Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Max 1 év múlva biztos lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max 1 év múlva biztos lesz lakásom, munkám. Te addig várnál a helyemben a csajozással inkább?

Figyelt kérdés

Apukám gyermektelen nagynénje meghalt, mindent apa örököl. A házát eladja és abból kb kijön annyi, hogy a tesóm és én kapunk egy-egy kis lakást. Én is beleteszek pár milliót, ami spórolt pénzem eddig van annak nagyját. (4 millióból 2-3-at) Ez mondjuk mire lezajlik lehet lesz fél-1 év is. Ez mellett még 1,5 év, mire végzek az egyetemmel, de most a haverom beajánlott egy olyan céghez gyakornoknak, ahol kb semmit nem kell dolgozni, de kapsz érte havi 150 ezret, ami vidéken diákként nem rossz. Úgy nem kell dolgozni, hogy tényleg csak ülni kell az irodában és haverom is pl ott szokott tanulni egyetemre. Ott áprilistól kezdek.


Ja és nem kell a duma, hogy ha jó pasi vagy, akkor lakás és munka nélkül is lehet csajozni. Lehet, de így könnyebb biztos. És tudom nem csak ezek számítanak, de eddig is voltak sikereim, így biztos könnyebb lesz. Szóval férfiakat kérdezek, szerintetek most pihentessem a dolgokat és majd ha ezek meglettek, akkor próbálkozzak jobban? Addig nyilván el tudom foglalni magam mással is.

25/F



2021. febr. 23. 10:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
" Lehet, de így könnyebb biztos" Ha neked így könnyebb, akkor ne csajozz addig! Nekünk semmi hátrányunk nem származik belőle.
2021. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet ismerkedni most is.
2021. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1. Rosszindulat nélküli válaszokat szerettem volna. Mintha egy jó barátod kérne tőled tanácsot. Neki biztos nem így válaszolnál.


2. Köszi!

2021. febr. 23. 10:28
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és nem kell a duma, hogy ha jó pasi vagy, akkor lakás és munka nélkül is lehet csajozni."


Tehát az sem jó ha azt mondjuk, hogy csajozz, nyugodtan, meg azt sem ha nem. Értem.


Amúgy 25 évesen komolyan vadidegen emberektől kérdezed meg, hogy mikor kezdj el lányokkal randizni?:D

2021. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Elegge gaz, hogy a szerelmet azt a tuti lakas es tuti munka fugvenyehez kotod.


Nyugi, normalis no ezzel nem foglalkozik

2021. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem várnék.
2021. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Miert, a lakasod fog csajozni helyetted? Aki ilyen kerdest ir, annak fingja sincs se a csajozasrol, se a parkapcsolatokrol. Ugyhogy az eselytelenek nyugalmaval, vehetsz egy playstationt meg egy szexrobotot, es akkor boldog eleted lehet.
2021. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

4. Ezt akkor írd oda minden kérdéshez, mert ez az egész weboldal idegenek véleményének kikéréséről szól. A kérdésre tudnál úgy válaszolni, mintha egy közeli barátod vetné fel neked a gondolatait?


5. A nőknek akkor mégsem kell a biztonság? A stabil jövőkép?

Egyébként írtam is, hogy nem kötöm hozzá. Volt már barátnőm, szeretett már nő. A leírást miért nem olvastad el?

2021. febr. 23. 10:41
 9/27 A kérdező kommentje:

6. Köszi!


7. Eddig is előfordult már, hogy olyan csaj utasította el velem az ismerkedést, akinek már volt kocsija, vagy szülei által vett lakása. Akin látszott, hogy zavarja én nem rendelkezem ilyenekkel. És miért ne lenne előny sok nő szemében, hogy nem az albérleti szobában lehet együtt lenni, a szomszédban a lakótárssal, hanem egyedül a lakásban? Még egyszer, nem azt mondom minden ezen múlik, hanem hogy előnyt jelent, nem?

2021. febr. 23. 10:44
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Muci, ne viccelj.


Szerelmet keresel, vagy gazdasagi kapcsolatot. Ha szerelmes a masik, marhara nem erdekli, ki mikor fogja ki a tuti melot. Kozosen megoldjak, epitenek.


Az a csaj, akinek ilyen elvarasai vannak, nem engem keres, talal mast maganak, tok rendben van.

2021. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!