Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hány engedélykérésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány engedélykérésetek van messengeren?

Figyelt kérdés
Ebből hány tipikus nice simp guy jellegű? (Bókol kedveskedik de ha nemet mondanál lennél az utolsó büdös minden is xd)
2021. febr. 24. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Egy év alatt lett 100. De nehogy azt hidd, hogy szőke hercegek fehér lovon! :D Mondom, mi volt: hiányos fogsorú úriember, kis c típusúak pujákkal, arabok, románok, 80 éves papi, 40-50 éves kalandor férfiak meg néhány 8 általánost tán elvégzett srác. Ennyi.
2021. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10

Nem pasik, hanem rokonok akiket utálok, anyum kolléganői, stb...

2021. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

De nyomi vagy 4#-es!

Volt osztálytársad, aztán facen felvenni szégyelled? Mi van veled ember, de elszálltál!

2021. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

5, de ezek 4 évvel ezelőttiek és még anno főiskolai szaktársak írtak, akik nem voltak akkor az ismerőseim tanulmányi ügyekben.

Nem szoktam rám írni ismeretlenek, nem nyilvánosak a képep a profilomon, a profilképemen meg alig látszódom. :))

2021. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
13, nem szívesen ismerkedem egy olyan emberrel, aki indokolatlanul politizál, kéretlen "bölcsességeket" oszt meg naponta, és idegenekkel veszekszik közéleti bejegyzések kommentszekciójában.
2021. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Ki beszélt ismerkedésről?

Egyszerűen mélységesen lenézel egy embert aki régi ismerősöd, és ezért arra sem méltatod hogy felvállald az ismeretséget. Ha nem bántott meg durván anno, akkor elég beképzelt hozzáállás ez.

Az meg hogy mit oszt meg lényegtelen, ha nagyon zavar ki lehet kapcsolni hogy az ő bejegyzéseit behozza a fb.

2021. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

5 engedély kérésem van jelenleg Külföldiek próbálkoznak.

Ismerősnek jelölés meg 20 van. Olyan emberek akiket életemben nem láttam még vagy pedig kamu profillal jelölnek be. Van olyan aki havonta csinál új facebookot és jelöl be, pedig ismerem, de meguntam és nem jelölöm vissza.

2021. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

0.


Nagyon visszafogottan használom a Facebookot, nekem nincs szükségem arra, hogy ismeretlenek irogassanak. Van fent 3 profilképem, férjemmel vagy 2, az esküvői képeink és néhány tájképfotós albumom. Ennyi. Van vagy 300 ismerősöm. De ha néha jön egy engedélykérés, kitörlöm. De látom, itt sokan gyűjtik.. XD

2021. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
22%
Nulla. Egyáltalán nincs fenn rólam kép, nyilvános info sem a nevemen kívül. Így nem találnak be. Nyilván ha én is csini p*ncika lennék, raknék ki képet, boldog-boldogtalan próbálkozna...
2021. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van rendes profil kép kinn rólam 0

Amikor nem volt profilképem sok. De kimondottan ismerkedős: 7


Vajon ez mit jelent?🤔

2021. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!