Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel egyes nők, ha a férfi funkciójának megfelelően szexpartnerkeresőként használja a tindert?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 12:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem szexpartner kereső, hanem társkereső 🤷‍♂️
2021. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert a hozzád hasonló korlátoltak szerint szexpartnerkereső, attól még nem az.
2021. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%
Mert egyszerűek.
2021. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem hogy bárki felháborodik ha ezt EGYÉRTELMŰEN kommunikálod.
2021. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
És arról ki döntött, hogy az volna a funkciója? Te meg a haverjaid?
2021. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

azért, mert társkereső nem szexpartnerkereső.

ajánlom akkor a rosszlanyok.hu-t

2021. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
Oké hogy szextárskereső az eredeti funkciója de mostanra már a társkeresés is az lett. Mondjuk nem tudom ki süllyed odáig hogy társkeresőként használja de amint látod vannak ilyenek is 😆
2021. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

eddig sem volt szexpajti kereső, a média húzta rá ezt a jelzőt.


Mucika, ki van írva a profilodra, mi a célod? Igen? Akkor mi a baj? Nem és addig sumákolsz a szándékodról, amíg lehet? Akkor joggal vannak felháborodva.


Írd ki a profilodra mit akarsz, ha ezek után is kapsz dolgokat, ne foglalkozz vele.

2021. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

És hol álmodtad, hogy szexpartnerkereső, cicamica? Randiapp, hivatalosan is. Randiból pedig bármi lehet.


Amúgy annak idején nem háborodtam fel ezen. Én párt-férjet kerestem és találtam, mert nagyon sokan nem dugni vannak fenn, ők meg mást. Ha előre tudattuk a szándékot egymással, akkor rövidre lehetett zárni az ismerkedést akkor is, ha nem illünk össze. Az viszont kifejezetten fárasztó volt, mikor valaki komoly érdeklődést játszva hívott randira. Nem stílusom megalázni és mocsok stílusban elküldeni szexet kereső embereket a pokolba, de ezeken a randikon megtettem. Néha pofonnal is. Jó lenne, ha komolyan vennénk egymást és nem húznánk egymás idejét kamu komoly kapcsolat kereséssel, mert egyrészt nem korrekt másrészt sokkal több fölösleges gesztus befűzni egy komoly szándékokkal randizó embert (már akinél egyáltalán sikerül), mint azok közül választani, akik szintén ezt keresik. Vagyis, most már jó lenne, ha komolyan vennétek egymást, engem nem érint a téma azóta.

2021. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően társkereső, bár elég szemét marketingje volt a tindernek. Minden reklámből sütött a szex, de kimondva sosem volt. Összességében véve az emberek maguk alakították így a saját preferenciáikkal. Nem az app tehet róla, ha a felhasználó csak dugni akar.
2021. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!