Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bolond vagyok ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok ha nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

23 éves létemre nem volt még senkim.

Szerintem a többség tini korában talál már valaki és szerintem ez lenne a normális.

Ennyi idősen sem jött még össze párkapcsolat akkor tuti hogy valami nem stimmel velem?


2021. márc. 5. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
valószínűleg. itt majd kapod a bíztató szavakat, hogy hú csak különleges vagy, de szerintem ez nem normális.
2021. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Vannak itt 40 felettiek is hasonló cipőben. 23 évesen éppen még nem túl késő, de még néhány év és akkor már tényleg nehezebb lesz.
2021. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tök mindegy, mikor jön össze. Nekem korábban is volt, de nincs nagy jelentősége.
2021. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem jött össze?
2021. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek 26 F sose volt barátnőm mert ocsmány vagyok és nem is lesz! Bolond ettől nem leszel csak örökre magányos 😌
2021. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Jaj ne csináljátok már! Mi az, hogy ocsmány? Mindenkinek más a zsánere.
2021. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan lenne már más? Ha ez így lenne akkor tetszettem volna legalább pár lánynak! De mindig azt kaptam ,hogy ronda ocsmány stb! Alig pár lány akart volna tőlem valamit de ők is csak azért mert őket se kereste senki és ha nincs ló jó a szamár is szóval ez a mindenkinek más tetszik nagy kamú!
2021. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6

Sajnos vannak olyan arctípusok, amik senkinek sem tetszenek. Vagy ha esetleg mégis, csak olyannak aki neked egyáltalán nem jön be, amivel szintén nem vagy előrébb.

2021. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én már közel vagyok a 30-hoz és csak pár hetes'kapcsolataim' voltak vagy ilyen barátság extrákkal összejövések,abból se sok. Komoly egyáltalán nem. Bolond nem vagyok, már amennyiben a munkamánia nem számít annak, kevés szabadidőm, kevés barátom van, ritkán mozdulok ki. Ha kimozdulok általában külföldre utazom barátokkal, síelni, bulizni Prágába, vagy elnézek valamelyik másik kontinens távoli részére, ilyen utakon szoktam főleg felszedni csajokat, de ezek nyilván addig a néhány napig vagy hétig tartanak, később nem nagyon folytatódnak. Volt akivel tartottam még a kapcsolatot egy darabig, de 8000km távolságból nem nagyon volt értelme a dolognak.
2021. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy az a lány, akinek kellettél volna, az neked nem volt jó, mert bemagxaráztad magadnak, hogy neki csak azért kellenél, mrt ő se kell senkinek. Szóval magyarul nem tetszett a csaj,nem volt top10-es, így kuka. Oké, akkor sírjatok csak és válogassatok tovább.
2021. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!