Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési problémák ellenére jó embernek maradni?

Figyelt kérdés

Az élet ehhez a területéhez (párkeresés) iszonyatosan hülye vagyok, nem megy, finoman szólva sem vagyok jóképű, emiatt sikerül folyamatosan "belém rúgni".


Alapvetően kedves vagyok az emberekkel, segítek, ha valakinek tudok.

Itt sokszor viszont azt látom (és nem csak itt, hanem a "való világban" is), hogy az emberek az ilyen frusztráció miatt bunkóvá válnak.


Én ezt a szintet még nem értem el szerencsére, de már kezdek egyre zárkózottabb lenni a sok szar miatt, kezdek máshogy viszonyulni mindenkihez.


Párom sosem lesz, mert ahhoz nem vagyok elég úgy néz ki, viszont nem akarom, hogy ez ilyen szinten befolyásolja az életem. Valaki valamit tud erre mondani?


2021. febr. 27. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy menj oda mindenkihez, hogy ha megdugható, akkor kedves vagy, hátha jut punci sajnálatból, ha nincs rajta punci, akkor belesz4rsz.

Aki kedves, az mindenkivel az, a 80 éves nénikkel, a csúnya nőkkel, a helyes pasikkal, gyerekekkel.

2021. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Lehet félreértetted, szóval akkor tisztázzuk:

Alapból kedves vagyok és segítőkész MINDENKIVEL.

Csak annyira frusztrál már a társkeresés miatt ez a "nem vagyok elég" érzés, hogy ezt már mindenhová magammal cipelem.

2021. febr. 27. 20:05
 3/13 anonim ***** válasza:

#2:

Hoznál egy konkrét példát?

Például: valaki megkérdezi, hogy merre a pályaudvar, és közben te...?

2021. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem értem hogyan függ össze a 2 dolog?
2021. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

"Valaki valamit tud erre mondani?"


Tudok.Alacsony az önbecsülésed.Vagy engedd el a dolgot,és próbálj egyedül boldog lenni,vagy keress fel egy szakembert,akivel együttműködve rendet raksz a fejedben.

2021. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, és nekem is sokszor extra erőfeszítésbe kerül normálisan kezelni másokat, mikor éppen iszonyatosan frusztráltnak érzem magam például egy közelmúltbeli elutasítás miatt. De muszáj, nem szabad ennyire kiszolgáltatni magad az érzelmeidnek, mellesleg egy öngerjesztő folyamat, mivel egyre több embert fogsz ellökni magadtól.
2021. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Mutatsz magadról egy képet?
2021. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

En a munkamban jo vagyok, csak nem vagyok jopasi es hajt a vèrem, hogy 35 evesen allandoan probalkozzak a noknel. Csak az a baj, hogy a noknek fegyvere van, ha nem jon be a pasi es az probalkozik naluk mindig, akkor mennek es feljelentik. Na ezt kellene megszuntetni, h ne mehessenek oda. Mar 3 szor jelentettek fel a nok zaklatasert. Szoval mar olyan ideggel megyek oda hozzajuk, h ha nemet mond, akkor olyan rosszat tennek vele legszivesebben, mint egy ....nem mondom inmá

Inkább, áh

2021. febr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: Na és mondd, te miből gondolod, hogy te jó ember vagy?

Te azért jó, hogy jöttél, mert kell az elrettentő példa.

2021. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rossz ember, csak kitartó. Nem adom fel
2021. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!