Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kit milyen indíték vitt rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit milyen indíték vitt rá a megcsalasra? És mi lett a vége? Persze akik erintettek.

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Sok megalázás, semmibe vevés.

Semmi nem lett a vége.

2020. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Visszatérő családi hátteres probléma, ami az évek alatt sem változott. Volt egy nagyon mélypont,azt hittem lezárul a kapcsolatunk, akkor jött valaki.Egy ideig működött,rendszertelen találkozásokkal, aztán szakítottunk.
2020. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Az újdonság iránti vágyakozás. Nincs véde, tartós szeretőt nem tartok, csak alkalmiakat, azt is csak néhány évente egyszer. Férjem nem sejti.
2020. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Meguntuk egymást és ellaposodott a kapcsolatunk.
2020. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Évekig elhidegűlve éltünk. Majd megismerkedtem egy férfivel akivel azonnal szerelem lett. Elhagytam és nagyon boldog voltam. De az élet elvette tőlem a boldogságot! Biztos megérdemeltem... :(
2020. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Jó a kapcsolatunk... csak megkívánom és kész. Utána ugyanolyan mosolyogva megyek haza hozzá, mint előtte.
2020. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Nagy volt a csábítás, és sikerült is neki.

Semmilyen következménye nem volt, okosan kell csinálni. 31/f

2020. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Hú ez komplex.

Fiatal koromban alig volt tapasztalatom, nem voltam sikeres a nőknél és irigyeltem azokat akik sikeresek, én is olyan akartam lenni. Nagy űrt éreztem ebben. Aztán félrementem és mindegyik alkalommal hihetetlen menekülés és üresség érzés volt utána. Olyan helyzetekbe mentem bele amikbe ma már nem mennék mert ezzel gyakorlatilag aláírtam magamnak, hogy igen te ennyit érsz és csak így érvényesülhetsz ezekkel.

De erre csak később jöttem rá, magától abbamaradt a félrelépés.

Később szakítottunk és most már tudom, hogy sosem mennék olyan helyzetekbe bele.

2020. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Elhidegültünk egymástól, aztán jött ő, aki nőként kezelt.

Nem derült ki.

2020. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem foglalkozott velem és nagyon unalmas volt mellette. Utána gyorsan szakítottam is, amikor rájöttem, hogy van ám jó szex is még a világon.
2020. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!