Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik az a csórósági szint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a csórósági szint, ami fölött már nem lehet az anyagi helyzetre fogni a sikertelenséget a csajozásban vagy barátnőszerzésben?

Figyelt kérdés

Nagyon soktényezős a dolog, emiatt nem is lehet konkrétumokat mondani, hiszen már önmagában a csóróság definíciója is összetett (vagyoni helyzet, családi/rokoni háttér, fizetés és még a kapcsolati hálót is ide sorolnám).


És akkor az emberek értékrendje és vágyai, igényei is különbözőek. Egy olyan lánynál, aki szereti a természetet és élvezi a nomád körülményeket is egy csóróbb embernek is lehet élményekben gazdag, boldog párkapcsolata amiben ha belföldön is, de néha még az utazás/nyaralás is belefér. Egy olyannal, akivel rendszeresen kell beülni Starbucksba, Costa Coffeeba, mozi, színház, koncert, stb. ott sokkal több pénzre van szükség ahhoz, hogy boldog párkapcsolatod legyen vele.


Éppen ezért az egyéni véleményekre vagyok kíváncsi, minél többre és lehetőleg minél részletesebben és abból próbálok összerakni magamnak egy kis valamit, hogy mit várnak el a lányok 2019-ben.



2019. febr. 11. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
A hajléktalan férfiaknak is van sokszor barátnője, értelmetlen az anyagiakat felelőssé tenni.
2019. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
:DDD A kérdésed alapján Megmondom neked hogy nem azért nincs barátnőd mert csóró vagy.Mi annak idején kis szekérrel toltuk el a méhbe a régi biciklivázam meg a drótkerítés egyes darabjait hogy Estére vegyünk egy üveg bort meg egy csomag kotont. :D a mai napig szeretem ezt a nőt:D
2019. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora hülyeség.Mikor értitek már meg férfiak hogy a rendes normális nők nem a pénzre mennek!!Sose azt néztem melyik pasimnak milyen vastag a bukszaja.A ferjem amikor osszejottunk pont nem volt munkája az annyaeknal lakott,úgyhogy nem volt egy nagy ersztes.De azóta már a férjem és a gyerekeim apja.
2019. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont a legszegényebb réteg szaporodik. Valahogy csak osszehoztak.
2019. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is igyekszem megadni mindent annak aki tetszik, akivel randizok. Egészen odáig fajult a dolog, hogy a lány leállt velem nagyon komolyan "veszekedni" a mozi ajtaja előtt, hogy márpedig ő akarta megvenni a jegyeket és a vacsorát is ő fizetné, valamint felejtsem már el azt, hogy mindent nekem kell állni, ő nem a pénzemre megy, csak velem szeretne lenni. Na bumm :D

Vannak még normális lányok

24f

2019. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!