Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes emberek sokkal sikeresebbek társkeresés terén míg mások abszolút nem? Bővebbdn lent.

Figyelt kérdés

Nem a külsőségekre gondolok!! Ezt szeretném leszögezni előre, mert számos olyan ember van aki elég előnytelen külsejű és mégis van kapcsolata. Vagy pl kifejezetten introvertált és mégis van kapcsolata, pedig lehet alig jár emberek közé.


Én azon csoportba tartozom aki sikertelen, pedig járok emberek közé, extrovertált is vagyok és csúnya sem vagyok. És eddig mégis sikertelen. Vagy nem hozott össze az élet olyanokkal akikkel alakulhatott volna, vagy foglalt volt vagy éppen borzasztó félénk.


Van olyan ismerősöm aki 14 éves korától kezdve kb mindig kapcsolatban volt/van, igaz sok pasija volt már, most 21 éves. Dekoratív lány az igaz, de nem OLYAN extra, meg jófej is de alapvetően ő sem több mint mások. És mégis:D

Félreértés ne essék nem sajnálom tőle csak érdekel hogy ez mitől függ.


Aki sikeres párkeresés, ti mit csináltok? Hogy hoz össze gyakran az élet olyannal akivel passzoltok és alakul is?

Mit tanacsolnátok annak aki szeretne párkapcsolatot, nincs semmi defektje, stb de mégis sikertelen?


2021. febr. 27. 20:10
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Miért raknám magam fölé a lecet? Te ezt honnan látod? Sokféle emberrel matcheltem viszonylag (nem sok, sok féle).


Nem azt mondtam hogy minden férfi szexre hajt, hanem hogy akikkel engem összehozott a társkereső.


Én meg bírom hogy egyesek elolvasnak egy választ és akkor abból azt szűrik le hogy én mindenkire ezt ertem.


Ismerek rendes pasikat is, tetszik, bírom, normális, jóban vagyunk, de barátnője van. Pedig nem pénzes különösebben, átlagos. Tehat nem gondolom hogy mindenki ilyen vagy olyan csak akikkel én összekerültem mentek pl többségében szexre.

Azt meg előre honnan kéne tudnom ki mit akar? Úgy hogy a képeik is normalisak voltak, nem pózerkedős, nem haskirakós képet felrakóakat húztam jobbra.


De a kerdés még mindig NEM rólam szól, alapjában véve.

2021. febr. 28. 15:50
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rolad szol a kerdes, miert beszelsz most is magadrol?


Mert rolad szol. Zavar, hogy nincs kapcsolatod. Mint megannyi embert, teljesen oke, normalis erzes, nincs mit szegyelni ezen, ne hibaztass ezert senkit.


Ne a tarskeresobol indulj ki. Pasikent annak orulok, ha akad valami match. Aztan a beszelgetes ugy hal el, mint annak rendje, mert csak en irok, a masik meg elvarja, higy csak en tegyek. A tarskereso ilyen. Sz..r.

2021. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%

Akkor tessék, "kedves kis hercegnő": Te tökéletes vagy. Az elvárásaid tökéletesek. Minden rendben van veled, semmi hiba nincs benned.


Általánosságban meg: Az jár így, aki magasra teszi a lécet.


Így megfelel?


(Tényleg nevetséges, hogy a kategória nagy része abból áll, hogy 0 önkritikája van az embereknek. Az incel srácok mindent megpróbáltak csajozás terén állításuk szerint, a "nem kellek senkinek" nők elvárásai meg tök átlagosak. Hát, persze. Érdekes, hogy ha kimegy az ember az utcára, akkor a mindentmegpróbált férfiaknak van csajuk, az átlagos elvárású csajoknak meg van pasijuk.)

2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

#23 azért írtam magamról, mert elindult a személyeskedés, amit eleve szerettem volna elkerülni.


A másik meg hogy süt rólad a rosszindulat meg a -ne haragudj- de bunkó stílus. Csak azért mert valaki nem ért egyet azzal amit írsz.


Erre elkezdesz személyeskedni és olyan dolgokba belemenni amiről nem tudsz.

2021. febr. 28. 16:29
 25/32 anonim ***** válasza:

Mivel te az átlagból egy példa vagy és az egész téma a saját helyzeted miatt érdekel, így mégis mi a probléma a "személyeskedéssel"? Mármint, oké, érvek nélküli emberek simán bevágják ezt a szöveget, de azon kívül zavar bármiért is, hogy személyre szólóbb választ kaptál?


És igen, ha az értetlenkedés és az önkritika hiányának unása rosszindulatnak számít, akkor rosszindulatú vagyok. Nem azért, mert nem értesz velem egyet, hanem mert el sem gondolkozol a válaszon, hanem csak bevágod a szokásos védekező szöveget.


Olyanba meg nem mentem bele, amiről nem tudok. Hahó, te magad írtad ám le azokat, amiről írtam... Konkrétan leírtad, hogy a neked bejövő pasiknak nem voltál elég jó, tehát, ők jobb kategóriájúak voltak.

2021. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem, a kérdés nem CSAK magam miatt érdekel hanem úgy általánosságbam is, mert szerintem ez egy érdekes dolog.


Másrészt objektíve nézve igen volt olyan aki nalam "jobb kategória" de olyan is aki nem.

2021. febr. 28. 16:46
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse. Akárhogy is tagadják egyesek, rengeteget számít. Ha az van, még a reménytelen(nek tűnő) eseteknek is összejön. Ha nincs, lehetsz akármilyen, csinálhatsz akármit, egyszerűen nem abba fogsz belebotlani, akibe "kell", hanem mindenki másba helyette, akivel nem működik a kémia, nem illetek össze, egyéb akadályozó tényezők vannak.
2021. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem érthető, hogy mit tartasz "sikeres társkeresés"-nek. Azt, hogy folyamatosan keres és minden héten új társa van, vagy azt, hogy egyszer hozzájutott egy társhoz és azt meg tudja tartani 50+ éven át ? Ebből a szempontból az extrovertált emberek talán felületesebbek, "hanyagabbul" választanak, az introvertáltaknak pedig hosszabb idő kell, míg megfelelően kiismerik a kiszemeltet és addig talán nem is kezdeményeznek.
2021. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen kérdést végigolvastam, és azt vettem észre, hogy sok válaszoló a kérdezö helyzetét akarja megmagyarázni és kielemezni ahelyett, hogy a saját tapasztalatait és tudását osztaná meg. A kérdés szerintem sokkal inkább trükkök, tippek, módszerek, jótanácsok választ igényel, nem azt, hogy rosszul vagy jól áll-e hozzá a kérdezö, vagy milyen igényei és képességei vannak.

Aki sikeres írja le hogy csinálja, aki sikertelen és tudja miért írja le, ki mit keres, hogy keres, hol ismerkedik, mik az elvárásai, milyen a hozzáállása, mit tart szem elött a kiszemelt partnerre és a saját értékei szempontjából, stb., de ne a kérdezöt elemezzék ki. A kérdezö majd kigyüjti a válaszokból a rá érvényes dolgokat. Ellenkezö esetben valóban átmegy a téma értelmetlen személyeskedö vitába.

2021. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#29 Köszönöm, erről lenne szó. Hogy aki tapasztalt, sikeres, szerencsés ebben a témában megoszthatná hogy ő hogyan ismerkedett, ismerkedik.


Nem engem kéne vizsgálgatni.


#28 én azt tartom sikeresnek, aki könnyen talál magának olyan párt akivel szívesen van együtt.

Ha zatonyra fut egy kapcsolata, mert lássuk be ez előfordulhat, akkor mondjuk pár hónap, fél év , x de semmiképp sem hosszú évek, alatt megint talál olyat akivel szívesen együtt van.


Oké, persze szerencse is kell, de azért azt is meg lehet valamennyire teremteni részben

2021. márc. 3. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!