Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként olyan nehéz dolog nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként olyan nehéz dolog nem elhízni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen azt olvasom, hogy mennyire irreális a vékony és átlagos férfiaktól az az elvárás, hogy a párjuk ne legyen elhízott 30 éves korára. És nem tudom megérteni, hogy ez miért olyan különleges, nagy értékű dolog a nőkben...


Nem kisportolt testet várnak el a férfiak, hatalmas melleket, feszes kerek feneket, esetleg kockahasat (brrr, undorító egy nőn), hanem szimplán annyit, hogyha lefotózzák 30 évesen bikiniben 10 méterről akkor ne úgy nézzen ki mint egy telexart zokni.


Ez tényleg olyan bonyolult, kuriózum, hatalmas energiabefektetést igényel a nők részéről, hogy ezzel szemben a pasiktól simán elvárják: legyen izmos, kis kockahas, szemmel látható mellizom, komolyabb bicepsz. Igen, tudom a lányok nem a kigyúrt pasikra utaznak, de pl egy ilyen testet elérni sem kis munka, szerintem több, mint szimplán vékonynak maradni.


[link]



2021. márc. 4. 21:34
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%

Mint mondottam volt, én utálok diétázni, 1000x inkább jártam sportolni, hogy karban tartsam magam, cserébe ehettem ami jólesik.


Egy bélpoklos nő

2021. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
69%
hallottál már a hormonokról b@romarcú barátom?
2021. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%

De kérdező, már ne is haragudj, a férfiak sem arról híresek 30 éves koruk után, hogy tartják a versenysúlyukat. Egyenesen felesleges ezt nemekre kihegyezni, a férfiak és nők nagy része elhízott, van rajtuk minimum pár plusz kilók, ez az igazság.


Ha a vékony férfiak vékony nőt akarnak, keressenek olyat. A vékony nők meg keresnek olyan pasit, aki nem növesztett pocakot 30 felett és kész. Aztán vagy találnak vagy nem.

2021. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
84%
Kigyúrt pasi nem elhízott nőt akar, szóval akkor a nő elvárhat amit akar. Jó, kivételek nyilván vannak, lehet elhízott nőnek kigyúrt pasija de valószínűleg nem lesz. 23F
2021. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
92%
Ki várja ezt el a pasiktól?
2021. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
95%

nem indult olyan gazul a kerdes, de a vegere csak kibujt a szog a zsakbol es a szokasos ‘bezzeg a nok mindent elvarnak’ kozhelyhez erkeztunk.

szoval


1. nem, nem nagy elvaras, hogy a no 30 eves korara ne legyen egy elhizott diszno. jogos. a baj az, hogy egy csomo atlagos ferfi mar az atlagos-vekony noi testekre is huzza a szajat, hogy lapos a feneke, narancsboros a combja, nem eleg feszes a hasa, nem eleg nagy a melle stb stb. es kb a topmodelltesemhez mernek mindenkit. de maga az elvaras, hogy ne legyen egy no elhizva, nem irrealis. az az irrealis, ha elvarjak, hogy egy 30 eves atlagos no ugy nezzen ki, mint egy 18 eves, szilikonmellu fitnessmodell.


2. szerintem a nokenek kis resze varja csak el, h ugy nezz ki, mint a linkelt ferfi. az erre iranyulo kerdeseknel is kifejti a tobbseg, hogy nem kell nemi kigyurt izomagyu csavo, csak ne legyen egy sorhasas tohonya torpe vagy ne legyen vasaggyal 60 kilo. szoval ezeket nem tudom, honnan szeded, hogy ez az alap noi elvaras.

2021. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként vicces a kérdés. Szerintem is mindkét nemre jellemző a hízás, főleg, amikor már elengedik magukat a kapcsolatban.


DE, leírom a saját példám: Átlagos alkatú srácként 10-ből 9 csaj, akinél esélyem lenne, elhízott. Most, így mennyire él az a dolog, hogy amit nyújtok, azt kaphatom is, ha azonos szintűek az elvárások a 2 nemnél?

2021. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
93%
Sokan elhagyják magukat 25-30 felett, nem csak nők, férfiak is. Ilyen az élet. De ne nyekeregj, ha jó pasi vagy, úgyis találsz olyat, aki nem hagyta el magát. Ha nem vagy jó pasi, akkor meg örülj annak, ami akad :D
2021. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
88%

Magyarországon a férfiak nagyobb arányban elhízottak, szóval elvárni éppen el lehet tőlük az izmot meg a kockahasat, de teljesíteni 10-ből egy ha tudja, a legtöbben már huszonévesen pocakosak.

Szerintem nem nehéz dolog nem elhízni, de 25 vagyok és nincs gyerekem. Majd 30 évesen gyerek után lehet máshogy látom.

Igazából a jó/átlagos alkatú emberek könnyebben találnak maguk mellé hasonló párt, de mivel egyre elhízottabbak általánosságban az emberek, ezért ez lesz már lassan a ritka.

2021. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez férfiként is k_rvanehéz. 10enpár évig jártam edzőterembe, ha a fejet nem nézzük simán néztem úgy ki mint a hapsi a linkelt képeden. Csak aztán elmúltam 30, múkuskerék, korona-karantén, motivációvesztés stb. Most úgy nézek ki, hogy azt sem mondanád meg, hogy valaha edzettem bármit. Ez ilyen.
2021. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!