Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandokat átlagnál kicsit jobb kinézettel könnyen lehet találni?

Figyelt kérdés

Csináltunk egy kis közvéleménykutatást, és az én arcom az átlagos, és a szép között van, 10-es skálán 6-os, az eredmények szerint :D Egyébként én minimum 7-esnek gondoltam magamat.

Na szóval, utána olvastam egy kicsit a témának, és a nők legnagyobb része átlagos kinézetű pasit szeretne [link] .

Ez valahol érthető is. Mindkét nemnél az átlagos kinézetűek vannak többségben, hasonló a hasonlót preferálja.

Sajnos az nem derül ki a felmérésből, hogy az átlagos kinézetű srácok kiknek tetszenek. Ugye semmit sem ér a nagy népszerűséggel, ha ennek nagy részét az átlag alatti kinézetű lányok teszik ki.


Most térjünk rá az én problémámra. Szeretnék minél több hölggyel eltölteni egy estét. 23 éves vagyok. Régen jártam disco-ba, de 5 éve voltam utoljára, és akkor is csak a haverokkal együtt szórakozni. Fogalmam sincs milyenek a mostani viszonyok. Ha valahol sokkal több a férfi , mint a nő, akkor szívás, mert az férfi átlag eltolódik, a szép kevésbé fog szépnek számítani, mivel a hölgyek mazsolázgathatnak, ahogyan egy katalógusban például. Másrészt az ismerkedős helyeken, lehet semennyire nem mérvadóak a linken szereplő adatok. Ugyanis ez a párkapcsolatokra vonatkozik. Kíváncsi lennék saját tapasztalatokra!

Tudom, vannak kevésbé szép férfiak, akikre tapadnak a nők, az én környezetemben is vannak ilyenek. Viszont ők kivételesen profin is tolják. Velük felvehetném a harcot kicsivel átlag feletti kinézettel + átlagos csajozási tudással? Milyen helyeket tudtok még, amelyek megfelelőek lennének számomra? Nagyon sok helyen panaszkodnak egyébként, hogy rengeteg a töketlen pasi. Akkor ezek szerint nem túlságosan kemény a mezőny, ami tele van a képességeiket közel maxra pörgetett férfiakkal.


2018. febr. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tettél már fel egy hasonló kérdést, ahol szétpontoztad magad? :D Mert volt egy ilyesmi. Ha nem te vagy, akkor bocsi, de a sráccal elég jól elbeszélgetnétek egymással :D


Azt meg hagyjuk már, hogy a legtöbb ember átlagos kinézetűre vágyik a leginkább. Ha ez így lenne, akkor a filmekben a statisztákra jobban izgulnának az emberek, mint a főszereplőkre, akik jobban néznek ki.


A helyzet az, ha nem tudsz felmutatni valami extrát, akkor nem fogsz senkit sem érdekelni egy buliban. Egy diszkóban pedig az extra a külsőségek vagy a tánc lesz. Senkit sem fog a hangos zene mellett az érdekelni, hogy milyen a személyiséged vagy a szöveged.

2018. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:

Az atlagos, az azt jelenti, hogy koveted a trendet. Pl lehet tok jol nezel ki, de van egy 15 centis szakallad, s kinyult polokban mesz ismerkedni, akkor keves lanynak fog tetszeni. De ha atlagos az arcod, de melle jo fruzurad van s egy atlagos divatos oltozet akkor ez azt fogja mutatni, hogy foglalkozol magaddal. Ez vonzzo.

De igazat adok muszaj kitunni, de kitunni pont, hogy a viselkedessel kell. Amit irt a kerdezo, pl a toketlen sracokrol. Csak hat tokot noveszteni nem is olyan egszeru, foleg ha a srac az ellentete szemelyisegben.


Kerdesre valaszolva. Nem, szerintem nem. A viselkedes ami a verbalis es non-verbalis kommunikcio osszessege, ezerszer fontosabb mint egy atlag feletti kulso. Boccs de ez igy van. En pua-t kepviselem itt, s lattam egy durvan biccego sracot csinos lannyal becsajozni, olyanrol is hallottam, hogy harmas szexet hozott ossze a srac pedig toloszekes. (Ez lehet csak legenda, nem tudom)

Az elozo srac jol irta, ki kell tunnod valamivel, szoval eloszor arra gyere ra, hogy mivel tudsz kitunni.

Ha pl nem vagy toketlen az mar is egy jo pont. Minel kevesbbe erdekel masok velemenye, annal jobban fogsz tudni ismerkedni.

2018. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen kinézettel lehet, csak kell hozzá magabiztosság, amíg egy férfi ember a kinézetén mereng mint egy kislány addig nem csoda, hogy csak álmodozik a nagy világban!


Egy férfi az férfi! A hogy nézek ki? Jól nézek ki? Tetszem-é avagy sem? Ez talán a homár klubban kell eljátszani :-)

2018. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.: Látom nem értetted a kérdést, max. a te stílusod való a homár klubba :-)


Miért ne érdekelne a kinézetem? Átlagnál egy kicsit jobb.

Az a kérdés, hogy ilyen adottsággal lehet-e valakiből csajozógép? :)

Magabiztosság, gyúrás, tök növesztés, ezeket mind feltudja építeni bárki, ha akarja. A kinézeten viszont senki sem tud gyökeresen változtatni.

2018. febr. 25. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező látom el vagy tévelyedve amíg te akarsz megfelelni addig hogy várod el a tiszteletet? A kinézet nem fontos! A kisugárzás a fontos amíg fejben nem látod magad a legjobbnak addig mindig "béta hím" leszel! Nem neked kell megfelelni hanem másnak kell elég jó lennie ahhoz, hogy Te szóba állj vele! Lehet nagyképűség, beképzeltség, de működik! Próbáldd ki!


Tévedés ne essék neked is meg kell felelni, de nem a csajoknak hanem csak egyedül saját magadnak!

2018. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Pusztán azon az apró tény felett siklottál el, hogy EGYÉJSZAKÁS kapcsolatról van szó. Szerinted, ott mi számít elsősorban, ha nem a külső? :D És mi az, hogy magunknak kell megfelelni? Ha magamnak megfelelek 120 kilósan és heti egy fürdéssel, akkor mehetek csajozni? :D
2018. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!