Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak barátnőt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőt ha már nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés

Sehol nincs olyan lány akivel ismerkedhetnék. Meg ha lenne is tuti elbénáznám. Rég óta azt érzem hogy nekem sosem lesz barátnőm mert az olyan bonyolult dolog, pedig nagyon jó lenne. Jó lenne ha végre szerethetnék valakit, meg akivel bármit meg tudnék beszélni.

Képtelen vagyok barátnőt taláni. Évek óta próbálkozom de eltűnnek a lányok.

Már nagyon szomorú vagyok, rossz egyedül és szerintem sosem lesz senkim.


2021. márc. 3. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
gondolj már bele a lány oldaláról, vajon miért nem akarnak összejönni egy nagyon szomorú, magányos fasszal
2021. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Én felfújhatót vettem ha nincs szükségem rá kinyomom belőle a levegőt és elrakom egy dobozba.
2021. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk nem ártana tudni, milyen vagy. Biztos nem ok nélkül tűnnek el a lányok
2021. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

ez nem úgy működik, hogy ha neked hiányzik egy barátnő, akkor majd valahogy lesz egy, ha a másiknak meg rád lesz szüksége, mert tudsz is adni valamit, nem csak a te oldalad nézed ahol elvársz dolgokat, akkor esetleg lesz

De nyilván be kell jönnöd a csajnak külsőleg és belsőleg is, és ennyi.

2021. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Csomóan vannak, akiknek már nem kell. Vegyél át egyet!
2021. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet ujdonsagot mondok, de nem talalni szoktak a baratnoket.
2021. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
32%

Nem akarok rossz indulatú lenni de saját példáimból tanulva azt kell mondjam hogy ösztön lények a nők/lányok. Ha az ösztön azt mondja hogy kell akkor oké ha nem akkor nem.


Azért gondolom így mert én egyébként egy sokoldalú embernek tartom magamat és nem mondanám magamat csúnya srácnak mert többször is megkaptam a lány barátaimtól is hogy "helyes vagyok akkor miért nincs...?" Pedig tudok sütni-főzni, zenélek, olvasom, viszem a saját háztartásom és nem egy disznó ól de azért nem vagyok rendmániás aki még a szennyest is mértanilag helyezi el a kosarában, széles körű az érdeklődésem, sok barátom van, szeretek túrázni, edzek (testet építek komoly szinten nem csak hobbiból) mellette még úszom (Ezt hobbiból tehát nem vagyok egy verseny úszó) és evezni is szoktam akár barátokkal sárkányhajóban, koncertekre járni és igen inni is szoktam de nem a sárga földig mert művelt embernek tartom magamat úgyhogy maradok a mértékeimnél és mégis mindig megkapom hogy "Tök jó fej és "ari" srác vagy de nem vagy az esetem" :/ Akkor mondja meg nekem valaki mégis mi a túró van? Mert én nem fordulok magamba, nem vagyok depressziós bővítem és javítom a házamat, figyelek az autómra is amivel sokat jövök-megyek országszerte mert 1x élünk mégiscsak és mindent látni szeretnék, építem az egzisztenciámat szélesítem a látásom és a tudásom ha ez nem elég akkor mi?

Mert a lánybarátaim akikkel nagyon jóban vagyok majdnem mindtől azt hallgatom hogy a palija mennyire egy ilyen-olyan amolyan utolsó kis senki... de nem akarja ott hagyni mert szereti őt és fél perc alatt (Azért nem de kb 3-4 óra max) az utolsó senkiből olyan rendes hapsi lesz hogy csak na...


Szóval igen én is a "Meguntam és már nem kell" kategóriába esem mert ahogy az elején is írtam ösztön lények, nem normális hogy huszon-harminc évesen ilyenre adom a fejem, tudom de engem már nem érdekel ha majd jön valaki akkor jön, ha nem én akkor is felkelek másnap reggel, elmegyek dolgozni, hazamegyek, és élem a kis legénylakásomban a vidám kis életem tovább. :) Ennyi!

2021. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

"majdnem mindtől azt hallgatom hogy a palija mennyire egy ilyen-olyan amolyan utolsó kis senki"


azt nem mesélik el, hogy az idő nyolcvan százalékában krvajól kijönnek, és milyen jól érzik magukat


akkor beszélnek veled, amikor a palijukkal épp összevesztek valamin, és így csak a rosszat hallod

2021. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
#7 tökéletes példa arra, mi történik, ha egy férfi komolyan veszi a nök bullshit tanácsait, hogy fejlessze magát, viszont továbbra is sikertelen marad, mert nem úgy néz ki, mint egy görög isten.
2021. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
56%

8# Jogos pont. De ez nem az összes hölgy ismerősöm mert a majdnem mind előtt ott van hogy a "lánybarátaim akikkel nagyon jóban vagyok majdnem mindtől azt hallgatom hogy a palija mennyire egy ilyen-olyan amolyan utolsó kis senki" nem azt mondtam hogy mind ezt csinálja félre értés ne essék nem általánosítottam és nem is szerettem volna. :)


9# Kicsit mintha ellent mondanál magadnak :D

Nem mondtam olyat hogy ők tanácsolták nekem ezt. Én csinálom magamtól a magam kedvére :)

Az már más kérdés hogyha én ilyen sokoldalú vagyok hogy "mindenbe belekóstolok egy picit" kvázi, ennek ellenére is nehezen találok barátnőt és igen valóban ebben sikertelen vagyok, aláírom de pont ezért összpontosítok ennyi minden másra szívesebben mert ott mindenütt van siker élmény bármennyire is hihetetlennek hangzik :D

És igen nem vagyok egy görög isten nem is szeretnék az lenni de szerintem senki sem lehet az mert tökéletes ember nincs. :D

2021. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!