Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, szerintetek ti mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, szerintetek ti mi miatt vagytok sikertelenek a csajozasban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 12:41
A kérdező szavazást indított:
nem vagyok eleg jokepu
nem keresek eleget
nem eleg jo a testem (nem magas, nem izmos)
semmi baj velem, a nok igenyeivel van a gond
nem tudom, de minden no rohadjon meg
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek szociális képességeim, kínos jelenség vagyok.
2021. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
melegnek kell lenni, probléma megoldva.
2021. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Mindegyik nőnek a pénz kell. Én meg csóró vagyok és nem születtem Brad Pitt-nek.
2021. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először definiáld már mit értesz sikeresség alatt, légy szíves.

Mert azt hogy 200 nő elküldött és most van egy 10/2-es csajod, akivel elkeseredettségedben jöttél össze, az nem sikeresség, csak nem vagy egyedül.

2021. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Jobbat mondok 4-es!!!! Először definiálja, hogy mi az az incel? Mert sokan sajnos messze nincsenek jó nyomon, mikor az kell kifejteni, kicsoda incel?! A Mellőzzük azt a választ, hogy "az olyanok, mint Te!"

Tehát kedves kérdező! .... részletesen legyen szíves; Határozza meg az incel fogalmát. Milyen fő jellemzői vannak az inceleknek?

2021. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetőségek hiánya főleg. Évente 2-3 új nővel sikerül megismerkedni aki tetszik, ők viszont tőlem semmit nem akarnak, és telik az idő.
2021. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy incelnek kötelezően szűznek kell lennie?
2021. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom igazából, hogy sikertelen vagyok e, mert ahhoz, hogy az legyek előbb csajozni kellen, amit viszont nem teszek és soha nem is tettem.

Szóval előfordulhat, hogy akár sikeres is lehetnék, ha lenne egyáltalán lehetőségem erre.

Nincsenek csaj ismerőseim, akik vannak, azok általában kapcsolatban vannak, vagy egyszerűen a barátság velük többet ér, mint egy béna próbálkozás.

Az ismerőseimnek se nagyon vannak csaj ismerőseik, főleg nem a saját korosztályomban.

Neten nem tudok ismerkedni, nekem túl személytelen, Tinder és társai pedig katasztrofálisak, próbáltam ezeket, de inkább hagytam a francba.

További okok:

- nem vagyok menő, nagydumás

- nehezen oldódom fel egy társaságban

- általában a megszokott arcokkal lógok, kevés az új ismertség

- kisvárosban élek

- nem vagyok pénzes, nem menőzök, nem öltözködök, nézek ki kirívóan

- nem vagyok se edzett, se kifejezetten jól kinéző

- erősen kopaszodom, pedig még fiatal vagyok (26 éves)

- unalmas vagyok, vagyis nem élek "extrém" életet, ami a mai nők nagy részének kell

- nincs jó munkám, jó fizetésem


De a legfontosabb, hogy nem is próbálkozom. Tizen éves koromban nálam kimaradtak a "tini szerelmek", a béna csajozási kísérletek, valahogy nálam ez sose jött el, hogy nekem most el kell ekzdenem "hajtanom a nőket", meg hú de "dughatnékom" van.

Túlzottan is racionális gondolkodású vagyok, nem az ösztöneimv ezérelnek még a legkisebb mértékben sem.

Sosem, vagy csak nagyon ritkán és általában részegen éreztem késztetést arra, hogy odamenjek egy csajhoz, vagy megpróbáljak valamit "kezdeni vele".


Ennek ellenére volt már nőm, komoly kapcsolat volt, de sajnos megcsalás és szakítás lett a vége.

Ezt is nehezen hevertem ki, talán még a mai napig nem 100%-osan.

Emiatt még nehezebben bízok meg bárkiben is, hiszen akit nagyon szerettem lányt, durván átvert és megalázott.

Egyébként is nehezen bízok meg az emberekben.

További probléma még, hogy általában akik nekem tetszettek, ráadsul olyannyira tetszettek, hogy a magam béna módján "bepróbálkoztam" náluk, azoknak sose jöttem be, akiknek pedig én tetszettem, nekem nem voltak túlzottan szimpatikusak.


Azt hiszem elég sok dolgot felsoroltam, szerintem ezek közül rajtam több emberre is igazak lehetnek.


Lehet válogatni :D

2021. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 igen! Lévén az inCEL-ben a CEL a Celibate-et jelenti, ami (nem szó szerint ugyan) de a szüzességet jelenti

#8 lévén volt kapcsolatod, Te sem vagy incel (azoknak a szex mellett ugyanis ez is kimaradt). Tudom nem vigasztal, de hasonló sorsom van nekem is. Én is kisvárosban élek, ahonnan az emberek a reménytelenség és az alacsony életszínvonal és a kevés szórakozási lehetőség miatt (nem a COVID miatt esett vissza, korábban se volt) elmenekülnek. A fizetésem a környékhez képest kimagasló. Viszont a baráti társaság nálam is szűk, ráadásul család miatt le is morzsolódnak belőle. Nem menőztem soha, öltözni nem a társadalmi elvárásoknak megfelelően öltöztem, de nem is igénytelenül, edzéshez lusta voltam, de nem voltam sem pocakos öregúr, sem leharcolt toprongy. Nincsenek tetoválásaim, arany sem lóg a nyakamban, méregdrága karórám sincs, és a telefonom sem luxi-phone. Jóhumorúnak tartottak, aki nem akart görcsösen a társaság közepe lenni. El lehetett velem beszélgetni bármiről. Bárkivel hamar megtaláltam a közös hangot - ami nagyon nagy erény. Emberileg is sokra tartottak, mert lehetett rám számítani ha baj volt vagy ha embereket kellett irányítani (munkahely), azt is humánusan kezeltem. Ha viszont arról volt szó, hogy felszedjek egy csajt ..... blokk! Pancser voltam. Bármiről elbeszélgettem a csajokkal, de ez az egy .... katasztrófa. Exrtém életet én sem élek. Volt egy "ló nincs jó a szamár is kapcsolatom 16 éve (28 évesen), meg két másik barátnőm, akik számára nem én voltam vonzó, hanem az anyagi helyzetem. 43 éves vagyok, megfáradt és közel az öngyilkosság gondolatához.

2021. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es: a cölibátus nem jelent szüzességet. A cölibátus nőtlenségi fogadalom. Attól még, hogy én nem vagyok szűz ugyanúgy fogadhatok/önkéntelenül is élhetek cölibátusban, mivel nincsen nő az életemben.


"Ha viszont arról volt szó, hogy felszedjek egy csajt ..... blokk"

Valahogy én is így voltam/vagyok ezzel. Ha "flörtölésről" van szó az nálam nem "látszik", szóval a legtöbben csak udvarias beszélgetésnek, érdeklődésnek veszik az én flörtölésem. Nekem ez nagyon nem megy és talán ez az egyik legnagyobb problémám.

2021. márc. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!