Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 45 évesen férfiként társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 évesen férfiként társkeresőn regisztráltam. Tényleg nincs az elvárásaimnak megfelelő nő, vagy csak nincs szerencsém? Semmi extra igényem nincs, csak olyanok amit én is nyújtani fogok.

Figyelt kérdés

Semmi extra elváràsom nincs. Intelligens, humoros, anyagilag, mentálisan rendben legyen. Átlagosan szép és átlagosan csinos, korban hozzám illő.

Sok nővel leveleztem. Az eddigi tapasztalat: súlyos mentàlis problémài vannak, kilátástalan anyagi problémàk, lakhatási problèmàk, gyógyszerfüggőség, elköteleződni képtelen.

Külsőre: 10 éves fotói vannak fent, retusált képek, hivalkodó fotók. Az eddigi randikon a kirakat köszönőviszonyban sem volt a valósággal.


2021. febr. 26. 10:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Parterapiarol nem hallottal? Ami nem megy talan javithato. Nem kell egybol hisztizni, meg mas csajhoz, pasihoz rohanni.
2021. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"odaphotoshoppolta magát a konyhába"

ezen percek óta vinnyogva röhögök, még azt értem, amikor valaki a Maldív-szigetekre photoshoppolja magát (az is gáz, de ha poénra veszi, elmegy), de a konyhába? Nem tudja, hol a konyha a lakásában, vagy annyi időre se meri betenni a lábát, hogy szelfizzen egyet? :D

2021. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!