Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért esnek hasra az orvosoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esnek hasra az orvosoktól? Egy burkoló többet keres.

Figyelt kérdés
Itt is van egy csomó orvosos kérdés, aztán meg leoltják a nőket hogy ők orvosnak nem kellenének. Ők is emberek! Ha meg a della a lényeg, az egy építési vállalkozónak is van!

2021. márc. 8. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a della a lényeg. Az orvos egy segítő szakma, ráadásul az egyik legnehezebb. Persze, hogy sok embernek imponál.
2021. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Az orvos egy igen szép szakma, hisz segítesz az embereken, főleg az időseken. Ez elég sok nő számára vonzó, olyan mint az egyenruhás munkák, pl.: katona vagy tűzoltó. A burkoló meg jól keres, de azért az orvosi fizetés lekörözi.
2021. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Presztízs..nem csak pénz. ( szerintem nagyrészt ugyanaz a kérdező írja ki a kérdéseket)
2021. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyen embert messziről kerül minden értelmes nő!
2021. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Értelmi színt, presztizs, társadalmi rang. Általában az orvosi ingben nadrágban bőrcipőben jarnak apoltan míg egy burkoló nem úgy néz ki mint aki a magazinból lépett volna ki.

Az orvosok mindig jól keresnek és van karrier lehetőség akár még miniszter is lehet belőle, míg egy burkoló ha lerobban nincs pénz és a karrier maximum építőipar cégben merülhet ki de nem megy az építőipar annak is vége.

2021. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az ambició imponál egy orvos esetében, a kitartás. Tudom hogy sose tudnék annyit tanulni,mint amennyit egy orvos és sose tudnék annyit dolgozni, ezért felnézek rájuk, de az orvosnőkre is felnézek :)

Szerintem azért mert a nőnek kell,hogy felnézhessen egy férfira... nekem apám, bátyám, nagybátyám, unokaöcsem mind szakmunkás és tudom hogy azért mert nem volt bennük semmi ambició, kitartás, nem akartak tanulni, egyikőjüknek sincs meg az erttségije. Nekem ez nem imponál 2 diplomasként, 3 szakmával. És itt megjegyzem, hogy ettől függegten volt szakmunkás párom, akit nagyon szerettem. mas okokból fel tudtam rá nézni.

2021. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Jól keres? Aki másokat dolgoztat 1500_2000 ft/óràert. Egy keres, 10 dolgozik.
2021. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

"nekem apám, bátyám, nagybátyám, unokaöcsem mind szakmunkás és tudom hogy azért mert nem volt bennük semmi ambició, kitartás, nem akartak tanulni"


De van bennuk egy jo adag dexteritas es kreativitas. Igenyes szakmunka is letezik, foleg regi epuletek, jarmuvek restauracioja.



36F incel

2021. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Mert a legtöbb suttyó. Ritka a normális, művelt, intelligens köztük.

Ha meglàtnak miniszoknyában rögtön kijön belőlük a kultúra, kiesik a szàjukon a kapa.

2021. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyanígy vagyok a gyógytornászokkal, ápolónőkkel, tehát a kórházak női dolgozóival. (És természetesen a női orvosokkal is.)

Értelmesek, kedvesek és műveltek.

2021. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!