Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állnak hozzám másképp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állnak hozzám másképp a huszonéves nők, ha pl rájuk írok társkeresőn, vagy facebookon is hangoztatom, hogy van lakásom? Na jó, kis lakás, meg vidéken 14 millióért, de itt az nem olyan rossz.

Figyelt kérdés
Tehát amíg beszélgetünk, addig unottak, de ha felvetem, hogy van lakásom, akkor hirtelen minden 2. érdeklődő lesz, meg forszírozzák a találkát. Én 37, ezek a nők meg inkább 23-28 közöttiek.
2021. febr. 28. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Na, hát nekem pont az ilyen nagyképű kijelentés után nem kellenél, hogy „csak 14 millióért..”
2021. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Az egy dolog, hogy itt mennyi nő hangoztatja, hogy a nők nem anyagiasak, de a valóságban rengetegen azok. Tényleg. Én sem gondoltam ezt, de egy ismerkedős időszakomban a csajok harmada-fele azután máshogy beszélt velem, ha szóba került a végzettségem, van e lakásom és van e kocsim téma.

Keress normális nőt, azért vannak azok is.

2021. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te közel 40 vagy, ők meg 20-on évesek. Minél idősebb leszel, annál többet kell vírítanod, ha fiatal csajt akarsz. Ha a lakásoddal akarsz fiatal csajokat felszedni, akkor ne csodálkozz, ha csak érdekből lesznek veled. Miért gondolod, hogy egy 23 éves lány téged akarna?
2021. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Azért kedves utolsó! Mert alap, hogy van lakásod/autód. 30 felett. Nem gondolom, hogy ettől barmelyik nő anyagias lenne. Egyszerüen csak meg kell nézni, hogy az illetőre lehet e alapozni hosszabb távon avagy sem. Mert akire nem lehet, arra nem pazarlom az időm/energiám.

Ezzel mi a baj?

2021. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Beszólás felpontozva, hasznos válasz lepontozva.

Na, kedves pontozók: Tényleg ennyire nem veszi be az itteni nők gyomrát, ha valaki azt meri írni, hogy nem minden nő tökéletes és ennyire rágerjedtek a beszólásokra? Aztán meg rinyáltok, hogy mennyi incel van az oldalon? Értelemszerűen, ha ennyire toxikus közösséget hoztok létre, az oldalról minden értelmes férfi elmenekül.


#4-es: Hali! Üdv Magyarországon! Nemhogy itt, de külföldön is rengeteg embernek nincs lakása, autója 30 felett. Nem, egyáltalán nem alap. Sokan élnek albérletben, sokan élnek többgenerációs házban. És sokaknak felesleges az autó.

És de, ha valaki anyagi szempontok alapján ilyen szinten választ társat, az anyagias. Egy szó jelentése nem attól függ ám, hogy neked épp mi kényelmes vagy mi nem.

Az meg vicces, hogy a saját anyagiasságod után leírod, hogy "kire lehet alapozni". Van olyan ismerősöm, aki még otthon él, mert a munkahelye így gyalog 10 percre van. A számláján meg pihen 20 millió forint. Kocsija van, saját lakása nincs, de akar majd venni, ha talál a fővárosban melót. Szóval, a te logikád alapján, rá nem érdemes alapozni.


"Ezzel mi a baj?"

Ha leírjuk, akkor sem fogod fel.

2021. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
De miért gondolja egy 37 éves férfi, hogy a 23 éves nők az ő korosztálya? Keresgessen a 30 feletti nők között, ők talán már nem lesznek unottak.
2021. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
#6: Ezt azért a huszonéves nőktől is megkérdezhetnéd, akik 30-as, 40-es és 50-es férfiakat keresgélnek.
2021. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még 40, köszönöm de azt a 3 évet még szeretném kihasználni nők terén ami még 40 ig van hátra. ÉS igen, rengeteg nő szereti a 30-as pasikat, nem mindenki csak a saját 20 on éves korosztályában keresgél. Vélhetően lakás nélkül is jutna nekem nő néha néha, de ha van hol laknom és ezt kicsit fel is használom a cél érdekében, az miért baj? Valahogy azt látom a legtöbb ember a cél (csajok, munkahely, tanulmányok, fejlődés, stb) érdekében mindent felhasznál, legyen ez karizma, nagy duma, izmok, kapcsolatokhatalom, lakás, jó autó, bármi. Plusz építek arra, hogy a kb 10 ből 1 nő apakomplexusos 25 alatt és keresik a 40+ pasik társaságát. Bár azért egy 23 éveshez sem vagyok az apja még, max ha kisebbség lennék és korán szaporodó típus lennék. Ha tovább mennék, akkor mondhatnám az egykori egyetemi tanáromat, aki a 20-22 éves lányokat 44 éves fejjel a felesége mellett tologatta bizonyítottan a jobb jegyért. És nem a pénze miatt mentek bele, hanem mert ezek a nők felnéztek rá, hogy érett volt, zseniális elme és sármja is volt.
2021. febr. 28. 17:26
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért nem akarok 30-as nőt? Szerintem itt a legtöbb pasi el tudja mondani mi az oka. Amellett, hogy 90%-uk házas-kapcsolatban van vagy jegyes, emellett a maradék 10% sérültek, vagy elváltak, vagy életúntak, vagy azonnal gyereket akarnak (én meg nem), vagy karrieristák, vagy már macskás nők akarnak lenni, annyit csalódtak a pasikban, házisárkányok, stb-
2021. febr. 28. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"de ha van hol laknom és ezt kicsit fel is használom a cél érdekében, az miért baj?"


Nekünk aztán nem baj. Te írtál ki kérdést róla, hogy miért csak a lakásod miatt kellesz a fiatal nőknek. Ha a korodbeli nők neked nem kellenek, a fiataloknak meg te nem kellesz, csak ha a lakásoddal dicsekedsz, akkor 3 lehetőséged van:

1. Megalkuszol a korodbeliekkel, akik nem találnak unalmasnak.

2. Beveted a lakásodat, és elfogadod, hogy csak emiatt kellesz a lánynak.

3. Ismerkedsz fiatal lányokkal, és nem említed, hogy van lakásod.

2021. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!