Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz olyan férfit találni aki nem csak kalandot akarna ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok könnyüvérű nő, sem külsőleg nem kihívó, sem viselkedésben nem adok rá okot...

De mégis mindenki sexet akarna , kalandozna, vagy kiderül nős.


31N



2021. febr. 25. 14:57
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9 Én sem külső alapján keresek , ugyanúgy adtam esélyt magas kopasz pasinak mint velem azonos magasságú vékonynak.

A közös az volt bennük, hogy mind kalandot akart.. volt amelyik szeirnt egy jó kapcsolat azzal indul 😅

2021. febr. 25. 15:24
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én meg 25 évesen férfiként pont hogy olyan nőt nem találok aki komoly kapcsolatot keresne, pedig világ életemben azt kerestem és soha nem találkoztam olyan nővel aki szintén így gondolkodna mint én.
2021. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%

#12es vagyok

Annyit még hozzátennék hogy soha nem értettem azt aki 2-3 randin már szexelni is akart. Minek könyörgöm???? Nevetségesek az ilyenek meg akik csak alkalmit akarnak szintén.

Szerintem attól fogva hogy kapcsolatban vagy valakivel minimum 4-5 hónap mire szexre kerülhet a sor. De inkább fél évet mondanák.

2021. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
13 Én azért a 4-5honapot sokallom, nem vagyok prűd de első vagy második randin ne rohanjanak le vagy akarjanak nálam aludni.
2021. febr. 25. 15:31
 15/31 anonim ***** válasza:
77%
4-5 hónap? Jó, hogy már nem 4-5 év! 😂
2021. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
mert megunták, hogy a nok csak egy hasznalt puncït tudnak beletenni egy kapcsolatba, ezzel szemben ok keressenek jol, legyen sajat haz, nyaralas, gyereke nelegyen, sportos legyen, stb stb
2021. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van baj, hogy kapcsolatban szexelnek hamar hanem inkább azzal, hogy nem lehet normálisan ismerkedni sem. Mikor még együtt se vagytok 2x találkoztatok de már szexet akar a pasi. Na ez engem kiábrándít. Vagy ha 2 találkozó után már rögtön kapcsolatot akar amikor még nem is ismerjük egymást.

Az ismerkedős szakasz az tényleg lehet több hónap is nem kell elsietni szerintem az a legjobb mikor már elkezdenek érzelmek kialakulni és csak utána jön az a lépés, hogy na akkor legyünk együtt.

2021. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
74%
Mert a férfiak már nem bíznak a nőkben. 30f
2021. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak onnan van bizalom, ha mar a masodik randin fekszik a no? Erdekes egy felfogas. En azt gondoltam, hogy mindenki megerdemli a bizalmat, amig ezzel ellentetes dolgot nem tesz. Ez pedig nem attol fugg, hogy hanyadik epizodnal van az agyjelenet. Az csak a sorozatoknal van, hogy igy inditjak az elso evad elso epizodjat, hogy agyban vannak. Elotte azert meg szokott lenni mas is. Vagy pedig fogalmad sincs arrol, hogy mit jelent az a szo, hogy bizalom. Keress ra, a google sok mindent tud.
2021. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%

Miért fizetnének egy értéktelen vénlányért elköteleződéssel aki a legszebb éveit másoknak, jellemzően alfa görényeknek adta? Szemléltetésül hogy fő le a kávé.


[link]

2021. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!