Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz olyan férfit találni aki nem csak kalandot akarna ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok könnyüvérű nő, sem külsőleg nem kihívó, sem viselkedésben nem adok rá okot...

De mégis mindenki sexet akarna , kalandozna, vagy kiderül nős.


31N



2021. febr. 25. 14:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként ilyen nőt keresek.

Szerintem a mai világban sokaknál addig tart a kapcsolat amíg nem jön a képbe egy új, egy kicsit más (nem biztos hogy jobb, csak új és más).

Nincs megbecsülés, önzetlenség, bizalom, tervezés a kapcsolatokban, azonnal találnak másikat helyetted.


31/f

2021. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Amíg fiatalon kicsit bunkó módon viselkedtem a lányokkal, es kalandoztam, voltak sikereim. Aztán kicsit megváltozott az ertekrendem. Azóta ha valakit megkedvelek, és komoly kapcsolatot szeretnék,csak barátnak szeretne, miközben panaszkodik, hogy mindenki csak dugni akar vele. Aztán próbálom bebizonyitani, hogy ez nem így van, én szeretnék vele komolyan, erre osszejon random sráccal, aki megdugja :)
2021. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, de elkeserítőek a helyzetek. Mondom ezt 23 évesen. :D
2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%

22# új színbe helyezte a női állandó panaszkérdést

Elkeserítő ez az ostoba viselkedés, ami nem minden nőre jellemző ugyan, de mégis általános és nagyon gyakori

Maguknak csinálják a problémát aztán keseregnek és szemrehányásokat tesznek, magukba nem néznek

2021. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24%

Egy telefonbeszélgetéseket vizsgáló kutatás bebizonyította, hogy az amerikaiak által legsűrűbben használt szó az "én". És tényleg: meglepő, milyen sokszor gondolkozunk a saját szemszögünkből és milyen kevésszer beszélünk a másik érdekei szerint.

Vannak, akik társkeresésnél folyton arra várnak, hogy a másik nyisson, a másik érdeklődjön irántuk. Párkapcsolatban pedig a konfliktusokat sokan a saját szemszögükből nézik - fel sem ismerik, mit szeretne a másik.


Társat csak egy módon találhatsz: ha kiérdemled.

2021. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én is és sok 26-32 éves férfi ismerősöm is potenciálisan feleséget keres (Ez nincs kiírva / hangoztatva, de komolyan gondolja mindenki), nem alkalmit. Ehhez képest mindenki le van rázva pár nap beszélgetés után társkeresőn, hogy is van ez?

Még azt se mondanám, hogy unalmasak lennénk, mert a hobbik száma, az h az életünket nem egy 32 nm-es lakásban töltöttük végig talán jó előfeltétel.

2021. febr. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mondanám, hogy oké, de a társadalmi normák, a jogszabályaink ehhez nem alkalmazkodtak. Meg egy gyereket is baromi rossz és nehéz így felnveleni.


De pl férfiként számomra egy katasztrófa lenne gyerekes apaként a válás egzisztenciális téren is, a feleség viszi a házat, a gyereket meg a fizetésem felét kérdés nélkül, a csodás magyar bírósági szokás szerint. Pár 40-es ismerős apát szépen kicsinált így a feleségük, egyről tudok nyilatkozni nagyon-nagyon közelről: unta a feleség, hogy nincs otthon az apa, mert az dolgozott, hogy eltartsa a 3 gyereket + pocsékul kereső anyát, aki mindezek után mindennek még le is hordta. Persze továbbra is ha megszorul a nő anyagilag egyből megy pénzért a volt férjéhez, legutóbb egy nagyháztartási gépet nem bírt megvenni egyedül...

2021. febr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
27-es nem így van. Én váltam. A gyerekek hetente felváltva vannak nálunk. Senki nem fizet gyerektartást. A közös lakást eladtuk. Most mindenki a saját lakhatását megoldja. Úgyhogy férfiként sem kell rettegned, hogy elveszik a gyerekeid, ha valóban akarod őket nevelni.
2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
40%
Az a nő, aki ma nem talál pasit, mikor ilyen kereslet van rájuk, az úgy is marad sztem.
2021. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Alessandro10 ***** válasza:
82%

27-es konkrét példát írt. Ami sajnos elég gyakori.

Nekem szerencsére megmaradt mindenem, "csak" a lelkem törte össze.

Az exemnek viszont semmije sincs az új pasiján kívül.

Mindezek ellenére szomorú hallani, hogy akik egyszer boldogan mondták ki az igent, azok később így képesek tönkretenni azt akit szerettek.

2021. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!