Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magatokat csúnyának tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magatokat csúnyának tartó vagy csak csajozásban szerencsétlen pasik! Ha jelöl,rátok ír,rátok startol egy extra csúnya lány és lerázzátok van bennetek is valamilyen rossz érzés?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a célotok vegülis! Mégis,ugyanazt adjátok neki amit ti kaptok az általatok(reálisan) preferált nőktől,és keserű szájízzel veszitek tudomásúl.

2020. nov. 22. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nincs semmi rossz érzés, a gyűlölet erősebb. Nekik is meg kell tapasztalniuk azt amit adni szoktak általában.
2020. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
1 es te hülye vagy. Ha egy csúnya lánnyal bunko vagy azzal neki nem adsz vissza semmit mert téged a szép lányok utasítottak el.
2020. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

De

Ez az élet körforgása, fent kell tartani.

2020. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincs kit visszautasítanom, mert a csúnya nőknek sem kellek.
2020. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincs "csúnya lány" egyrészt, másrészt számomra a szépség relatív fogalom, nem feltétlenül a külsőtől függ.

Engem csúnya pasinak nem tartanak, de mivel fogyatékossággal élő vagyok, ezért hiába vagyok sokak szerint átlagostól jobban kinéző, esélyeim mégis rendkívül gyérek.

Én nem tudnám elképzelni hogy leráznék bárkit, csak ha az ismerkedés során az derülne ki: lelkileg nem illünk össze.

2020. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5ös. A csúfosan elhízott kerek arcu rövid haju fiús lányokat is vonzónak találod? Vagy az aneroxiásan vékony igénytelenűl öltözőket?
2020. nov. 22. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
A csunya lanyok nem akarnak ismerkedni csunya pasikkal kerdezo :D Te hol elsz ? nekik is minimum atlagos kell.
2020. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon rossz érzés bárkit elutasítani. Csak azt nem, aki tett is azért, hogy rászolgáljon.


34/F nem csúnya, de nagy száj hiányában, egyszerű külsőségekből fakadóan sikertelen

2020. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7es akkor átlagos vagyok????:))

8as. Nagy száj...hát nekem sincs. Vicces katolikus iskola tett padlóra. Csúfoltak lenéztek a kritikus korban. Ki akart az osztály loserével járni.

2020. nov. 22. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Az elhízás ellen lehet tenni. A nőnek is és a férfinak is. A pocakos panaszkodó férfiakkal sem vállalok szolidaritást férfiként, hanem a nővel értek egyet, aki a dagadtsága miatt utasítja el őket.


A rövid haj ellen is lehet tenni, a lányokat nem sújtja a kopaszodás. És tudom miről beszélek, mikor egy nő rinyál, hogy ritka a haja meg vékonyszálú meg stb. az műbalhé ahhoz képest, ami sok férfinél valóság, aki már huszonéves kora elején elkezd kopaszodni a tesztoszteron és a genetika miatt és nem tud tenni ellene.


Az anorexiásan vékonyakkal semmi bajom az öltözködés meg olyan mértékben semleges, hogy felőlem lehet gót, hipszter, népviseletes vagy R&B-s, esetleg a nagyi kötött pulcsijában cuki cicafüles sapkás mosolygós lány. Engem a ruházat sosem érdekelt.


Amúgy te melyik vagy, kérdező? A kövér, kerekfejű, rövid hajú vagy az anorexiásan vékony?

2020. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!