Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire divat lett a riban..ko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire divat lett a riban..kodás? Komolyan nem találkozom egyszerűen normális nővel ,vagy a drogos kisfiúk után futnak vagy a pénz után! Nem lehet velük beszélni sem az se megy nekik ! Ezt látom már általános iskolától 40+ ig!

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
73 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%
Messze vagyok a ribi kategóriatol :-D
2021. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Mi a bajod?
2021. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

Változatos szexuális életem volt,de nem tartom magam r..ib@ncnak.Mások igen.De,ha egy férfi dughat kedvére,akkor nekem miért kéne visdzafogni magam?Nem mindenki olyan,szerencsés,hogy rögtön megtalálja a párját.Meghát a sok férfi nulla az ágyban,olyanoknál nem ragadtam le.

De sok olyan lány van,akinek nem volt sok partnere,és beszélgetni is lehet vele.Drogos pasit meg általában drogos nő keres,vagy olyan aki abban nőtt fel,hogy ez normális a férfi részéről.

2021. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
54%

Vannak normális nő, csak kevesen. Pont ugyanúgy, ahogy a normális férfiakból sincs túl sok.


#1: Tudjuk, tudjuk... Itt az összes nő és férfi mindenben kivétel és mindenki csodálatos... :D

2021. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
Sosem voltam r!banc kategória. A férjemen kívül nem szexeltem mással.
2021. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem a szexuális partnerek számára céloztam hanem maga a viselkedésükre a hétköznapi életben!
2021. febr. 26. 17:58
 7/41 anonim ***** válasza:
37%
#6: Engedd el az ilyen válaszokat. Az emberek legalább fele azért jön fel, hogy magát fényezze és nem azért, hogy egy adott kérdésre válaszoljon.
2021. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
67%

Mar megint egy incel :)

Szerintem a gyakorisok kene csinaljanak egy kulon kategoriat az ilyeneknek...

2021. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
26%
#8: Szerintem meg csináljunk egy kategóriát azoknak, akik random mindenkinek odavágják, hogy incel.
2021. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ez ,hogy jött ide? Nem szidtam senkit nem általánosítok csak felvetettem egy problémat és kíváncsi vagyok mások,hogy látják !! -_-
2021. febr. 26. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!