióta, vagy meleg, vagy titokban pszichó. :D
2021. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

‘És akik azt állítják, hogy nincsenek normális férfiak: Nekik egy férfi barátjuk vagy haverjuk sincs? A női ismerőseik pasijait sem tartják normálisnak? Több milliárd nő él párkapcsolatban. Úgy gondolják, hogy tényleg mind "nem normális" férfival vannak?‘


az ugye megvan, hogy nem mindenki a baratnoi pasijaival vagy a fiuhaverjaival akar osszejonni? plusz, ami az egyiknel ideal, az a masikhoz abszolut nem passzol. birom (majdnem) az osszes baratnom pasijat, de sem kulsore, sem belsore nem olyanok, akikkel en parkapcsolatban lennek. ez nem azt jelenti, h rondak vagy butak, csak en nem oket keresem, ennyi.


egyebkent nem mondom, h nincs egy normalis pasi sem, csak azt, hogy nehez talalni. most az elvarasimba nem megyek bele, semmi extrem nincs bennuk, de tudvalevo, hogy az itteni incel nogyulolok meg azt is leugatjak, h irrealisak az elvarasai, aki szeretne, ha a pasija nem egy anyajaval elo, alkesz munkanelkuli lenne.



‘A valóságban ugyanezt talán 10-ből 1-2 egyedülálló nőnél hallani’ - ja, mert gondolom ANNYIIII egyedeulallo novel beszelsz nap mint nap parkeresesi problemakrol, h hiteles statisztikat tudsz levonni. amugy nem kell hozza nagy esznek lenni, h nev es arc nelkul az ember oszintebben nyilatkozik, mintha osszefut valami altalanos iskolai osztalytarsaval a buszon es az faggatja, h miert van egyedul.

2021. febr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja van 1-2 megkeseredett ember ezen az oldalon is. Egyébként meg ha egy nőnek nincs párja annak többnyire két oka van:

1) Nem elég széles az úgymond szociális hálózati kapcsolata, nem ismer meg új embereket, úgy meg elég nehéz. A net meg nem csodaszer, 100 bejövő levélből 99 azonnal kuka, kell némi rutin megtanulni szűrni őket.

2) Kereslet-kínálat egyensúlya nem találkozik. Túlértékelik a saját képességeiket és ahhoz képest magasabbra teszik a lécet. Ahogy fogalmazni szoktak varrónő ne ácsingózzon főorvosra. Szofisztikáltabb példa: 30-as elvált nő 2 gyerekkel de neki független, gyerektelen, átlagos külsejű, de már egzisztenciával rendelkező pasi kell. Nyilvánvalóan... az ilyen kategóriájú pasi meg kétgyerekes elvált nőt keres.

2021. febr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5: Dehogy foglalt mind. És ők is összejöttek valamikor valakivel, szóval nem voltak foglaltak... :D Egyébként, jól hangzik a szöveg, de a nőkre is ezt mondanád?


#6: Jó hosszasan leírtad, hogy vannak normális férfiak is, csak épp ők ezért vagy azért nem jönnek be. Köszi, hogy alátámasztottad, amit írtam: Ez a "nincs egy normális pasi sem" egyszerűen nem igaz.

Normális pasit meg pont annyira nehéz vagy könnyű találni, mint normális nőt.


"ja, mert gondolom ANNYIIII egyedeulallo novel beszelsz nap mint nap parkeresesi problemakrol, h hiteles statisztikat tudsz levonni. amugy nem kell hozza nagy esznek lenni, h nev es arc nelkul az ember oszintebben nyilatkozik, mintha osszefut valami altalanos iskolai osztalytarsaval a buszon es az faggatja, h miert van egyedul."

Öhm... Erre csak annyit tudok írni, hogy amikor azt mondom másnak, hogy "get a life", akkor azt azért mondom, mert nekem is van életem. Mármint, a monitoron kívüli is. Ajánlom neked is és akkor ezt a szöveget máris elfelejted.


#7: Ezek elég jó meglátások! Köszönöm!

2021. febr. 22. 03:54
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Ne mondjátok, hogy nőként nehéz párt találni. Tinderen a csajok 60%-át jobbra húzom, ami match van írok nekik, ha én nem teperek ezeknél a full átlag, vagy porcot az alatti lányoknál akkor 2-3 nap alatt eltűnnek, mert találnak mást.


Van egy társkereső, ahol a nőknek kell először írnia. Lematcheltem pár tényig csúnya, mázsaszázhúsz lánnyal kíváncsiságból, mit tudnak kommunikációban. Tudjátok mi volt a legkreatívabb üzenet? "Szia"

2021. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

‘Jó hosszasan leírtad, hogy vannak normális férfiak is, csak épp ők ezért vagy azért nem jönnek be. Köszi, hogy alátámasztottad, amit írtam: Ez a "nincs egy normális pasi sem" egyszerűen nem igaz.‘ ha ezt szurted le a kommentembol, akkor eleg gyenge vagy szovegertesbol. vannak normalis pasik. a baratnom normalis pasijaira nem fogok nyomulni ertelemszeruen. ahogy az sem kotelezo, hogy attol elaleljak onmagaban, ha egy pasi normalis, de kozben meg abszolut nem az esetem.

mondok egy peldat. ‘normalis’ pasi, semmi gond nincs vele, de mondjuk csak 170 cm, en a 178 cm-mel biztos nem fogok vele osszejonni, mert nem vonz, idiotan neznenk ki egyutt 1 fej kulonbseggel a javamra. attol meg o lehet normalis es lehet a 165 centis baratnomnek alomferfi, de nem nekem.

aki minden ferfivel osszejonne, aki nem csobuta es egy fokkal szebb az ordognel, az igenytelen. vannak normalis ferfiak, de az a normalis ferfi, aki hozzam passzol es erdekel, az ritka. szerencsere most talaltam egyet, szoval bedolt a teoriad, hogy az ilyen nok mindig egyedul lesznek.


‘Normális pasit meg pont annyira nehéz vagy könnyű találni, mint normális nőt.‘ ezt nem vitatom. mindkettot nehez talalni, bar nyilvan engem a nok nem igazan erdekelnek.

Öhm... Erre csak annyit tudok írni, hogy amikor azt mondom másnak, hogy "get a life", akkor azt azért mondom, mert nekem is van életem. Mármint, a monitoron kívüli is. Ajánlom neked is és akkor ezt a szöveget máris elfelejted. - koszi nekem is van eletem, de en nem a minosegre megyek, hanem a minosegre. baromira nem erdekel a small talk a szomszed juliskaval.

parkapcsolati dolgokrol meg csak olyannal beszel eleve normalis ember, akivel bizalmas viszonyban van. ketlem, hogy 10-20 egyedulallo novel bizalmi viszonyban lennel, de ok, biztos oriasi ‘lifeod’ van a gyk-n kivul, lol.

2021. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!