Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még reális esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reális esély arra hogy barátnőt találjak ha eddig nem jött össze? 26F

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben már mindenhogy próbálkoztam, netes társkeresőn hiába kerülök párba sok nővel, többnyire senki nem ír vissza vagy csak 1-2 válaszig jut a beszélgetés. Az a néhány (2-3) nő akivel tovább jutottam szintén eltűnik pár nap után. Nem tudom már mit találjak ki. Ha "élőben" próbálkozok akkor sem jön össze semmi meg a legtöbb 20on éves nő kapásból foglalt amúgy is. Mi lehet a gond, lehetséfes hogy ennyire csúnya vagyok pl. ha több képet látnak rólam akkor már nem írnak vissza? Próbáltam többféle szöveggel kezdeményezni de semmi nem vált be...
2021. febr. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Van, de nem sok.

Nem vagy vonzó a nők számára úgy általában. Ennek lehet sokféle oka, nem feltétlen jelenti, hogy annyira ronda lennél.

Sok (férfi szemmel) baromi ocsmány pasinak is nagyon szép csaja van és szinte soha nincs problémája a barátnő szerzéssel.

És sok nagyon jóképű, normális, intelligens srácnak alig-alig vagy szinte soha nem jön össze semmi.

Ez egy szerencsejáték nagyrészt. Ha te nem vagy szerencsés megszoptad.

Erre szokták mondani, hogy "nincs meg a kémia".

Lehetsz akármennyire jóképű, kigyúrt, ha ez a bizonyos "kémia" nincs meg akkor extrém nehéz és szenvedés lesz valaha is párt találnod, ha találsz is, fenntartani a kapcsolatot még nehezebb lesz.

Ez tapasztalat.

Azért ne add fel, léteznek csodák.

2021. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Küldj képet privibe és megmondom hogy a külsőddel esetleg van-e gond, de egyébként kinek mi az ideálja.

Biztos rossz lányoknál próbálkozol.

2021. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Hat itt mar gyanus, hogy elindult az incel vonat, es 40-ig meg sem all.....



36F incel

2021. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én 28 évesen ismertem meg a barátnőmet, aki azóta a feleségem. Van még kérdés? Amúgy ahelyett, hogy itt nyafogsz, inkább tegyél valamit azért, hogy legyen valakid. Társkereső pl. stb.
2021. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

1-es "Lehetsz akármennyire jóképű, kigyúrt, ha ez a bizonyos "kémia" nincs meg"


azért gyúrd ki magad, jobb lesz a közérzeted és igen is a legtöbb csajnak bejön még annak is aki mást mond :D


netes társkereső nem kezdőknek való, szétdarálnak.. nekem is csak a duci csajok reagálnak az üzeneteimre, miközben meg vékony sportos csajaim voltak szal alapból nem lehet visszataszító..

2021. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!