Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső nők ennyire selejtek vagy csak sokan hazudnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban ismerkedtem 10 lánnyal kb, és ebből 4-5 olyan indokot hozott fel, amiért végleg lemondta a randit, beszélgetést több napos chatelés után, miszerint rosszul van / az egészségi állapota nem teszi ezt most lehetővé / valami betegséget diagnosztizáltak nála.


Komolyan, közel 50%-os arányban? Én is voltam ismerkedés alatt koronás, leírtam nevetve, hogy majd 5 nap és tuti vége,folytassuk addig online, de ez...?



2021. febr. 26. 04:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ez szép és jó, de nálam nem jön be pl. Egy rakat pasi kezdi ezt a passzív-agresszív hisztit."

Vannak azok a lúzerfiúk, akik nem bírják ki ha nem egyből írsz. Én nem erről beszéltem, hanem amikor a csaj iszonyat ritkán ír, kétnaponta, és akkor is keveset, vagy amikor sok óránként, felszínes válaszokkal. Van hasonlítási alapom, a fiú barátaimnál sosem volt gondom, hogy megtudjak róluk valamit, vagy választ kapjak a kérdésemre.


"Egyszer egy pasi mondta nekem erre, hogy de a wc-ről írhatok, ha úgy van."

Gondolom, ő úgy rendezi az életét, hogy minden lehetőséget megragad, ha beszélhet a másikkal, te pedig függetlenebb vagy.


A többit nem tudom, mire írtad nekem, nem tudom h kapcsolódik hozzá.


"Nem emésztettem magam rajta, mert ennyit is ért az a csávó"

Igen, de hány ghostingolást kaptál eddig? Nem az a lényeg, h mindkét oldalon van e, mert minden van mindkét oldalon, de az arányok mások.


De am meg jókat írtál.

2021. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

19,

Amit írsz, kb rendben is van, de ha beszélsz valakivel akkor válaszolsz neki, erre ő ír te válaszolsz esetleg néha csere és ha tudod, hogy 2-3 órára elmész akkor elköszönsz, hogy most dolgom van. Ez egy alapvető hozzáállás.


Semmi baj nincs azzal, ha 10 embernek írogatsz, de van a mondás miszerint sok bábaközt elvész a gyerek. 10 emberrel mondjuk párhuzamban minőségileg hogy lehet ismerkedni ezt nem is értem. 2-3-al még esetleg, na de ezen felül... Ha mindegyiknek csak az írását elolvasod és válaszolsz az 10 perc egy válaszra. 2 Órát nyomod a telefont azért, hogy beszélj egy emberrel 10 sort?

Persze ebből az is jöhet, hogy "oké de egy HAHA nem 1 perc". Végül is, nem annyi, de ez igencsak ingerszegény cucc. Úgyhogy akiben van egy kis tartás az ilyet elkerüli, ilyenkor meg jön a "na de az ilyen olyan emberek hol vannak?" kérdés.


Lerázásnál meg mondjuk csúnyán könnyű dolgod van mert nem sűrűn kell a pasik után menni. Ha nem ír 1 hétig akkor mondjuk akkor törlöd és kész. Másik oldalról meg ha írsz 3 nap múlva és ír egy olyat, hogy most nagyon sok dolga van majd a kövi héten. Kövi héten írsz neki akkor nem is válaszol te meg nem tudod, hogy most ebből van valami vagy nincs, majd 2 hét után konstatálod, hogy le se szar.

Pl. ismerős mondta, hogy dumált 1 csajjal tök jól elvoltak. Erre a csaj egyszer csak fogta magát és nem írt többet. 2-3 hónap múlva valahogy megint matcheltek vagy valami ilyesmi volt, erre meg felhozódott a téma és jött egy ilyen magyarázat, hogy "jajj bocsielfelejtettelek XD". Na hát is nagyon komoly.


1-1 Ghostingolást szerintem az emberek még kibírnának, de azok közül az ismerőseim közül akik ilyen szenny oldalon vannak/voltak se mondott egyik se ilyet, hogy ő mennyi embert ghostingolt. Ellenben láttam több tucat beszélgetést ahol őket kerülték el.

A legszebb pedig amikor mutogatták Tinderen ezt a "Te tetszel, te is nekem" dolgot ugye (kettős megerősítés vagy mi) és ezután se írnak első üzenetre sem. Ennek így mi értelme?

2021. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Sunshinedoll ***** válasza:
Az igazság az, h kvára nem voltál nekik szimpi.
2021. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem a férfiakat.. Be kell érni a kegyes hazugságokkal, mert különben a nagy részük agresszív.

Jó párszor én is próbálkoztam a korrekt, őszinte magyarázattal, hogy miért nem folytatnám vele az ismerkedést (különböző vallás (én ateista, a pasi meg nagyon nagyon vallásos, gyerekkel kapcsolatos nézetek, nő-férfi szerepe stb). Ezekben az esetekben mindig agresszív választ kaptam vissza vagy zaklatást. Hiába mondtam el az erősen vallálos pasinak, hogy azóta vagyok ateista, mióta megszülettem kb és nem akarok vallásos, heti szinten templonba járó párt még ő zaklatott utána smsben, facebookon és mindenhol, hogy majd megtérülök, naa próbáljuk meg, utána meg ledisznózott. Vagy volt nem egy olyan eset, hogy a pasi otthonülő feleséget akart, aki ki sem lép a hazból és nem is dolgozik, na ezeket nagyon utálom. Még ők kurváztak le engem, hogy nekem nem tetszene ez az életmód :D

Akikkel meg nem volt randim, csak online chateltünk, azok szimplán elhordtak mindennek miután vissza lettek utasítva. Valamiért a férfiak önbecsülése nem tűri a visszautasítást, automatikusan agressziót vált ki belőlük. Az ilyen fajta kirohanások elkerülése miatt marad a kegyes hazugság, a betegség, a családi probléma és társai...

Nem kell ezen csodálkozni, én is előbb kamuznék egy betegséget, mint hogy megint végig hallgassak/olvassak egy elmebeteg kirohanást, amiben mindenféle trágár szavakkal illet egy vadidegen pasi, csak mert valamiben nem felel meg az életfelfogásunk és ezért nem folytatnám az ismerkedést...Hála az égnek most van pasim és biztosan macskás/kutyás vénlány lennék, ha szakítanánk, mert többet tuti nem szenvednék ezekkel a társkeresős/húspiacos szarságokkal.

2021. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vannak ott kurvák is!!!
2021. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!