Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha jóképű férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha jóképű férfiként is olyan 20-25 lányból lesz végül 1 netes ismerkedésnél, akivel lesz is valami?

Figyelt kérdés

Ezek már csak azok a lányok, akiktől én is akarok valamit. Valami = minimum szex, vagy akár nyilván párkapcsolat. 19-25 évesekkel ismerkedem kb. A visszajelzések és tapasztalatok alapján egész jóképű vagyok. Most röviden írnám le a szokásost, hogy amúgy intelligens vagyok, próbálok lavírozni beszélgetéskor, hogy se túl unalmas ne legyek, se túl komolytalan. Voltak már barátnőim, alkalmijaim is az életben, de nem vagyok Casanova. Anyagilag még nagyon az elején vagyok a dolgoknak. Piacképes diplomás szakmám van, de még a karrierem elején vagyok bőven. Jómódú családból származom, van saját néhány millióm félretéve, de se kocsi, se ingatlan. Szóval semmi extra, de nem is rossz a helyzet, viszont nem az anyagiakkal akarok csajozni. A múlt tapasztalatai alapján azt látom a külsőm és a személyiségem is sok nőnek vonzó.


Viszont olyan furcsa, hogy mégis ha ráírok 20 lányra már match után, akkor abból a harmada nem is válaszol, a harmada eltűnik pár üzenetváltás után, aztán a maradékon belül egy párral lesz randi, aztán azok közül sok megint eltűnik 1-2 randi után, stb. Ezt elég frusztrálónak tartom és embertelennek, hogy így a nagy számok törvénye szerint kell ismerkedni, mert a többi nő meg ennyire érdektelen, eltűnik, stb.

27/F


2021. febr. 22. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
19-25 évesen a multimilliomos prémiumalfákra vadásznak a nők, így te csupán maradék maradsz, perifériára kerülsz “nincs ló, jó a szamár is” alapon, amíg nincs kilátásban egy alfa, mert akkor valami kamu indokkal dobbantanak azonnal. Törölnek, tiltanak, hogy ne álljon útjukba semmilyen akadály a prémium férfi felé vezető úton.
2021. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lol
2021. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!