Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves nők mit tesznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nők mit tesznek, ha ismerkedéskor kiderül, hogy egy férfi 5 évvel idősebb, mint amennyinek nézték őt?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és olyan 21-23 évesnek szoktak tippelni manapság ránézésre. Egész jóképű vagyok és magas, viszont egyszerűen kisfiús arcvonásaim vannak, kölyökképem van. A hajszínem, frizurám sem segít rá, hogy idősebbnek nézzek ki. Szerintetek a nőkben ez befolyásol valamit, hogyha ismerkedéskor mondjuk 21-23 évesnek gondolt, aztán kiderül hogy 27 vagyok? Mennyire van meg ez a nőkben, hogy nagyon bekorlátozzák hány éves párt szeretnének és ha ismerkedéskor kiderül, hogy valaki mégsem oda tartozik, hiába tetszett nekik, akkor csak emiatt nem akarnak tőle semmit? Ez létező dolog, vagy nem?
2021. márc. 1. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Hülyeség. Soha nem úgy ismerkedtem, hogy ki hány éves. Egy pillantás, egy mosoly, egy humoros mondat...meg tud fogni.

Hiszek abban, hogy az évszám nem lényeg.

2021. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Semmit, mert mindig csak olyannal ismerkedtem, aki korombelinek néz ki, 10 évet vagy többet meg még senki sek tudott letagadni előttem, szóval nem félek attól, hogy valami véletlen következtében ennyire mellélövök. 5 év korkülömbség a szemembem semmi, az még ugyanannak a korosztálynak számít.


Vőlegényem is 23-34-nek néztem, mikor megismertem, akkoriban én is 22-23 voltam. Végül kiderült, hogy 4 év van köztünk. Nem okozott gondot, pár éven nem vitatkozom, évtizedeket pedig nem lehet elrejteni, akkor is, ha sokan azt hiszik. :)

2021. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Semmit, ha nem titkolod el. 21 leszek a közeljövőben, rendszeresen gimnazistának néznek úgy hogy lassan lediplomázom alapképzésen:D bár talán mostmár kevésbé, de egyed 15-16 éves lányok néznek ki úgy mint a 20on évesek.


Családi vonás, egyik szülőm se néz ki annyinak amennyi, tesóm se, nagyszülők se, én se.


Szerintem ez majd később előnyödre válik.

2021. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanez van velem is, én 30 vagyok, és 23 körülinek nézek ki. Én azt tapasztalom, hogy a lányok max pár évvel idősebb pasit hajlandóak csak eldogadni. Regisztráltam már kamu korral tinderre, mert a 20 év körüli lányok tetszenek, sokkal jobb a felhozatal ebben a korban. Viszont amikor elárulom az igazi koromat, a legtöbb nem akarja folytatni az ismerkedést.
2021. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy eltitkolom. Hanem hogy olyan helyen/módon ismerkedünk meg, ahol nem ismerjük egymás adatait, egymás korát és ez csak kicsit később derül ki, amikor valahogy szóba kerül, akár már egy randin, de biztos valamikor azután, hogy már megtetszettünk egymásnak.
2021. márc. 1. 21:27
 6/9 A kérdező kommentje:
4. Nagyon sajnálom, én is valami hasonlótól rettegek, bár én nem csak online ismerkedem, de ott online ha valaki beállítja hogy 22-27 évest szeretne, akkor te 30 évesen meg sem jelensz neki, hiába tetszenél neki egyébként ha meglátna téged és nem is gondolna 30-nak :\
2021. márc. 1. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4es én az ilyenekre azért szoktam kiakadni, mert eltitkolja hány éves, persze értem amit írsz de enhem pl ez zavar ha valaki kamuzik a koráról.


Kérdező, hidd el ha a tetszel a lánynak, úgy érzi passzoltok, minden klappol de te mondjuk nem 5 hanem 7 (most csak mondtam valamit) évvel vagy idősebb akkor CSAK emiatt enm fog lekoptatni. Ha mégis, akkor az az illető meg nem éri meg, mert 1-2 év ugyan nem oszt, nem szoroz.

2021. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond, ha lefelé tévedek, tehát ha fiatalabbnak nézem, mint ami. Fordítva már más a helyzet.

35 leszek nyáron, 28 alatt nem ismerkednék. A fölött meg nem érdekel a kora, ha elbűvöl. :) Nyilván egy 45+ osnak ez sokkal sokkal nehezebben menne.

2021. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez, 28 vagyok, de jó pár ember úgy érettségizőnek néz. 😅


Arcszőrzet nulla.


Talán annyi hátránya van ennek, hogy a korombeli vagy pár évvel fiatalabb csajok elsőre könnyebben elutasítanak. Már nem egyszer volt, hogy például szórakozóhelyen egy 25 éves lány beszólt, miután odamentem hozzá, hogy kisfiúkkal nem táncol. Mondom neki, tudom, hogy nem illik megkérdezni, de mondd csak, hány éves is vagy...

Aztán csak leesett, hogy a „kisfiú” valójában 27 éves.


Ezen a helyzeten két dolog javít nálam: 180 cm felett vagyok, ez azért nem rossz pozíció. De erről nem tehetek. De amiről igen, már jó pár éve gyúrok és ez valamennyire látszik is. Ez talán megment attól, hogy 15-nek nézzenek. 😅


Összességében azért nem cserélnék egy borostással. A legjobb barátom és köztem két hónap van, de egyszer poénból egy buliban egy csajt megtippeltettünk, hány évesek lehetünk. Nekem 21-et mondtak, neki 34-et (25 voltunk akkor talán, vagy 24).

Szóval, inkább nézzenek fiatalabbnak, mint öregebbnek.

2021. márc. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!