Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőtök/barátotok sportolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtök/barátotok sportolna, elmennétek a meccseire? Sportolók, nektek mennyire fontos, hogy ott legyenek?

Figyelt kérdés
Mindig hívtam a páromat,eddig csak egyszer jött el,még az elején. Nekem jól esne,ha ott lenne,volt barátom mindig eljött. Nektek ez mennyire fontos,hogy ott legyenek,vagy hogy Ti nézzétek meg a párotokat? Rosszul gondolom,hogy ez is egy fajta gesztus,hogy támogat?
2013. dec. 17. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Van olyan lány, akinek szívesen...
2013. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor én k1eztem és mentem versenyre a barátnőm is eljött egyszer.

Akkor törték el az orrom.Hát azt a hisztit és félelmet az arcán többet nem akarom látni

2013. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem miatta csinálom, így nem igen érdekel hogy ott van e vagy sem. Persze + ha ott van, meg örülök, de ha nem ér rá, akkor se dől össze a világ. Ennyire azért nem vagyok elveszett, anyátlan típus, hogy a barátnőmnek kelljen erőt tölteni belém. Jól is néznénk ki.
2013. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg el,de szerintem attól is függ,hogy mi az a sport.

Ha pl. boksz,akkor félnék,hogy az első bekapott ütés után beszálnék mellé.

2013. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, elmennék, mondjuk amikor más, halaszthatatlan vagy fontos dolgom lenne, akkor nyilván azt nem mondanám le sportesemény miatt, de amúgy ott lennék és büszke lennék rá, hogy csapatban játszik meccseken.
2013. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*beszállnék
2013. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tartom olyan fontosnak hogy ott legyen a barátnőm, és nekem mindegy, minden tőlem telhetőt megtennék ha sportolnék, függetlenül attól hogy ott van-e a barátnőm

ha megkér akkor elmegyek vele, de ha olyan sportról van szó ami unalmas, hosszú stb akkor nem biztos hogy mindegyikre elmennék

2013. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen elmennék. Szólj a barátodnak, hogy szeretnéd, ha azért ő is elmenne a mérkőzésekre.
2013. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!