Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz ötlet volt idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt idősebb nőkkel is foglalkoznom? Férfiak válasza érdekel

Figyelt kérdés

Társkeresőn nekem mindig 18-45 volt beállítva mióta az eszemet tudom, sosem érdekelt a másik kora, ha vonzónak találtam. Szexeltem is két 40 éves nővel, az egyikkel még 22 évesen, de voltam pár éve 29 évessel, vagy 37 évessel is, ha úgy alakult. (Meg persze fiatalokkal is.) Viszont most arra jöttem rá, hogy én is csak öregszem és idősebb nővel lehetek még sokkal könnyebben is talán, amikor magam is idősebb leszek, viszont a fiatal nők már nem fognak akkora eséllyel kívánni idősebb koromban gondolom. Tehát most inkább rájuk kellene hajtani, velük kellene foglalkozni emiatt. Le is vettem most a beállításokat 18-23-ra egyelőre, aztán meglátjuk mi lesz majd ebből. Neked eszedbe jutott valaha ilyen? Volt korábban, hogy érdekelt bármilyen korú nő és szexeltél volna egy csinos 35, 45 évessel is, de aztán rájöttél hogy rájuk még később is lesz időd?


26/F


2021. febr. 26. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jezus
2021. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kapcsolatban voltál velük, csak szexeltél velük, így kvázi nem úszott el semmi, csak jól érezted magad. Vagy nem volt jó a szex?

Ha élvezted akkor szerintem nem volt rossz ötlet és most fogalmam sincs miért kell túldimenzionálnod ezt a kérdést.


Azzal szexelsz akivel akarsz és aki hagyja magát.

2021. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha beloled indulunk ki, akkor a csinos negyvenesek meg hussonevesekkel vannak egyutt inkabb, mint a sajat korabeliekkel, nem?

A te peldad is ezt mutatja.

Mert miert lennenek egyutt egy nagypapaval, ha a fitt huszonevest is megkaphatjak?

2021. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Társkeresőről beszélsz, nem szexpartnerkeresőről. El kell döntened,hogy mire is keresel partnert. Már eleve nem értem ezt a tág korhatárt. Csak tudod,hogy milyen korosztállyal, milyen célból szeretnél ismerkedni.

Az elved az idősebb nőkkel butaság. Bármely korban lehet bárkivel ismerkedni, nincs itt lemaradás vagy előny.

Ha Te komolyabb párkapcsolatot tervezel kizáró a 40+-os korosztály. Ha csak alkalmi kapcsolatra szeretnél bárkit, akkor ne törvényszerűen a társkeresőt nézegesd ebből a célból.

2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 nel a pont.


Most part keresel vagy szexelnel? Sokkal idosebb no is tudja, hogy egy kb gyerekkel nem lesz hosszu tavu a dolog.


Ugyanaz, mint a nagypapa huszas kiscsajjal kavar. Egy ideig buli, de a kapcsolatban kiderul, hogy egyik felnek sem jo

2021. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van. Komoly párkapcsolat esetén kb. 35-nél húzd meg a határt. Ha csak szexelni akarsz vagy laza kapcsolatot (néha közös programokkal), akkor nincs gond a 40-esekkel sem.
2021. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm neked, hogy soha ne szaporodj!
2021. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23 éves korig fiatalok csak neked a nők?:D
2021. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"viszont a fiatal nők már nem fognak akkora eséllyel kívánni idősebb koromban gondolom. "

Dehogynem, aranyapám. Akkor leszel a sztár, a ráncosodó, rekedt hangú, eres FÉRFI. Ezt abból következtettem, hogy a fiatal csajok miért jóval idősebbekre buknak. Addigra már lesz mindened, ami nekik csoda, igazi ambíciózus férfi, közben volt rá több évtizeded, hogy megszerezd.


Idézek egy gyakoris csajt:

"Az idősödő férfi arcán a ráncok... Mind-mind egy történetet mesélnek el!"

2021. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!