Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi csináljak nagyon vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak nagyon vágyom már barátnőre, hogy legyen társam, de nem értek a nőkhöz, mi csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magamnak társat, soha nem volt még. Agg szűz is vagyok. Nagyon vágyom egy társra, mert nagyon rossz így. Legszívesebben fejbe lőném magam már elegem van mindenből. Egyszer ha meg találnàm a tàrsam soha nem kellene nekem más. Vissza húzódó is vagyok, mit lehetne csinálni? Társkereső senkinek se kellek. F

2021. márc. 7. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor marad a tenyered és az öt ujjad, ez van.
2021. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
Probalj keresni fiukat. Jobb ha egy srac cidaz le mintha mindig kiverned
2021. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha tényleg akarnál egy csajt nem itt picsognál és mentegetőznél idegeneknek, hogy dehát úgysem kellek. Valld be hogy nagyon is el vagy te kényelmesen úgy ahogy vagy.
2021. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy ilyen egyszerű. Utálok már ilyen lenni.
2021. márc. 7. 20:00
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

3 dolog kell.


1. Edz - ha nem vagy bevágódós, akkor legalább nézz ki jól.


2. Próbálkozz, mindig, akkor is ha 100% a kudarc. Kell a tapasztalat, mindig tanúlj a hibáidból. A picsa hiszti rinyát, amit most is itt letoltál online, azt lehetőleg a nőknél mellőzd.


3. Olvass könyveket karizmatikus kisugárzásról, lányokról. Illetve legyenek ismerkedős szövegeid. A "szia mizu" és társai szövegeket mellőzd örökre.


Minden más tőled függ. Itt neten nem tudjuk át adni neked a nőzés eszenciáját. Annyi, hogy én sem vagyok önbizalom bajnok, így maxra fejlesztettem az online ismerkedős képességeim nagyon sok idő alatt és ez be is jött. Majdnem az összes barátnőmmel online ismerkedtem meg jobban. Szóval hajrá, csak a picsa hisztit mellőzd. Kilométerekre ellehet vele üldözni a legelkeseredtebb nőt is.

2021. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Éppenséggel egy új frizura is segíthet.

Ha én magamnak levágom egy méretre otthon, akkor tipikus bаlfаsz Pistike-fejem lesz.

Elmentem fodrászhoz, vágott nekem egy menő hajat, ég és föld. Nem azt mondom, hogy verekednek értem a nők, de sok szemezés, összemosolygás, megnézés lett, szórakozóhelyen is szívesen beszélgettek velem (tavaly nyáron kezdtem el fodrászhoz járni).

2021. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!