Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merek ráírni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval én vagyok 20/f a lány is 20 éves, egy kisvárosban lakunk, már egy ideje sokat gondolok rá, facen ismerősöm ott szoktam látni a képeit. Általánosban évfolyamtársam volt, de igazából soha sem beszéltünk csak így látásból ismerem, ha esetleg valahol találkozunk akkor csak köszönünk egymásnak és ennyi. Szóval nagyon bejön nekem de nem tudom mit tehetnék, nem merek ráírni szerintetek mit csináljak? Csak így mégse írhatok rá hogy szia nagyon tetszel.
2021. febr. 24. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá valami szöveggel , nem veszíthetsz vele, nekem volt egy pasi akinek tetszettem, de mindig csak nézett ha látott meg lajkolt mindig facén, instan. Én nem írtam rá nem lett belőle semmi.
2021. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén attól félek hogy ha nemet mond vagy vissza se ír és kinevet, (nem nagyképűségből) de engem sokan ismerek ebben a kisvároskában ahol lakunk, és mivan ha elmeséli ezt másoknak hogy próbálkoztam nála és ő lerázott, rajtam fog mindenki nevetni :(
2021. febr. 24. 22:37
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne írhatnál rá? Szépen őszintén leírod, hogy sokszor láttad őt a városban blablabla, nagyon szimpatikusnak találod, mármint így ránézésből, és szívesen beszélgetnél/ismerkednél vele, ha ő is benne van. És mivel már látott, így már tudni is fogja rólad, hogy te egy helyes gyerek vagy-e vagy sem, hogy tetszel-e neki vagy sem, és aképp fog reagálni.
2021. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
felejtsd el, tudod hány "gyökér" próbálkozik náluk naponta, akiken aztán a barátnőivel röhögnek?
2021. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne írj rá, hagyd meg ezt az igazi férfiaknak. Te csak rágcsáld tovább a répát, nyusz- nyusz.
2021. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
az igazi férfiak oda mernek menni hozzá élőben, nem írnak rá
2021. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Személyesen oda mennék hozzá de 1. Nem tudom hol lakik 2. Már vagy 3.éve nem láttam a városban sem és azóta nem is találkoztunk
2021. febr. 25. 09:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Kemény :D :D
2021. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj valakinek aki rá mer írni. Lehet neki is tetszik... Most erre mit lehet mondani? Millió plusz egy dologgal rá lehetne írni. Pl. azzal, hogy hogy van... rég nem láttad, merre vitte az élet. Olyan szörnyű lehet töketlenül felnőni. Egy csomó élménytől elesik az ember a félelmei miatt.
2021. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt tehetnéd, hogy írsz neki. :D
2021. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!