Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen nem volt kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem volt kapcsolatom, akkor torodjek bele hogy nem is lesz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oda a

szórakozóhelyekért, covid van, covid előtt se tudtam hol ismerkedni,

munkában se tudok ismerkedni szóval tanácstalan vagyok ezen a téren, (neten szoktam próbálkozni) biztos sok hasonló sortars van.


2021. febr. 25. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha beletörődsz, nem is lesz...


28/F

2021. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs kivel, nincs hol..
2021. febr. 25. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
én 30 éves szűz vagyok, már elfogadtam, hogy nem lesz nő az életemben, de magányos nem leszek, mert kígyót, agámát, gekkót tartok majd a szobámban. Tarts te is állatokat kérdező, hogy ne legyél magányos.
2021. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Az állatokkal jobban jársz, mint a nőkkel. Ezt a tapasztalat mondatja velem.
2021. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Akkor online próbálkozz jobban. :)
2021. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Az állatoknak nincsenek elvárásaik, meg nem hagynak el soha egy jóképűbb, gazdagabb pasiért, meg nem pofáznak, meg az állatok aranyos élőlények.
2021. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Szex volt? Nekem 27 évesen nem volt még egy igazán normális párkapcsolatom (2-3 ilyen féléves volt, de azok visszanézve nem túl komolyan veendőek), viszont szexeltem olyan 25 nővel eddig.
2021. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

Ne törődj bele!

Eléggé fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen negatív gondolataid legyenek.

Jön még szebb világ az ismerkedéshez. Addig is lépj ennek érdekében az interneten. Ne kedvetlenítsen el, ha pár haszonlesőre akadsz. Ilyen az ismerkedés...

Ffi.

2021. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen igen, csakhogy ezt kivitelezni nem olyan egyszerű. Tapasztalatból írom, én már 30 leszek idén, igaz, volt egy-egy szánalmas szerencsétlenkedésem, de még a 23-at sem töltöttem be, amikor utoljára közöm volt férfihez. Azóta semmi, és nyilván 30 után sem lesz jobb a helyzet. Eleve évek óta még csak meg sem ismerek potenciális jelölteket. A magunkfajta szerencsétleneknek a beletörődés az egyetlen reális opció, ez nem kérdés, de hiába látja be ezt az ember józan ésszel, attól még a vágyai, igényei nem tűnnek el, sőt, minél több idő telik el "nélkülözéssel", annál rosszabb.
2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Ha nő vagy akkor regisztrálj valamilyen társkeresőre, lesz egy csomo ember akik közül válogathatsz. Nem biztos, hogy bármelyik is bejön, vagy jó lesz akár csak egyel is, de legalább esélyed lesz. Férfiként ha eddig nem tudtál csajozni, nem próbálkoztál, nem érdekelted a másik nemet annyira, hogy esetleg valmelyik beválallósabb csaj nálad próbálkozzon, akkor már nem is lesz senkid. Ez behozhatatlan hátrány és a személyiséged alapvetően nem fog úgy megváltozni, hogy hirtelen egy csapásra nagy csajozógép lennél.

Annyit tudsz tenni, hogy törtetsz előre más téren, pl. karrier terén és jó sok pénzt összeharácsolsz. Ezzel lehet kompenzálni, feltéve, hogy hajlandó vagy elfogadni azt, hogy nem őszinte kapcsolataid lesznek, kizárólag a pénz miatt lesz veled bárki is.

Vagy beletörődsz és éled az életed, nem foglalkozol ezzel a dologgal. Testi igényeket meg ki lehet elégíteni egy prostival is, a lelkiekhez meg az is jó, ha szoros barátságokat alakítasz ki pár emberrel, vagy jóban vagy a családoddal, amíg megteheted.

2021. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!