Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki azt hitte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki azt hitte sose lesz párja a saját problémái miatt aztán mégis lett?

Figyelt kérdés

Tegyük fel valakinek vannak olyan gondjai amiken nem lehet változtatni.

- pl. testi gond: elhízás, nemiszerv küllem, pattanásos fenék vagy bármi ami csúnya.

És tegyük fel az illető ezt szégyenli, nem tudja elfogadni magát és egyfolytában csak arra gondol hogy ha lenne párja akkor milyen undorítónak fog ez neki tűnni.


- pl. lelki/személyiségi gond: tegyük fel az elmúlt 15 éve rossz és ingerszegény volt ezért most 0 életkedve és 0 humorérzéke van és nem lehet vele miről beszélni. Vagy egyszerűen csak világéletében antiszociális és introvertált volt. Vagy valami egészségügyi ok miatt sokszor rossz a közérzete.

És tegyük fel ilyesmi miatt nem tudja elképzelni, hogy lenne valaki aki élvezni fogja hosszú távon a társaságát.


Pl én most ezt a kettőt érzem egyszerre és a világon el nem tudom képzelni, hogy valakinek testi/lelki örömet okozzak, ezért bár elég fiatal vagyok teljesen lemondtam párkeresésről. Ha meg mégis látok valaki szépet akkor is csak a negatív gondolatok jönnek ,hogy fölösleges belekezdeni, mert nem tudnék túllendülni a negatív gondolataimon.


Csak kiváncsiságképp, van itt olyan aki hasonlóan meg volt győződve hogy foreveralone lesz, mert a problémái túl nagyok, aztán mégis máshogy alakult?


Köszi:D



2021. febr. 12. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Az elhizason hogy ne lehetne valtoztatni? Retardalt vagy?

Menj psichologushoz, neked valami hatalmas bajod van

2021. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Éreztem ezt, míg össze nem jöttem az exemmel 8 éve.

Kapcsolat alatt sem tudtam igazán, mit szeret rajtam. :D

Az évek során nehezen, de rájöttem, hogy az önképem hibás, igenis egy szerethető, izgalmas személy vagyok.

Na, az exem ezt a felépített önbizalmat a játszmáival és a sok bantassal már a kapcsolat végén visszaküldte a béka segge alá.

Meggyászoltam a dolgot és szétnéztem a "húspiacon" és azt látom, hogy kvázi válogathatok. ÉN. Nem értem, miért? :D

3 embernek adtam esélyt az utóbbi hónapokban, volt néhány randi, de mindet végül én zártam le és csalódottak voltak.

Most van valaki, aki meg tudott fogni végre és azt látom rajta, hogy teljesen odáig meg vissza van értem.

Én meg állok értetlenül, hogy wtf? Miért? Milyen szupererőm van? :D vagy ennyire tragikusak manapság a nő társaim, hogy én lennék a normális? :D

Szóval van ilyen, ne aggódj.

Biztosan te is meg fogod találni a párod! :)

2021. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem olyan van hogy csak később bukik ki a dolog.

Valami szoc.fobiám lehet.

De pl ha megismerek egy srácot annak a haverjaival vagy szüleivel is fel kellene tudnom oldodni. De nekem az nem megy soha.

Nem tudok bekerülni egy családba vagy egy 10 fős srácbandába meg hasonlok.

Es ilyenek nagy bélyegek azaz olyan szintű problemák amikre rámegyünk

2021. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem. Iszonyatosan önbizalom hiányos voltam. A fiúk óvodától gimi végéig zaklattak, kigúnyoltak, bántalmaztak. Nem volt testi problémám. Gimi után jöttem rá, hogy átlagon felüli vagyok külsőre, tetszem a pasiknak. Ráerőltettem magam a netes társkeresőre és összejöttem egy sráccal, aki igazándiból nem tetszett, de legalább mertem vele beszélgetni. Végül 2 év után ő szakított velem, és jó hogy meglépte helyettem. Bár később többször is vissza akarta könyörögni magát. A szakítás után végre felnőttem, lett normális párkapcsolatom.
2021. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagosnak gondolom magam, ráadásul van egy hülye cinikus stílusom. Erősen hangulatember vagyok, némi nárcisztikus beütéssel. Első blikkre kifejezetten ellenszenves vagyok, de ez csak egy páncél, amivel védem a szánalmasan gyenge lelkemet. Ennek ellenére több barátnőm is volt, még feleségem is. És mindig elképedek, amikor megtudom, hogy kiknek tetszek, meg kik szerelmesek belém. Hogy is mondjam? Örülök neki, de teljesen nem tudom elhinni. Mintha Gal Gadot Mici Mackóba lenne szerelmes titkon. Vagy Miss Május Pinokkióba. Nem túl hihető, hiába győzködnek róla.
2021. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy a csajoknál van ilyen az biztos, olvasható is itt.

De ha srácnak születik az ember a kérdező szerinti adottságokkal akkor el is áshatja magát az ember. Sajnos

2021. febr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én husis vagyok! És férjn vagyok!

Sőt. Amig vékony voltam (cici, popsi nelkul) csak a csóró lúzer pasik talaltak be. Ahogy felszedtem pár kg.ot (nem extrem modon) rögtön jöttek a sikerek....ha belul jol etzed magad, az látszik kifele is

2021. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En nagyon vekony voltam mindig is es onbizalomhianyos. Soha nem lattam hogy erdeklodtek volna utanam a lanyok, a randijaim mind kimerultek 1. randi utan mert a noknek nem jottem be. Probaltam erosodni, kondiba jarni de nem segitett semmit.

Ezen kivul a fogaim sem egyenesek es mindig van veluk gond, hiaba probalok vigyazni rajuk, van amelyik ugy elvan szinezodve hogy azon a feherites sem segit.

Munkam sem volt soha jo, nem kerestem jol, szegeny csaladbol jottem, apam iszik es nem olyan a csalad amire buszke lehetek, a haz ahol laktam a szuleimmel az is eleg idejetmult.

Megismerkedtem a felesegemmel akit ez nem erdekelt, latta hol elek, talalkozott a csaladommal, tudta mi a munkam es hogy nem ertelmisegi korokbol szarmazom.

Kulfoldon elek vele es azota felszedtem par kilot es van egy egeszseges testsulyom, a munkam is eleg jo, nem keresek olyan rosszul, van autonk, van hazunk es sporolt penzunk is van, raadasul hamarosan gyerekunk is lesz.

2021. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szex vajon mi?
2021. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!