Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem merek rá írni. Mit tegyek? Bővebben lent! 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú. Ismerem meg ő is ismer engem. De még csak úgy voltunk együtt hogy társaságban. Volt egy pár "jel" ami nem biztos hogy jel volt de én annak vettem (lehet csak azért mert nagyon tetszik) pl: mosolygott a viccemen ami nem volt vicces, sunyiba nézett...stb és akárhányszor fennt van facebookon 2-szer úgy dobog a szívem és nem merek ráírni...valószínüleg azt várom hogy majd ő rám ír....de soha nem teszi...beszélgettünk már régebben....mellesleg akkor is én írtam rá....meg azért sem merek mert nincs témánk ami olyan nagyon izgi lenne.....segítsetek kérlek!!!!! :) Köszi

#fiú #lány #13 éves #tetszik #nem merek ráírni
2013. febr. 22. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Írj rá bátran
2013. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és mik legyenek a témák?? nagyon félek :/
2013. febr. 22. 17:14
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezd meg tőle szereti-e a pilóta kekszet. :D
2013. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem vagy vicces..... -_-
2013. febr. 22. 17:16
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg mi a véleménye a kék bálnák vándorlási szokásairól.Nem viccelek, én poénból megkérdeztem 1 lánytól, és vagy 30 percig erről beszélgettünk :)
2013. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
akármi ami eszedbe jut.
2013. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
írj rá!! :)
2013. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Irj ra ! :)

Kerdesek/temak: csaladja,kedvenc allat;auto;motor stb.. ,mit szeret csinalni szabadidejeben?

2013. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát húgom, ha még megnevettetni sem tudsz egy fiút, akkor nem tudom mi is szeretnél.. Maradj nyugton akk a fenekeden inkább, és várd meg h ő írjon. De arra várhatsz, még ha kiugrik a kicsi szived akkor is, mert tini fiúk nem írogatnak lányoknak. Szóval nem tudom mit vársz, :/ de hát mivel még ismered is, meg már beszéltetek is, nem értem mi gond lenne ha rá írnál, ha ismer, úgyse küldd el, szóval nincs miért aggódnod.
2013. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
személyesen beszélj vele
2013. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!