Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi a nőknél szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi a nőknél szándékosan miért rontja az esélyeit?

Figyelt kérdés

Pl. szándékosan nem kocsival megy randira, mondván hogy "Lássuk van e türelme a Kiskirálylánynak BKV-hoz!"


És ezt ilyen idióta gúnyos vigyorgással adja elő mint akinek elment az esze.


Tehát mindent amit normális férfi azért csinálna egy randin, hogy magasabbra pozicionálja magát a nő szemében, azt ő szándékosan lefelé rontja!!!


Vagy pl. nem mondja el hogy ő egy mérnök, hanem csak azt hogy ő gyárban dolgozik gyártósoron( beteges vigyor: "Nem hazudok, tényleg ott vagyok a gyártósornál")


Meg olyan mintha az ő fejében a világ meg lenne fordítva, pl. ilyet is mondott, hogy "Hát ez nem úgy van hogy a nő akkor szexel velem amikor akar, a szexet azt bizony ki kell érdemelnie a nőnek."


Évekkel ezelőtt csinálta ezt de szerintem csak azt érte el hogy azóta is egyedül van.


Szerintetek bolond lehet a csávó?



2021. márc. 5. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csinálja, így könnyebb szűrni az anyagias felszínes nőket, ha valakit konkrétan érdekelsz akkor nem a körülményeid alapján fog beazonosítani mint egy platina kártyát.
2021. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor volt csajommal még csak találkozgattunk, nekem szó szerint semmim nem volt, ő monda, hogy miért gyaloglok, miért nem megyek biciklivel. Még egy nyamvadt biciklim sem volt azért...

Szóval va nakinek nem ez számít, legalábbis elsőre biztosan nem.

Aztán, hogy később hogyan változnak az már más tészta.

2021. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Vagy pl. nem mondja el hogy ő egy mérnök, hanem csak azt hogy ő gyárban dolgozik gyártósoron( beteges vigyor: "Nem hazudok, tényleg ott vagyok a gyártósornál")


????? Miért lenne kevesebb egy gyártósori munkás? Max a pénzéhes ribizlik szemében, amúgy a legtöbb nő szemében ha szimpatikus a pasi, le fogja magasról... hogy mit dolgozik, csak tartsa el magát. És egy gyártósori munkás a nettó 330 ezrével (legtöbb ismerősöm ennyit keres szalag mellett) simán el tudja magát látni.

2021. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Én pl. soha nem próbáltam magamat hamisan többnek beállítani, mint aki/ami vagyok. Már a suliban sem érdekelt, hogy márkás cipőm, ruhám, táskám legyen. Később, mikor dolgozni kezdtem sem változott ez meg. Az első autóm egy 2T Trabant volt, ami akkoriban már kellően lenézett autó volt, viszont kb. 1 havi keresetembe került és a célnak tökéletesen megfelelt. Mellette tudtam spórolni többek között egy másik autóra, ami 24 éves koromra össze is jött. De ez sem valami 7-8 éves "csajmágnes" volt, hanem egy új, alsó középkategóriás autó. Ezért akkoriban rengetegen kinevettek. De nekem nem a presztízs volt a fontos, hanem hogy megbízható legyen. A mai napig nem vagyok fent a közösségi oldalakon és nem rakom ki az életemet, a hobbijaimat vagy csak azt, hogy épp mit vacsoráztam. A legdrágább telefonom 40 ezer forint volt, de azt is csak akkor cserélgetem, ha már komolyabb probléma van vele.

Ez vagyok én, ha valaki ezeket látja, akkor lényegében engem lát. Egy teljesen átlagos férfit, akinek esetleg más az értékrendje mint a nagy többségnek. Ha ez tetszik egy nőnek, akkor úgyis jelezni fog, ha meg nem, akkor nem egymást keressük. Tehát mondhatjuk azt, hogy ez valóban szűrőként is funkcionál.

2021. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%

Az első randira én is busszal megyek, mostanában sok retardot láttam, akinél kizáró ok, ha nincs jogsid/kocsid, vagy pénzed autóra, mert hogy az milyen "férfiatlan". Bár van autóm (20 éves alapmotoros Astra), van aktív vezetési tapasztalatom, nem szeretném egy ilyen nővel összekötni az életem.


F

2021. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%
A magyar járműpark átlagéletkora valami 14.8 év, szóval ha egy nőnek baja van az átlag 15 éves autóval, ami nekem is van, akkor ott már nagy a baj és erősen pénzéhes.
2021. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért csinálom hogy ne tapadjanak rám az aranyásók. Elég jól megy a szekér, és ezért rengeteget dolgoztam. Nem szeretném ha erre a szekérre olyan ülne fel aki nem miattam van velem.
2021. márc. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát mindent amit normális férfi azért csinálna egy randin, hogy magasabbra pozicionálja magát a nő szemében"


Szerintem alapbol ha valaki magasra akarja pozicinalni magat mas szemeben ott mar gond van.


Szerintem nem megnyerni kell egy not, hanem megtalalni aki illik hozzank. A ketto kozott nagyon nagy kulonbseg van.


Ferfikent mondom.

2021. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!