Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mit gondolnak randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondolnak randira szándékosan BKV-val érkező férfiakról?

Figyelt kérdés

Egyre jobban elterjed ez a szokás férfiak között, hogy nem mutatják meg azonnal a teljes arzenáljukat, hanem csak szépen fokozatosan.


Azzal a nem titkolt céllal, hogy kiszűrjék a valódi, érzelmeken alapuló párkapcsolatra teljesen alkalmatlan, haszonleső, női nem szégyene genetikai hulladék szukákat.


A módszer úgy tűnik nagyon hatékony, és nagyon egyszerű.



2021. márc. 6. 11:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
LOL
2021. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig világ életemben az összes randira BKV-val mentem, mert az agglomerációban lakom, leteszem Zuglóban az autómat, és metróval bemegyek a belvárosba, ahová amúgy kocsival már nem szívesen mennék. Senkinek nem volt belőle problémája:D
2021. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

# 2


Te mit gondolsz akkor azokról a nőkről, akik konkrétan azt tárgyalják egymás közt hogy egy BKV-zó férfi az alapból kuka.


pl. ilyen "celeb" nők között ez alap, az a modell csaj aki műsorvezető az nyíltan vállalta ezt a véleményét , a Nagy Réka

2021. márc. 6. 12:12
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Pesten a legtobb ember bkv val megy mindenfele. Akkor mi a gond?
2021. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
2-es vagyok. Nyilván nem ilyenekkel ismerkedem.
2021. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Amilyen durva benzinár lett megint (tavaly majusban 320 volt, most 425 es semmivel sem lett jobb azota az eletszinvonal, a gazdasag), csoda h van olyan, aki autoval megy a wcre is
2021. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, szerintem esetedben teljesen irreleváns.

Mindegy, hogy van otthon tíz Mercid vagy csak egy talicskád, nőd úgyse lesz soha

2021. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Te mit gondolsz akkor azokról a nőkről, akik konkrétan azt tárgyalják egymás közt hogy egy BKV-zó férfi az alapból kuka.


Szerintem ikyen nem letezik. Persze plazacicaknal lehetseges.

2021. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Én is szándékosan BKV-zom. Azért,mert nincs autóm, viszont szándékomban van megérkezni a randira. Eddig nem volt probléma.
2021. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

# 7


Ebben teljesen igazad van mert én hetero nő vagyok.

2021. márc. 6. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!