Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok mindenhol kisbabák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok mindenhol kisbabákat, ha még kapcsolatom sincs?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyereket, megtalálni a páromat de régóta szingli vagyok...

Úgy érzem megfoszt az élet attól, amire készen állnék.

Minden este sírhatnékom van emiatt.

Nem érdeklek senkit, pedig nem vagyok befelé forduló.

Szeretném átélni a legcsodálatosabb dolgot az életben, azzal aki szeretni tudna.

De úgy látom erre már egyre kevesebb esély van... 28N


2021. febr. 22. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert a csok, meg babváró miatt, elözönlik az országot a kisbabák.
2021. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Súlyfelesleg? Bár manapság egyre több férfi nem akkar gyereket, beleértve engem is :/ társkeresők sem válnak be?
2021. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs súlyfeleslegem, vékony vagyok.

Szeretnék már családot, és szeretni valakit, akire felnézhetek.

Annyi nő lehet anya, én talán sosem lehetek az...

2021. febr. 22. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Majdnem minden nő lehet anya.


Annyira azért nem nagy kunszt ez.

2021. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Par nelkul is lehet anyanak lenni.
2021. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keveset írtál magadról, így nehéz jó választ adni. Volt már párkapcsolatod? Miből gondolod, hogy nem érdekelsz senkit? Észre szoktad venni, ha tetszel valakinek? Hogyan próbálsz párt keresni? Társaságba járni a covid miatt most nem nagyon lehet, de léteznek appok (például a Tinder, amit nagyon sokan használnak komoly társkeresésre), társkereső oldalak... A járványhelyzet előtt jártál emberek közé? Edzőterembe, színházba, koncertre, kiállításra? Van olyan barátnőd, aki sok embert ismer, és össze tudna hozni valakivel? Van olyan körülmény az életedben (pl. speciális életmód, világnézet stb), ami bonyolítja a dolgot?
2021. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-hoz kiegészítés: még egyáltalán nem futottál ki az időből, fiatal vagy. Talán érdemes lenne megpróbálnod lazábban ismerkedni, mondjuk valamilyen érdeklődési kör mentén. Sok internetes fórum létezik, ahol lehet csevegni, barátkozni hasonló ízlésű emberekkel. Könyvekről, filmekről, zenéről, utazásról, állatokról - akármiről. Jó alap az ismerkedéshez, ha van közös témátok.

A legfontosabb mégis az, hogy önmagaddal jóban légy. Ehhez nyugodtan kérj segítséget, akár pszichológustól vagy egy jóbaráttól, akire hallgatsz. Biztosan szeretni való ember vagy.

2021. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
A gyerek felnő, és ugyanúgy egyedül maradsz. Ne kreálj valakit, csak hogy feladatot adj neki.
2021. febr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as, félreérted.

Nem azért szeretnék gyereket és párt, hogy feladatot adjon nekem.

Szimplán én is arra vágyom, amire más is előbb-utóbb vágyik élete során.

Kezdek megérni a gyerekvállalásra, és nem szeretném elnyomni ezt magamban.

De ha nem találok meg a páromat, akkor sajnos le kell mondjak róla, pedig nagyon át szeretném élni... de nem egyedül.

2021. febr. 23. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen szülnek 30 felett, 28 évesen még felesleges pánikolnod.
2021. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!