Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korán (20-as években) kopaszod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korán (20-as években) kopaszodó pasik, ti éreztétek már azt, hogy azért vagytok esélytelenek sok nőnél mert kopaszodtok és ezért x évvel idősebbnek néztek ki (bár sok nőt látok kézen fogva apja korabelivel)?

Figyelt kérdés

Pl van akinek tök mindegy van e haja, akkor is jóképű lesz, de van aki borzalmas lesz kopaszon. Ti melyik vagytok?


[link]


2020. jún. 7. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy pasik nagy része 25 fölött vagy ritkul a hajuk vagy kopaszodik egy része. Szerintem nincs ezzel baj es baratnoimet sem zavarja ez. Szóval szerintem nem emiatt nem találsz magadnak párt.
2020. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derwer ***** válasza:

Nem vagyok jóképű, de egyetem aladt elkezdtem Kopaszodni.

Amennyiben ezt eltudja az ember fogadni nem jelent problémát a nők számára.

2020. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nagyon durván kopaszodik, az inkább tolja le nullás géppel, és a végeredmény még lehet egy sármos pasi, egy 25 éves akinek szerzetesfeje van kevesebb eséllyel lesz vonzó, az tény. Több ismerősöm is kopaszodik, egyértelműen az döntött jól, aki inkább levágja minden reggel a maradékot, mint az, aki megnöveszti és így-úgy fésülve próbálja a kopaszodó foltokat eltakarni (hogy ez most a feje búbját jelenti vagy a homlokán a Mickey-egér mintázatot, az egyéni).


De függetlenül az én személyes véleményemtől, az ÖSSZES ilyen ismerősöm, aki kopaszodik, mind sikeres a nők körében. Vagy tartós párkapcsolat képében, vagy gyakori rövidebb, alkalmi kapcsolatok szempontjából, de valahogy mindannyiuknak megy a csajozás. Szóval ha valaki sikertelen, az 10000%, hogy nem a korai kopaszodás miatt van.

2020. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Nekem ez volt a kegyelemdöfés az életembe, amikor rájöttem huszonévesen, hogy amúgy lenne esélyem tizenéves lányoknál, mert addigra lett divat az, hogy már tizenévesen orgiákat meg szopóversenyeket tartanak. Az én időmben meg még a kézen fogva sétálgatás ment, még az osztály nagy "nőcsábászai" is nagy nehezen több hónap járogatás után tudták elveszteni a szüzességüket.


A nők meg közben 14 évesen már huszonéves srácokkal kavarásztak. És pont az kellett volna, mert nem volt sok pénzem, ebben a korban meg a nők még csak a külsőt nézik, az egzisztenciát nem igazán.

2020. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromból már nagyon sok gátlást és önbecsülés hiányt hoztam, 20 éves koromban pedig elkezdtem kopaszodni ami az utolsó lökés volt, hogy ne is merjek ismerkedni nőkkel.
2020. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!