Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen a férfi, ha már 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen a férfi, ha már 33 éves, megöregedett, és már nincs kedve élni sem? Régen rengeteg barátnőm volt, most már egy nő sem kíváncsi rám. Rémes. Hiába sportolok, étkezem egészségesen, látszik nagyon a kor és ez elrettenti a nőket.

Figyelt kérdés
Más is volt, van így?
2017. dec. 10. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

borzasztóan öreg vagy.. :D

olvass, és kicsit tanulj a helyes önértékelésről, építs fel egy egészséges önképet is magadról, és fogadd el az idő múlását.

2017. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Talán nem 20 éveseket kéne hajkurásznod, mint 10 éve.
2017. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
"Rengeteg barátnőm volt." - Kiégtél. Ezért kellene nem MENNYISÉGI, hanem MINŐSÉGI életet építeni. Nem kivénhedve észhez kapni. Hiszen nincs "kiélem magamat", jó lenne már ezt felfogni. Nem tanultál meg élni, ennek a levét iszod. Már aligha fogsz. Én innen már csak a lefelét szoktam látni.
2017. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Bazz én 40 vagyok, szeretem a zsíros kaját meg a csokit, nem sportolok ÉS MÉGIS KIB@$ZOTT JÓ FORMÁBAN VAGYOK! Önértékelés gyerekem, ÖNÉRTÉKELÉS!
2017. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tanár vagyok két iskolában. Tudok legalább 10 lányról (14-17 évesek), akiknek ott bejövök eléggé (de nekem csak 25 felettiek kellenének, meg hülye nem vagyok, hogy tanítvánnyal). Szóval nem hiszem, hogy annyira öreg lennék, ha többeknek tetszem még. De valahogy a való életben már nem tapasztalok pozitív visszajelzést. Vagy csak nem nekem tetsző nőktől. Régen másképp volt, 4-5 éve ráírtam pár lányra, 5 ből 1-2 mindig írt, találkozó, stb. Most meg, semmi...
2017. dec. 10. 19:48
 6/24 anonim ***** válasza:

Öreg???:)

Most leszel férfi!

Az irány teljesen jó,szálkás test a menő.

Ja,és öltözz úgy mint egy férfi.

2017. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
El vagytok ti tájolva. A kort mentalitásban kell mérni. Ez egy öregember. Pont.
2017. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ja, hogy tanár vagy.. az mindjárt más.


ember, ne vedd rossz néven, de nem tudom hová teszed a bölcsességed amikor nem vagy képes elvonatkoztatni magad a környezetedtől..


mondok egy szörnyű dolgot!

te mostantól mindig csak öregebb leszel a környezetednél..


ha ennyire zavar a dolog akkor válts szakmát.

2017. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Rendben vagyok, sportolok. Jól öltözök. De az arcomon látszik, mindenki mondja, hogy borzasztóan megöregedtem és nem áll jól. Hiába az egészséges életmód-. Én nem tapasztalom, hogy öreg lennék, de sajnos nem az én véleményem a mérvadó.
2017. dec. 10. 19:52
 10/24 anonim ***** válasza:

akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

én kb 33 évesen voltam a csúcson.

de most 40 évesen is magas vagyok,izmos,nem kopaszodom.

viszont olyan 2 éve van csak az,hogy többször már nem mernek letegezni a 20on éves lányok.

szóval belül nem stimmelnek nálad a dolgok.

2017. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!