Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A családom aggódik értem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom aggódik értem hogy már 6 éve nincs párom és már vigasztalja őket ha azt mondom hogy sajnos nehéz társat találni, mit tegyek? 27F

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak jót szeretnének és sohasem szólnának bele a magánéletembe, csak aggódnak hogy már nincs 6 éve párom. Ráadásképpen, látják rajtam hogy mostanában kezd megviselni a dolog. Azt már régen elfogadták, hogy a bátyámmal ellentétben, engem sohasem érdekelt az alkalmi szex (bátyámnak az volt a szokása hogy folyamatosan más lányokkal volt egy éjszakás kalandja, ma már azonban boldog házasságban él). Tudom, hogy a családom nem szeretne nekem "rosszat", csak főleg mostanában kezdek egy kicsit lemondani a reményről. Ebben a 6 évben nagyon sokat randiztam, de sajnos az esetek 90 százalékban olyan lánnyal találkoztam, akik csak átvertek és hülyítettek, a másik 10 pedig annyira zárkózott volt, hogy hiába voltak nagyon kedvesek, sohasem lett semmi köztünk. Vagy pedig az volt, hogy ő csak alkalmi kalandra vágyott volna, de én olyasmibe sohase mennék bele. (Most már a családom sem javasolja, évekig nyaggattak vele, hogy legalább próbáljam ki.)


Én tényleg szeretnék barátnőt, de sajnos azt érzem, hogy nagyon nehéz dolog. És egyre nehezebbnek érzem. De hiába mondom ezt a családomnak ,csak tovább aggódnak. Bátyámnak ennyi idősen már régen volt gyereke is, nekem pedig 6 éve még csak szexuális élményem se volt.


Ami jó dolog, hogy a szabadidőmben így legalább rengeteget tudok foglalkozni a szenvedélyemmel, ami a művészetek. Én zongorán játszom 8 éves korom óta és folyamatosan törekszem fejleszteni a zongora tudásomat. Gyakran készítek videókat is, ami arról szól hogy zongorázom. Ezen felül, még festek is, átlagosan 4 képet egy hónapban. A művészetek világa nagyon fontos számomra. Introvertált ember vagyok (a bátyám pedig teljes mértékben extrovertált) és éppen ezért vagyunk annyira mások a testvéremmel. Ő mindig ment partizni és alkalmizni, én addig zongorán játszottam és festettem. Az a baj, hogy mostanában már a művészetek sem elég nekem, mert semmi sem helyettesíti azt az érzést, amikor 6 éve még volt párom. A pillanat, hogy átölelhetem a lányt akit szeretek, hogy a szemébe nézhetek, vele aludhatok, ezek nagyon hiányoznak.


Mit tegyek? Nekem is rossz és a családom is aggódik értem. Hogyan tudnád megnyugtatni őket és magam is?



2021. márc. 7. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Előbb-utóbb leszoknak majd róla, hidd el. Úgy 30 éves korodig fog menni a rikács, utána már nem. Aztán egy idő után kihal a családod és akkor már senkit nem fogsz érdekelni. Na, ez a vége nagyon szomorú lehet, mikor az ember átéli.


Én könnyen leállítom a rokonaim, egyszerűen csak visszakérdezek, hogy "Hol, mikor és hogyan?" - erre nem is tudnak mit reagálni, mert reális választ egyik sem tud adni.

2021. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban nem mond hülyeséget az első, hogy b@*szogatáskor mindig érdemes visszakérdezni, hogy "Oké, mikorra szervezel nekem akkor egy randit valakivel?", vagy ilyesmi. Egyből befogják.


Nem viccelek, múltkor itt volt az anyósom és elkezdi: "Ki kellene festeni már a lakásotokat.". Erre mondom neki: "Oké, mikor jössz majd át festeni?". Be is fogta utána. Remélem értitek, a lényeg, hogy az emberek szeretnek beleszólni mások életébe, de amikor konkrétan segíteni kellene, akkor már inkább nem szólnak semmit.

2021. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%

Akkor kapsz meg valamit, amikor azt nagyon akarod, eltökélten. Aztán lemondasz róla és sodródsz az életben, önmagad vagy és észrevesznek.

Ritka az, aki önmaga.

Nálad ez fordítva működik, nem akartad, nem érdekelt és most már akarsz párt. De minél jobban fogod akarni, annál inkább görcsös leszel és ezt szimatolja ki könnyen egy nő. A darabos viselkedést, az erőlködést, hogy nem vagy önmagad és megfelelni próbálsz annak, aki esetleg tetszik neked.

Mikor rajossz hogy akarod a boldog társas életet, de ez nem jön könnyen és elhesegeted, majd élsz kb lesz@rva ezt is, akkor észrevesz valaki a tömegben, és feltünik, hogy ez a személy önmaga és eredeti.

Ez volt az én esetemben.

Es ha én megtaláltam, te is megfogod, mert én egy lehetetlen idegbajos görcsös nő vagyok és mégis boldog.

Viszont a családod állítsd le, ez borzasztó, mikor a magánéletedbe beleszolnak, ez a leendő párodnak is riasztó lesz:" na hát vártunk rád 6 évet aranyom!"

Egy nőt ismerek akit piszkal ezzel az anyja hogy unokát akar, és szerencsétlen annyira ragörcsölt 31 évesen h pánik ül rajta, vadászik, be van indulva, csak a pasikrol tud beszélni.

Egy idő után te is megmakkansz tőlük, mert Ez mérgező.

Mi az h tudjak mikor dugtál mikor nem? Ez nem kellemetlen neked? Miért engeded be őket a legintimebb életedbe? Ez azért kissé borzalmas.

Egyébként művészet, biztos van saját körötök, hasonló érdeklődésű emberek ahol ismerkedhetnél.

Viszont ha nincs igenyed a megjelenésre, nem foglalkozol a testeddel, hajaddal és pl meggörnyedve jársz szégyenlős csendes vagy és döglött hal kézfogásod van, változtass rajta. Mert az olyan a gyenge, védelmező férfi hiányát mutatja, konkrétan a halál szagát árasztja az ilyen fiatal férfi és tudjuk, hogy az ember még mindig állat, a nő a védelmet és biztonságot keresi, van akinek ezen a téren pénz és lakás is kell, van akinek elég ha magabiztos egy férfi és nem hát ökör vagy sírja el magát mindenen.

Nem kell eljarnod bulizni, most nem is tudnál, ezt most engedd el covid alatt. Építsd magadat, légy fittebb, menj el kirándulni és ha újra lehet tömegrendezveny, menj művész közösségbe, komolyzenei koncertekre, ezzel kapcsolatos eseményekre, ahol hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz, ismerkedhetsz.

2021. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam meg pont a fordítottja megy. Három éve szingli vagyok, és apum nonstop úgy beszél arról, hogy majd egy komoly kapcsolatom lesz, mintha másfél héten belül esedékes lenne. Az idegeimre megy vele. Tudom hogy ez csak arról szól, hogy ő értékesnek és jónak tart, és pozitív a jövőmmel kapcsolatban, de idegtépő ez a hozzáállás.

23N

2021. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

1-es jól látja.

Én hamarosan betöltöm a 30-at, akkor már 7 éve leszek teljesen egyedülálló (tehát még egyéjszakás sem volt), és mostanra ez már olyan természetes, magától értetődő velem együtt mindenki más számára is, mint a levegővétel. Senkiben fel sem merül már jó ideje, hogy nekem valaha lesz még közöm férfihoz.

Amíg téma volt, addig pedig én is visszakérdezéssel zártam le. Pl. "Normális vagy, nekem? Mégis kinek kellene egy ilyen nő?".

2021. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hugom erre azt mondta: "miért nem megyek randizni"...

Ez kb olyan, mintha egy hajléktalannak mondaná valaki, hogy miért nem vesz házat magának.

Nem vagy egyedül ezzel a dologgal kérdező, de ezen ne agyalj, fölösleges.

Nekem egyszer volt szerencsém az életben, megtetszettem egy lánynak, aki volt annyira tökös, hogy odajött hozzám. 3 évig voltunk együtt, jó volt, de persze a vége a szokásos: jött egy "jobb" kan, csajom megcsalt és inkább lelépett vele.

Annyi vigasztal, hogy legalább nekem is volt barátnőm, párom, társam, akit nagyon szerettem és aki talán engem is szeretett valamikor. Átélhettem ezt a dolgot, nem maradt ki az életemből.

Szerintem te is fogd fel így. Aztán lehet egyszer még szerencséd lesz.

2021. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szössz*.* ***** válasza:
74%

Srácok, sosem szabad feladni!!:)

28 éves nőként mondhatom, sokan vagyunk még, akik rátok várunk ;) lehet, nem egyszerű az odafelé vezető út, de ha elzárkóztok a lehetőségek elől, esély sincs

2021. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked legalább volt egy az évek során. Nekem egyszer sem volt párom, így annyival jobban nyaggatnak ezzel. Hiába mondtam már milliószor, hogy hagyjanak békén ezzel. Kimerítő...

31F

2021. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!