Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van felháborodva azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van felháborodva azon sok átlagos férfi, hogy a Tinderen a csajok csak a szemtelenül jóképű férfiakat húzzák jobbra?

Figyelt kérdés

A férfiak is előbb fekszenek le egy 10/9-es 20 év körüli prosti csajjal mint egy 10/2-essel ingyen. Holott pontosan tudják, hogy egy prosti az rengeteg más pasival lefekszik. Hasonló a helyzet Tinderen, amikor a nők csak a férfiak felső 5-10%-ára reagálnak, a többi férfi az láthatatlan ott. Ők is tudják, hogy azok dugják az összes nőt, mégis ő kell nekik. Annyi előnnyel indulnak a nők, hogy nekik nem kell fizetni a szexért. De ez a természet törvénye, több a férfi és verseny van a női erotikáért, így hát sok átlagos még nem-prosti nőnek is iszonyú pénzeket mozgósítanak a férfiak, hogy megfeleljenek nekik. Egyik ismerősöm közel 10 évig gürizett külföldön, hogy itthon háza meg kocsija lehessen, hogy egy átlagos nő elvárásainak megfeleljen. Tehát nem azon a 30 ezer forinton fog múlni, amit egy 10/9-es prosti elkér egy óráért.

Csak a lúzer átlagos pasik veszik be, hogy a Tinder az valóban egy társkereső, holott az csak ingyen szexpartner kereső nőknek. És persze, hogy csak a legjobb pasiknak írnak vissza, ahogy a pasik is a legjobb csajokkal akarnak dugni, nem a ronda dagival.

Ennek tudatában, akkor miért vannak mégis felháborodva az incelek?



2021. febr. 23. 04:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Szeintem te tobb logiksi hibat is vetettel + nem minden fekete vagy feher.

Nem vagyok gazdag, nem is tekintek magamra jo pasinak, megis tinderen talaltam meg a baratnom...

Az meg teged minosit hogy olyan ismeroseid vannak akik 10 ev kulfoldi munka utan autot vesznek...

2021. febr. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem tinderezek, szóval én kimaradok a játékból.

Engem nem zavar, hogy ki-kit húz be, csak utána ne sírja tele a világot. Se a csajok, akiket csak megdugtak, mert maguk fölé választottak, se a férfiak, akik a világ leggagyibb képeivel és szövegeivel akarnak befutni.

Szépen mindenki gyakoroljon egy kis önkritikát és mindjárt nem lesz annyi rinya.

2021. febr. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Átlagos pasi vagyok, mégis tinderen találtam meg a párom a második randin. Szerintem közel sem lehetetlen a dolog.
2021. febr. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Le kell, hogy lombizzalak, annak idején átlagos fickókat húztam jobbra, mert azt éreztem otthonosnak és mert kapcsolatot akartam.


Amúgy ott ismertem meg a vőlegényem. Másoknak teljesen átlagos fickó, nekem valóban főnyeremény, elsősorban a stílusa miatt és mert társnak alkalmas, amilyen a sok fuckboy és szuperkan sosem lesz.

2021. febr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. A külőnbség megint nem az átlagos nők és férfiak és a szép nők és férfiak között van. A különbség megint nők (többes, tehát mind) és a jóképű férfiak vs csúnya pasik (akiket te átlagosnak gondolsz). Az átlagos és csúnya nők téged sem érdekelnek. Hol marad a szociális érzéked?
2021. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

" Ők is tudják, hogy azok dugják az összes nőt"


Tehát akinek van nője az a felső 5-10%-ba tartozik? Ez azért hízelgő rám nézve. :)

2021. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezt megint egy férfi írta ki, és úgy érzem, mintha nőnek akarnà beállítani magát, ezzel lejáratva őket, de összetèveszthetetlen az incel stílus.
2021. febr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
#7 Ja, tele az oldal beteg alakokkal.
2021. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

bena trollkerdes:D

azt hinned a kerdeesbol, h no irta ki, de a kifejtett resz megfogalmazasabol sut, hogy igazabol valami frusztralt ferfi irta ki.


‘sok átlagos még nem-prosti nőnek is iszonyú pénzeket mozgósítanak a férfiak, hogy megfeleljenek nekik.‘

mi az, hogy MÉG nem prosti?! remelem, anyadrol is igy beszelsz. senkinek nem kell penzeket mozgositani, eleg, ha jofej valaki, jo a dumaja es igen, JOL NEZ KI. akinek penz nelkul nem megy a csajozas, annak penzzel se fog - leszamitva persze azt az 1-2 golddigert, aki tenyleg a lehuzasra megy, de azokat messzirol ki lehet szurni es egy masodpercig se sajnalom azt a ferfit, aki osszeall veluk. megis mit hisz a csunya, pocakos, oregedo penzes nyomorult, miert van vele egy 10/10-es huazoneves csaj? az ilyen lehuzasok is csak a nagykepusegbol adodnak, hogy egy ilyen kocsivillogtato csunyacska pasikomolyan elhiszi magarol, hogy beleszeretett a fullos no.


‘Egyik ismerősöm közel 10 évig gürizett külföldön, hogy itthon háza meg kocsija lehessen, hogy egy átlagos nő elvárásainak megfeleljen.’ - hat akkor valoszinuleg nagy luzer az ismerosod, ha ezek nelkul nem volt kepes osszeszedni egy atlagos not. es ismet elefelejted, hogy EGY DARAB kiragadott pelda se nem erv, se nem bizonyitek, semmi. az en ismerosom egy percig se gurizett, nincs haza es autoja es megis osszeszedett egy atlagos not.



‘Csak a lúzer átlagos pasik veszik be, hogy a Tinder az valóban egy társkereső, holott az csak ingyen szexpartner kereső nőknek.’

a tinder eleve nem tarskeresonek indult, hanem szexpartner keresonek. es amelyik no talal szexpartnert ott, annak megvan a masik fele is, a pasi, aki talal szexpartnert. tehat ugyanannyira szexpartnerkerrso noknek, mint ferfiaknak. nyilvan nem a csunya, mizuval nyito luzereknek. de sok no nem szexpartnert akar talalni.


‘És persze, hogy csak a legjobb pasiknak írnak vissza, ahogy a pasik is a legjobb csajokkal akarnak dugni, nem a ronda dagival.‘ azert ez elegge le van egyszerusitve, mert nem CSAK az szamit, ki hogy nez ki. ha ramir egy fullos pasi valami ocska, helyesirasi hibakkal teletomott gagyi szoveggel, meg egy atlagosabb pasi egy vicces, intelligens szoveggel, utobbit fogom valasztani.tehat ha az illeto kulsoeg eler egy bizonyos szintet, ami felett jobbra huzom, akkor onnantol mar csak az szamit, mit tud a beszelgetesbol kihozni.


nem is ertem, mi ertelme volt ennek az idehanyt baromsagnak

2021. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Én csak azt nem értem mi a francnak reagál ilyen kérdésre bárki is...

Ha itt írogatna ki valaki ilyen hülyeségeket mondjuk egy hónapig, és senki nem reagálna rá akkor megszűnnének az ilyen barom kérdések. Ahelyett, hogy megmondanátok a tutit, simán ignorálnátok az ilyen embereket és kész.

2021. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!