Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán tényleg nem illik megszólitani ismeretlenül lányokat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 09:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%
De.
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
nem tudom, hogy illik-e, de amikor velem megtörtént, rám a frászt hozta az adott személy, főleg ha éjszaka történt.
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
54%
A nők szerint csak akkor illik ha nagyon jóképű vagy és bejössz nekik!
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Illik, nem illik: ha tetszik egy nő, és nem akarod elszalasztani, mit veszítesz vele? Maximum fölháborodottan közli, hogy illetlen voltál (szerinte). Ha meg nem, lehet, hogy életed párját szólítottad meg.
2021. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Csak olyan nőt, akin látod, hogy nem siet/rohan, előtte lehetőleg megnézett magának téged ja és persze nappal legyen ne éjszaka.


Egyébként akkor már ne is utcán, hanem inkább boltban, buszmegállóban, vagy hasonló nyugisabb helyen. De gondolom a kérdés nem is szó szerint az utcára vonatkozott, hanem bármilyen nyilvános helyre.

2021. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy mi illik és mi nem, de nekem baromi ellenszenves az, aki ilyeneket művel és baromi szánalmasnak is tartom. Semmi közös pontunk nincs azon kívül, hogy ugyanazon az utcán megyünk épp, ő pedig ránézésre szívesen megbszna. Gusztustalan az, akinek ennyi elég is, hogy valakira ráinduljon.
2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ilyen illemszabály nincs, de van, aki nem veszi jó néven. Azért meg lehet próbálni, de ha visszautasítanak, azt illik kulturáltan kezelni, ill. bocsánatot kérni a zavarásért, ha jelzi, hogy zavartad, ne kezdj el üvöltözni meg szekálni, hogy mennyire válogatós és bunkó. Meg ugye vannak azért olyan illemszabályok, hogy:

- ha zenét hallgat, nem veteted vele le a fülest csak azért, hogy elmondhasd, hogy szeretnél vele ismerkedni

- ha láthatóan nagyon siet, nem zavarod

- ha telefonál / telefonozik, nem zavarod (tudom, könnyű azt gondolni, hogy biztos Candy Crush-t játszik, ha pötyög a telefonján, de lehet, hogy fontos dologba zavarnál bele)

- ha társaságban van, akkor csak akkor menj oda, ha előzetesen flörtöl veled, rád mosolygott

- éjszaka ne

- ha éppen fizet a SPAR-ban, postán, akkor ne menj oda (tudom, ez alapvető lenne, de nem egyszer próbáltak meg ott felszedni)

- ha bemegy egy házba, lakásba, ne próbáld meg követni (dettó)


Ja és azért legyen udvarias a leszólítás. Köszönsz, megkérdezed, nem zavarod-e, mondasz egy kedves, kulturált bókot (ami nem túlcirkalmazott és szirupos... tehát nem ilyen "jázminillatú tündérke"-zés), megkérdezed, lenne-e kedve ismerkedni vagy meginni egy kávét. Nem olyan szövegekkel, hogy milyen a melle, segge, milyen "jó bár / suna".


Ja, és valami... sok nő bizalmatlan ilyenkor, mert manapság, ha vki elszólít, az legtöbbször vagy szobára invitál, vagy lejmolni akar... nem kell sértésnek venni, ha nem akar utcán ismerkedni emiatt.

2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
#7 teljesen jót írt :)
2021. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

ma 09:53


"Semmi közös pontunk nincs"


De ezt honnan tudod kivülről megmondani?

2021. márc. 2. 10:34
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

A #7-es nagyon jól leírta a lényeget.


Például volt olyan, hogy egyedül metróztam, olvastam és be volt dugva a fülhallgatóm. Egyszer csak valaki finoman megrázza a vállamat, majd amikor felnézek, egy nálam kicsivel idősebb srác állt ott, aki beszélgetni szeretett volna. Hadd ne kelljen mondanom mennyire megijedtem. Az ilyenekkel az is baj, hogy a többség nem tudná megmondani, hogy pontosan mit szeretne vagy miért pont hozzám jött oda.


Olyan is volt, hogy egy könyvesboltban vacilláltam két könyv között, majd odajött egy srác és el kezdte mondani, hogy melyik könyvet ajánlja és egy egy tök jó beszélgetés született belőle, majd egy randira hívás, amit el is fogadtam. Mára két éve vagyunk együtt.


Ha olyan a lehetőség, ahol jól elsülhet, akkor adódni fog a dolog, de azt mindenképp tartsd szem előtt, amit a #7-es írt.

24/L

2021. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!