Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes emberek sokkal sikeresebbek társkeresés terén míg mások abszolút nem? Bővebbdn lent.

Figyelt kérdés

Nem a külsőségekre gondolok!! Ezt szeretném leszögezni előre, mert számos olyan ember van aki elég előnytelen külsejű és mégis van kapcsolata. Vagy pl kifejezetten introvertált és mégis van kapcsolata, pedig lehet alig jár emberek közé.


Én azon csoportba tartozom aki sikertelen, pedig járok emberek közé, extrovertált is vagyok és csúnya sem vagyok. És eddig mégis sikertelen. Vagy nem hozott össze az élet olyanokkal akikkel alakulhatott volna, vagy foglalt volt vagy éppen borzasztó félénk.


Van olyan ismerősöm aki 14 éves korától kezdve kb mindig kapcsolatban volt/van, igaz sok pasija volt már, most 21 éves. Dekoratív lány az igaz, de nem OLYAN extra, meg jófej is de alapvetően ő sem több mint mások. És mégis:D

Félreértés ne essék nem sajnálom tőle csak érdekel hogy ez mitől függ.


Aki sikeres párkeresés, ti mit csináltok? Hogy hoz össze gyakran az élet olyannal akivel passzoltok és alakul is?

Mit tanacsolnátok annak aki szeretne párkapcsolatot, nincs semmi defektje, stb de mégis sikertelen?


2021. febr. 27. 20:10
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#4 persze nyilván ilyen is van.

#5 erről szó nincs

2021. febr. 28. 08:27
 12/32 A kérdező kommentje:

#8 azért ez így nem igaz. Volt akivel beszélgettem, szimpi volt, elvoltunk aztán már nem írt vissza, gondolom talált olyat aki jobban tetszrtt neki.

Volt olyan is akivel egyszerűen erőltetett volt a beszélgetés, nem haladt. De sajnos a nagy része tényleg vagy a csak szexre menős vagy az a kategória aki egyszerűen undorító, vagy éppen gáz stílussal kezdet..

2021. febr. 28. 08:30
 13/32 anonim ***** válasza:
61%

Na muci, elment a gondolat.


Mi neked a fontos? Minden evben tobb kapcsika, amik azonnal mennek is tonkre, max strigula.


Vagy 1 olyan kapcsolat, ami igazi szerelem es hosszu tavu, es ertekes idotoltes is volt?


Imadom, hogy a mennyisegre mennek. Nok, basszus menoznek, hogy lefekudtek 20-30 pasival, meg orrba-szajba randiznak. Masik oldal, meg tudjuk, ha te nem csajozol, mint a veszett eger, akkor biztosan luzer vagy, vagy b..zi...

2021. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

De itt most nem erről van szó!


Írtam én valahol olyat hogy nekem kell 20 pasas? Nem! Nem én vagyok a lenyeg. A kérdés nem rólam szól, mert bár én beleesem abba a réregbe de azt csak szemleltetésként írtam. Mindegy is.


A kérdés arról szól, hogy aki könnyen talál magának párt, akivel jól meg is van (kapcsolatok persze idővel változhatnak) az hogyan csinálja? Mit csinál másképp?

2021. febr. 28. 10:39
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

En meg pont erre irtam. Az nem biztos, hogy konnyen talal.


Hanem leall az elso pasival, csajjal, aki szepen nezett ra. tipikus. Feluletesen megismerik egymast, max vonzalom van. Osszejonnek, max par honapig tart, mert nem ismertek meg egymast.


Igy csinalja.

2021. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
De most ne így vizsgáljuk. Hanem akik tényleg könnyen találnak JÓ kapcsolatot, olyannal akivel tényleg együtt akarnak lenni. Erho akik sikeresek. ŐK hogyan csinálják?
2021. febr. 28. 10:47
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen neveznem sikeresnek. Reszben szerencse kerdese is es jo onismerete is
2021. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valószínűség és személyiségalapon működik.

Én úgy képzelném el egy ember kapcsolatrendszerét, mint egy céltáblát. Legbelül vannak a családtagok, közeli barátok, aztán eggyel kijjebb ezeknek a baráti köre, osztálytársak, csapattársak, még kijjebb a Tinder matchek stb. Nyilván minél többen vannak egy adott ember ilyesfajta kapcsolati hálózatában, annál valószínűbb hogy előbb-utóbb lesz valaki akinek megtetszik az alanyunk. Az is nyilvánvaló, hogy minél több "jó" tulajdonsággal rendelkezik valaki, annál kisebb kapcsolatrendszer elégséges a matchhez

2021. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Két esetben lehet könnyen/gyorsan jó kapcsolatot találni,attól függően,mi számít jónak.Az egyik,ha alacsonyak az igényeid,a másik,ha nagyon magas szinten vagy.

Összehasonlítva az állás kereséssel:ha bármi megfelel,csak munka legyen,akkor jó eséllyel hamar találsz valamit.Ha jól képzett vagy,tapasztalt,és komoly kapcsolati hálód van,akkor szintén.

2021. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
61%

Ismét egy kérdés, ahol adott a válasz, de úgysem fogja elismerni a kérdező. Mert, akkor kiderül, hogy nem mindenki másban van a hiba, hanem benne... Csak szerintem unalmas, hogy a kérdések többsége így néz ki?


"azért ez így nem igaz. Volt akivel beszélgettem, szimpi volt, elvoltunk aztán már nem írt vissza, gondolom talált olyat aki jobban tetszrtt neki."

Hááát, igen. Ha ennyivel magad fölé rakod az elvárásaid, értelemszerűen nem fogsz pár találni.


"De sajnos a nagy része tényleg vagy a csak szexre menős vagy az a kategória aki egyszerűen undorító, vagy éppen gáz stílussal kezdet.."

Ugye egyetértesz azzal is, hogy a legtöbb nő csak a pénzre hajt? Ja, nem? Nos, akkor ne legyünk már szexisták és ezt a "minden férfi csak dugni akar" dolgot engedjük már el.

2021. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!