Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső nők ennyire selejtek vagy csak sokan hazudnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban ismerkedtem 10 lánnyal kb, és ebből 4-5 olyan indokot hozott fel, amiért végleg lemondta a randit, beszélgetést több napos chatelés után, miszerint rosszul van / az egészségi állapota nem teszi ezt most lehetővé / valami betegséget diagnosztizáltak nála.


Komolyan, közel 50%-os arányban? Én is voltam ismerkedés alatt koronás, leírtam nevetve, hogy majd 5 nap és tuti vége,folytassuk addig online, de ez...?



2021. febr. 26. 04:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Akkor itt is az a helyzet, mint a társadalomban, hogy hiányzik a gerinc a legtöbb emberből?


Én akivel leveleztem több napig, esetleg randiztam is, mindig megírtam miért nem folytatjuk, és szerintem ezt lehet nem sértő módon is, úgy, hogy a másik tanul belőle, vagy csak épp elfogadja. Pl.: nagyon nem egyezett az életszemlélet, nem éreztem annyira lelkesnek, mással meg közben alakult, lényegesen magasabb (és teltebb) volt nálam

2021. febr. 26. 09:00
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, nem mindenki ilyen, és esetleg attól is tarthatnak,hogy az ismerkedő fél majd győzködi.

Nem társkeresőn történt velem, személyes ismerkedésnél volt többször is,hogy nem megbántva, udvariasan próbáltam Hozzád hasonló további ismerkedést lezáró indokot mondani.Többször előfordult,hogy győzködött a másik fél: de, ismerjük meg egymást jobban, Ő nem így érzi..miért is mondom ezt, olyan jól elbeszélgetünk..

A betegség magyarázat egyszerűbb, erre max azt reagálod,hogy gyógyulást kívánsz. Esetleg hozzáteszed,hogy majd jelentkezzen ha meggyógyult, Te szívesen folytatnád tovább.

2021. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodj meg, a férfiak ugyanilyen selejtek. Ferfi nemiszervekből albumot nyithatnék
2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%

12

Akkor igazából a nem is az a fél a hibás aki nem akar semmit, és elsunnyogja/hazudik, hanem az aki őszinte. Végül is teljesen jogos.

Ezzel a mentalitással, ha megcsal valaki mondjuk 1 éven keresztül és kiderül akkor csak annyit mond, hogy "nem akartalak megbántani azért nem szakítottam". Te ezt az indokot elfogadod, hogy "Jajj így már értem semmi baj." Kicsit gáz a szuti nem?


Tudni az igazságot ami fáj, még mindig jobb mint hazugságban várni arra ami soha el sem jön.

Amúgy meg mi van, ha a másiknak nagyon bejött a randi és ő pl. másnál nem is próbálkozik mert te is azt mondtad, hogy tök jó volt? Vár rád 1 hétig 2-ig... 1 hónapig aztán rád ír és mondod, hogy "ja amúgy nem jöttél be" vagy vissza se írsz.

Tiltás gomb megnyomása még mindig kevesebb idő mint várni a soha be nem teljesülő dologra.


100%-os értékelés. Ez az itteni emberek értékrendje. Hazudj a másiknak, de ha meg neked hazudnak akkor meg mindenki szemét:D

2021. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
A nyilt lezaras altalaban agressziot valt ki. Indokot varnak el, koveteloznek, eselyt kernek meg a tobbi hulyeseget. A lekoptatas nem egy buszkesegre okot ado dolog, ellenben redukalja az indokolatlan kerdeseket, anyazasokat stb. En nem csodalkozom, hogy igy alakult, a mai vilag tele van szabadlabon rohangalo idiotakkal. A ghostingolas tunet, nem pedig ok.
2021. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok, 14-es válaszra:

Ne forgasd ki a szavaimat, még véletlenül sem írtam azt amit Te értelmeztél.

+saját tapasztalatomat írtam le, vélelmezve esetleg ezt más részről is mint lehetőség/ok.

Egy ismerkedés lezárásánál ügyelni illik arra is,hogy a másik felet ne bántsam meg. Nem hiszem,hogy pár levélváltás után törvényszerű,hogy azonnal tudd azt,hogy nem azonos az értékrendetek,tehát ugyanúgy hazudhatsz ezzel, mint bármi egyéb más magyarázattal.

Azt meg csak nem vágod oda azonnal,hogy ne haragudj, én pont nem ilyen nőt keresek külsőre/értelmi szintre..


Ha ismerkedni szeretnék egy társkeresőn számmora mindegy lenne mi az indok arra ha a másik fél nem akarja továbbvinni a szálat,egyszerűen csak mondja meg, indok nélkül,hogy tudjam: nem aktuális.

2021. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván hazudnak, nem tetszel nekik.

Jobb ha nem erőlteted az ismerkedést, ha 10 nőből 10 koptat le.

2021. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
43%

Nem azt írtad, de mosdatod azt aki ezt teszi. Idézem "esetleg attól is tarthatnak,hogy az ismerkedő fél majd győzködi."


Akármikor odavághatod, hogy ne ez nem fog működni.

Ha meg ezt odavágod az még mindig tisztább mint, hitegetni a másikat a "beteg vagyok és véletlenül elfelejtettem írni" dologgal.

Én konkrétan l.szarom, ezeket az embereket, de ez a mentalitás a legalja.

Társalgás indítása köszönéssel kezdődik és elköszönéssel végződik. Nem azzal, hogy 12 óra után válaszol valaki vagy annyi után sem. Ha valaki időt szán a másikra, akkor te is megtiszteled azzal, hogy viszonzod ezt, vagy legalább elköszönsz, valamint azzal ha nem tetszik külsőre vagy a mentalitása akkor letudod, hogy nem egymást keresitek és kész.

Sablon mondat.

Szia lenne kedved ismerkedni? -->"Szia, ne haragudj de most nem ismerkedem". Paff. Nem bunkó, elmondod, hogy nem és kész. Ezután senki nem fog rád várni 2 hónapot. Ha meg akaratoskodik akkor fogod magad és tiltod.

Randi után ugyan ez.

Én nagyon jól éreztem magam, lenne kedved megismételni? -->"Én is jól éreztem magam, de szerintem nem egymást keressük mert nagyon máshogy gondolkodunk". Megint egy nem bunkó lekoptatás és ez akár őszinte is lehet. Emellé meg ha tényleg nem látsz esélyt rá, hogy lesz ebből valami, akkor mondod, hogy a számlát felezzétek, így azt se fogja tudni mondani, hogy csak lehúztad.

Azt meg senki ne mondja, hogy vakrandira jár el 10-ből 10x, hogy külsőre nem jön be... Akivel már randizol képről legalább 1x látod az esetek 90%-ban.


Nyilván vannak elmebeteg emberek, de erre van a tiltás gomb, nem dísznek. Még mindig jobb 1 embert letiltani a 10-ből, mint 10-et hitegetni mellébeszéléssel.


Azért rohadt könnyen ki lehet védeni a bunkóságot, meg a "te is csak ingyen zabálsz" dolgokat, csak normálisan kell hozzáállni a dolgokhoz.

2021. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%

"Szia lenne kedved ismerkedni? -->"Szia, ne haragudj de most nem ismerkedem". Paff. Nem bunkó, elmondod, hogy nem és kész."

Pontosan ez az, amit velem se tudtak megtenni. Ki kell találgatnom, egyenesen kérdezgettem 20x, hogy most miért csinálja ezt meg ezt, mert nem mondta el. Ha leszartam, meg szomorkodott, hogy miért nem keresem, aztán már elbúcsúzva mondtam, hogy nem tudom elviselni hogy nem válaszol, akkor nyögte ki azt, amit végig kérdeztem.


Hihetetlenül megcsavarják az egész egyszerű ismerkedést. Már az elején ha nem tud válaszolni, fegyelmezni kell, mint a gyereket.

- Miért nem válaszolsz? (erre SEM szoktak válaszolni)

utána: Nem szeretnék olyannal beszélni, aki nem tisztel meg a válaszával, sajnálom, sok sikert neked.

Innestől már könyörögnek, bocsánatot kérnek. Érzik rajtad, hogy te veled nem csinálhatják ezt. Bevált taktika.


Mostanában volt egy csaj, aki nem írt vissza nekem nagyon sokszor, csak későn. Én meg megadtam neki minden figyelmet. Aztán már nem. Azóta teljesen idegesíti, hogy nem figyelek rá, mikor ő itt lenne nekem, de KÖZEL sem úgy szarom le, ahogy ő engem. Ha a nőket szembesíted azzal a viselkedéssel, amit ők tanusítanak, hihetetlenül fel lennének háborodva, nem bírnák elviselni saját magukat.

2021. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19. Ez szép és jó, de nálam nem jön be pl. Egy rakat pasi kezdi ezt a passzív-agresszív hisztit. Köszi, nem kérek belőle. Ha nem tudja megérteni, hogy munkában nem fogok válaszolni, ha anyukámnál vagyok, nem fogok válaszolni, akkor bocsi.

Egyszer egy pasi mondta nekem erre, hogy de a wc-ről írhatok, ha úgy van. Nem. A wc-n, wc-n szeretnék lenni.


Egy csomó csak durván el van tévedve ez tény. De a pasik is. Az online ismerkedésnél nem ismered a másikat. Nem írtál alá szerződést, nem jártok. Ezt a több vasat tart a tűzbe dolgot meg hagyjuk. Ha egy nap 10 férfit jobbra húzok, abból 7 tuti match, abból 5 tuti ír. Mind az öttel elkezdek nyilván beszélni. Vagy mondjam azt, hogy ne haragudj, a másik tök idegen, ugyanakkora esélyekkel induló csávó 2 perccel hamarabb írt, addig ne beszéljünk ameddig ki nem derül, hogy vele mi a helyzet. Ha már randiztunk és egyértelmű, hogy meg akarom jobban ismerni, akkor lezárom a többi srácot. Nyilván ez se jelenti azt, hogy össze fogunk jönni. Ilyenkor pedig nem fogok ráírni arra a srácra, akit elutasítottam egy potenciális ismerkedésért, hogy "figyu, mégse volt szimpi a pasi, mert egy nagy tahó, szóval hol is tartottunk?"


Mivel alapvetően normális vagyok és korrekt tapadnak rám a pasik élőben is (pedig nem vagyok szép). De attól, hogy visszaköszönök (akar személyesen, akár online) nem indokolja, hogy onnantól kezdve bármilyen elköteleződéssel tartoznék.



A kérdésre válaszolva pedig, ha nem keres, nem ajánl fel később se új időpontot, akkor kamu. De simán lehet béna indok is ful komoly. Pl én egyszer otthon hagytam a pénztárcám, iratostul, bérletestül. Felhívtam a srácot, hogy vagy vár fél órát, vagy lejön hozzám, vagy elnapoljuk. Olyan is volt, hogy randi helyén voltam, amikor anyukám hívott, hogy baj van a tesómmal és kórházba szállítják. Nyilván onnantól kezdve nem tudtam volna jól érezni magam a randin, szaladtam a kórházba, ahová vitték. Lehetne nyilván lerázós is, de az a helyzet, hogy nem lerázás, ha igaz és folytatódik a beszélgetés.


De gosthingolás van mindkét oldalon. Pl volt egy srác, akivel beszélgettünk, már volt vagy 4 randink, de még nem történt csókon túl semmi. Aztán egyik este még írt és utána többet semmit. Nem emésztettem magam rajta, mert ennyit is ért az a csávó. És ugyanezt mondom, amelyik csaj nem tud neked normálisan válaszolni, rendesen kommunikálni, azért nem kár.

2021. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!