Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi ne ismerkedjen tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi ne ismerkedjen tőle fiatalabb nőkkel, de ha nem tart X szinten az életben, akkor a korabeli nők nem állnak szóba vele. Erre van megoldás?

Figyelt kérdés

Azt mondják egy férfi ne ismerkedjen 5-8-10-15 évvel fiatalabb (a saját korától függően, de már felnőtt korú) nőkkel, mert az milyen már és felsorolnak egy csomó okot, beleszólnak más emberek életébe, mert miért ne, ilyenkor ez nem gond, csak akkor, ha az övékébe akarnak beleszólni. Oké, a férfi akkor csak korabeli nőkkel ismerkedik. De mondjuk anyagilag, szakmailag nem tart ott az életben X idősen, hogy a korabeli nők számára vonzó legyen és amit a legtöbb korabeli nő elvár. Mert még 25 évesen nem lakik egyedül külön, 30 évesen nincs minimum 300-400 nettója vagy kocsija, vagy 35 évesen nincs saját lakása, stb. Ezek most csak példák voltak, mindenki helyettesítse be ezekbe a saját fejében élő feltételeket, elvárásokat.


Szóval a férfi ne ismerkedjen fiatalabb nőkkel, akiknek kevésbé fontosak az anyagiak még, de mindeközben a korabeli nőknek pedig nem kell. Ennek mi a feloldása ezen emberek fejében? Vagy az a férfi maradjon akkor örökre egyedül a "közjó" (százszoros idézőjel) érdekében?


2021. márc. 4. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Sose volt nalam 2 evnel fiatalabb baratnom, en nem szeretem ha egy csaj abszalut nem ott tart az eletbe ahol en...
2021. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ez az egész elmélet egy nagy bababukfenc. Azzal ismerkedsz, akivel akarsz. Csak a személyiség számít. A korabeli nőknek is csak egy kis részük olyan.


A szöveged el se olvasom már.

2021. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ki mondja, hogy ne ismerkedj fiatalabbakkal? azzal ismerkedsz, akivel akarsz, bar teny, hogy van abban valami szannivalo, amikor 35-40 eves ferfiak epphogycsak leerettsegizett tinilanyoknal tepernek, mert amugy semmire se vittek az eletben es felnott, dolgozo, ertelmes nok mar nem tudjak oket komolyan venni. nem a sajat lakas meg hasonlok hiánya miatt, de van egy olyan erzesem, hogy aki tudatosan a fiatalabbakkat celozza meg ilyen okbol kifolyolag, az bizony tenyleg nem tart sehol az eletben.


ez olyan, minthogyha en jo futo akarnek lenni, de gyakorlas es edzes helyett inkabb a 6 evesek futoversenyen indulnek, mert ott kitalynak erezhetem magam mindenfele energiabefektetes nelkul, mikozben a sajat korosztalyomban labdaba se rughatnek.

2021. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak szándékosan pampogsz és unatkozol. Kit érdekel te kivel ismerkedsz meg hány éves? A te dolgod.
2021. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Tudod a FÉRFI, az ott indul, hogy magasról telibe fossa, hogy mit gondolnak mások.

FÉRFI vagyok. 39 évesen volt 16 éves barátnőm, és 19 évesen 39. Szerinted érdekelt a többi ember véleménye?



Legyél FÉRFI! Próbáld ki!

2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hoppacska. Torolve lett a kommentem.


Meg mindig pedofil vagy es nem ferfi

2021. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismerkedhet 5-10 évvel fiatalabb nőkkel, amennyiben a 10 évvel fiatalabb nő szintén felnőtt, nem pedig tini. Szerintem a világon senki sem fog megszolni amiatt, ha 35 évesen 25 évessel akarsz kezdeni, ha viszont tinikre fáj a fogad akkor inkább maradj egyedül.
2021. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is női válaszoló vagyok, 30-as. Azzal ismerkedsz akivel akarsz, de a 39-16 bennem felvet kérdéseket. Csípem a tiniket, aranyosak, de aki felnőttként "komoly" kapcsolatba kezd velük, azzal nagy bajok vannak. Huszonéven túl változók a nők, van aki önálló, értelmes, van aki még szinte gyerek. A férfiakra igaz, hogy bár van pár kivétel, de 30-on túl kezdenek érni. Nekem ez nem tetszik, mert későn érő típus vagyok, és nem jönnek be az 50-es faszik, de sajnos a korosztályom bőven talál csinos 18-25 év közötti lányokat, és nagyon jól kijönnek. Senki nem szólja meg őket, szóval nem tudom miről beszélsz, hogy gáz lenne 5-10 év korkülönbség, szinte már elvárás. Mondom, nem örülök neki, de a környezetemben ez a megszokott.
2021. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megfigyeltétek már egyébként, hogy azok vannak ennyire rákattanva mások életére, akiknek nincs saját életük vagy egy rakás szar a saját életük? Esetleg valamilyen formában érintettnek érzik magukat, ami visszavezethető a saját rakás szar életükre. Például annyira elhanyagolták a családot, hogy a saját 16 éves lányuk is összejött egy 39 évessel. Esetleg a fejükben él egy beteg kép, hogy nekik azért nem jut a saját korosztályukból nő, mert mások elveszik tőlük, ezért gyártanak folyamatosan elméleteket, hogy a (szerintük túl) fiatal nő és a (szerintük túl) idős férfi kombináció miért rossz, ha a pénzre nem tudják visszavezetni, akkor apakomplexus a nő részéről meg perverzió a férfi részéről. Vagy a fordított helyzet, amikor a (szerintük túl) fiatal férfi és a (szerintük túl) idős nő jön össze, ahol a férfi biztos csak szexelni akar/a nő pénzére pályázik/strigulákat gyűjt meg amúgy is túl nagy korkülönbség esetén úgysem maradnak együtt (az már véletlenül sem zavarja őket, hogy akár 1-2 éves korkülönbségnél sincs semmi garancia az együttmaradásra és számottevően nem maradnak együtt többen. Főleg, ha a statisztikát megtisztítjuk a zavaró tényezőktől. Olyanoktól, mint

- azonos életkorban többnyire fiatalon jönnek össze naivabban és ha mindkettő naiv, jobban belemennek olyan közösködésekbe, hogy papíron ugyan együttmaradnak, de aztán fekszenek egymás mellett a franciaágyon és az egyik Tinderezik a másik meg Badoozik. De te papíron a statisztikában azt mutatod ki, hogy Ricsi és Kitti már 10 éve együtt vannak és van 3 szép gyerekük. Azt a statisztika nem látja, hogy Kitti szeretett volna amúgy is gyereket és ha a 2 már megszületett, a CSOK miatt jól jön a harmadik is és amúgy lakótársként elvannak mindketten nyitott kapcsolatban és legalább a szülők nem pampognak, úgysem húzzák már sokáig és így legalább nem semmizik ki őket az örökségből, hiszen mélykeresztények és a válás számukra ördögtől való.


Esetleg mindkettő látástól vakulásig dolgozik és ha maradna is a hónap végén pénz, azt eldohányozzák és elisszák, 30000 Ft-ot meg magánfogorvosra is sajnálnak, nemhogy házasság felbontási illetékre, meg amúgy is egyiknek nem lenne hova menni és elmérgesedne a viszony.


Statisztikailag ők a mintakapcsolatok, miközben ahol nagy a korkülönbség, ott esetleg ha változnak is az emberek (mert változnak és ez sosem áll meg, egy ember 50 és 60 között vagy 70 és 80 között is ugyanúgy változhat), az egyik már korából adódóan bölcsebb és ő engedi el a másikat.


Tehát statisztikailag pocsék kapcsolatok, mert van, amelyik nem tart tovább néhány évnél. Azt meg már itt sem látja a statisztika, hogy békében váltak el egymástól és nem húzták éveken át egymást a se veled-se nélküled dologgal, mert ha az egyik kapcsolatfüggő is volt, a másik következetesen lezárt.


Ez a másik, amit korban egymáshoz illő pároknál nem nagyon látok. Ott akkor szűnik meg egy kapcsolat, ha az egyik fél talál valakit, aki kellően kitartó ahhoz, hogy az ex vergődéssel teli időszakát átvészelje. Illetve addig az időszakik nem nagyon vannak hullámvölgyek a kapcsolatban, aztán mire lennének, addigra az ex is talál végre valakit, aki miatt ha vergődik is, csendesen vergődik.


Ezek az én szememben nem éppen a boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatok mindapéldái.

2021. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!