Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Profi sportolóként nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profi sportolóként nincs esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Szóval 24/f vagyok, profi szinten űzök egy extrém sportot, és az edzések mellett nem sok szabadidőm van, ill. az edzés az első az életemben így minden más időmet az edzéshez kell igazítsam. De nagyon hiányzik egy társ nekem, aki mellettem lenne, támogatna, és szeretnénk egymást. Még soha nem volt barátnőm mert már 10 éve az edzés teszi ki az életemet. De nagyon vágynék egy társra. Szerintetek így nincs esélyem párt találni? Létezik olyan nő aki eltudná ezt fogadni hogy az edzés nekem mindig az elsődleges?
2021. márc. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Havi 3M+ kereső focistaként lenne.
2021. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik igen, van esélyed, de nehéz eset vagy. Hasonló beállítottságú hölgyeket keress, ne átlagost, úgy drámaian növekedhetnek az esélyeid.
2021. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed. Csak annyi a "titok" hogy olyat keredd aki szintén elfoglalt, nem unatkozik naphosszat és vár rád, hanem csinálja a maga dolgait.
2021. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És dolgozol is mellette, vagy ez a munkád? Mert a férjem egyik szakmája miatt nagyon sokat kellett alkalmazkodnom, de ebből teremtettük meg a jövőnket. Tehát érdemes volt várni, alkalmazkodni, költözni. De ha ez neked hobbi, és mellette nincs időd a párkapcsolatra, nem lehet programokat szervezni, nem lehet rád számítani, akkor nem vesztegetném az időmet.
2021. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. A profi sportoló kifejezés nem mond neked semmit?
2021. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, dr. Lubics Szilvia sokszoros ultrafutó bajnok például fogorvosként dolgozik.
2021. márc. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Úgy egyszerűbb lenne válaszolni is a kérdésre.
2021. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6. Ő nem profi sportoló :)


A profi azt jelenti, hogy főállásban csinálja, Wikipédia is írja.


"Lubics Szilvia (Jászberény, 1974. május 27. –) magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese. " Ez a nő amatőr világbajnok.


Profi versenyeken egyébként is csak profi kártyával indulhatsz, szóval főállású munkád.

2021. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!