Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn milyen első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn milyen első üzenettel lehet indítani, ha van egyezés?

Figyelt kérdés
Konkrét példa lenne, Badoo-n megjelöltem egy lányt, aki visszajelölt, létrejött a kapcsolat. Igazából számomra pont ez a kezdeti rész a legnehezebb, valamivel be kellene indítanom a beszélgetést. Összesen egy képe van fenn az illetőnek, ráadásul ha a külsejét kezdem el dicsérgetni, akkor felszínesnek fogok tűnni. Csak a lakhelye van megadva, semmi más, tehát ezzel kapcsolatban sem tudok bevetni túl sok mindent. Ilyen esetben mit lehet írni a "kiszemeltnek"?

2021. márc. 1. 18:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#8: Fekete-fehér kép, sajnos. Vagy legalábbis valamilyen színtelen-szürkéskékes árnyalatú. És sajnos még csak nem is mosolyog. :) Ha nincs támpont, akkor szerintem sajnos csak egy nagyjából átlagos szöveget lehet összefabrikálni. A lakhellyel kapcsolatos "faggatózást" azért hagynám ki most az elején, nehogy úgy érezze, hogy az utca, házszám után nyomozok. Azt tapasztaltam, hogy könnyen el lehet rontani egy beszélgetést, és a franc se tudja, hogy a nők mit találnak tolakodónak/ijesztőnek, főleg az elején.
2021. márc. 1. 18:51
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Így valóban elég nehéz. Én messziről kerülöm azokat, akik nem képesek magukról néhány értelmes mondatot írni. Az ilyen nem tekinthető komolynak.


Egy kérdéssel lehetne még kiegészíteni azt, amit írtál. Pl. megkérdezheted tőle, hogy miért jelölt vissza téged, milyen kapcsolatot keres, mivel szeret foglalkozni stb. És a válaszból már könnyen tovább lehet vinni a beszélgetést.


#4

2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#9: Hát sajnos szokásom rágörcsölni a dolgokra. Meg nagyon ritkán van sikerélményem, és ilyenkor nem szeretném elrontani a beszélgetést. Kb. 2,5 hónap alatt ő a 2. lány, aki visszajelölt, az első másnapra el is tűnt, miután visszajelölt.
2021. márc. 1. 18:55
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pl. tehetsz megjegyzést a hajának a hosszára, fazonjára; ha látszik a ruha, a ruhájára, a bőrére.


Ha meg nagyon nem tudsz valamit kitalálni, akkor meg állj oda valami random kérdéssel, pl. "Ha a láthatatlanság és a repülés közül kellene választanod egy szupererőt, melyik lenne az?"... biztos figyelemfelkeltőbb, mint a "jól nézel ki, lenne kedved beszélgetni".

2021. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#12: Ez igaz, mondjuk én sorra jelölgetem be azokat, akik belátható távolságon belül élnek, és szimpatikusnak tűnnek, mert sajnos így sem nagyon jelölnek vissza. Amúgy én sem írtam semmilyen szöveget magamról, egyrészt nem tudom, mit írhatnék (max. 500 karakter), másrészt nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy nem tűnjön sem öndicséretnek, sem saját magam leszólásának. Mindegy, írtam neki, hogy intelligensnek tűnik, és rákérdeztem, hogy miért jelölt vissza, és hogy van-e ideálja, milyen férfiakat keres. Ha válaszol, válaszol, ha nem, nem.
2021. márc. 1. 19:04
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre válaszol lécci írd majd meg köszi.
2021. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#14: Eléggé járatlan vagyok a társkeresős ismerkedésben, akkor sokkal könnyebb, ha pl. egy-egy konkrét téma kapcsán tudok írni valakinek, és úgy kibontakozik a beszélgetés. Ilyenkor sosem tudom, hogy mi a "túl sok", hogy pl. kezdjek-e bókolni, vagy inkább kérdéseket tegyek fel. Próbálom kerülni annak a látszatát, hogy valakinek csak a külseje érdekel, és sajnos nem könnyű olyasmit írni, ami egyedi, de érdemi választ is lehet rá adni. De azért köszönöm a segítséget.
2021. márc. 1. 19:42
 18/21 A kérdező kommentje:
#16: Rendben. :)
2021. márc. 1. 19:43
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki érdemben és értelmesen, normálisan válaszolt a kérdésemre, akadt azért pár jó ötlet.
2021. márc. 1. 19:44
 20/21 anonim ***** válasza:

Én társkeresőre direkt kiírtam ilyen fun factokat magamról, amire rá lehet kérdezni, vagy bele lehet kötni, pl. hogy mentális beteg vagyok, nem akarok gyereket szülni, vannak óriás csigáim.


Egyetlen ember volt, aki azzal indított, hogy milyen mentális betegségem van, és miért tart valaki csigákat. Már egy éve ő a párom. :)


Rajta kívül mindenki csak jött bókolni, meg egyértelműen copy paste sablon szövegeket küldött. Ezekre nem is válaszoltam.

2021. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!