Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond? Jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Jóképű vagyok, okos vagyok, autóm is van, és mégis nehezen találok normális lányt. Egyik fele nagyon buta, a másik fele meg azt hiszi ő egy Istennő. 31F

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen az élet.
2020. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerény is vagy, ez kimaradt.
2020. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
A személyiséged lehet nem elég tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező. Lehet azt érezteted a nőkkel, hogy nagyon vágysz már valakire és ekörül forog nagyon a gondolkodásod.
2020. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

ha szerinted a nők fele buta, a másik fele meg beképzelt, azzal kizártál mindenkit

így tényleg nehéz

2020. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ne haragudj, de te sem könnyíted meg a saját helyzeted. először is, mert már minden lányhoz úgy állsz, hozzá, hogy vagy buta, vagy istennőnek hiszi magát. másodszor mert te meg istennek hiszed magad. (csak, hogy hozzád hasonlóan fejezzem ki magam) :D

harmadszor - ti sem vagytok ám különbek, ha már általánosítunk ;)

2020. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hozzád hasonló beképzelt párom. Először a barátaim, majd a családom, végül én is beláttam, hogy milyen is volt. Szépen ki is adtam az útját, s lehetett kettesben az egójával.

Pedig buta sem vagyok és istennőnek sem képzelem magam.

2020. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Rossz körökben mozogsz, az a gond. Vannak okos nők, akik nem beképzeltek. Persze nekik nem elég, h kocsid van meg jóképűnek hiszed magad, stb. Kell valami kiállás, humor, valami extra. Ha ez nincs benned, akkor nem kapsz ilyet. Ennyi a történet.
2020. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jóképű vagy meg okos? Mihez vagy kihez képest? Ilyet csak az egoisták jelentenek ki saját magukról. A másik meg, nagyon gáz felvágni az autóval.
2020. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tükörben a nem túl okos félisten néz szembe ugye? :)
2020. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg ennyire fontos azaz auto?

Elkepeszto...


Az hogy jokepu, okos es autod is van, nem jelenti azt, hogy jo pasi is vagy. Szerintem ez nagyon rossz hozzaallas. Nem “csak” ez kell a nonek, ennel tobb kell. Az, hogy ferfi legyel, az ove. Ha nem felelsz meg ennek a kepnek, lehet barmilyen autod es lehetsz barmilyen helyes, akkor sem fog veled kezdeni semmit. Itt azokrol a nokrol beszelek, akiknek tenyleg nem mindegy hogy ki all mellettuk.


N.

2020. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!