Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért esnek hasra az orvosoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esnek hasra az orvosoktól? Egy burkoló többet keres.

Figyelt kérdés
Itt is van egy csomó orvosos kérdés, aztán meg leoltják a nőket hogy ők orvosnak nem kellenének. Ők is emberek! Ha meg a della a lényeg, az egy építési vállalkozónak is van!

2021. márc. 8. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Az ápolónők értelmesek és műveltek? 😂
2021. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Szóval szerinted aki 10+ évet tanult az (egyik) legnehezebb képzésen, és azután is folyamatosan tanulnia kell hogy felkészült maradjon, emberi sorsokat határoz meg, hatalmas felelősséget vallal magára, az "csak egy ember"?

Igen, de milyen ember? Megnézném hogy egy orvosi anatómiából ki ért akárcsak egy szót is, vagy hogy ki lenne hajlandó bemagolni az egész farmakológia tárgyat, vagy épp ki vállalna be egy olyan szakmát, ahol egy rosz döntés és miattad meghalt valaki.

Értem én hogy a burkoló szép szakma meg a maga módján nehéz, azt is hogy jól keres. De azért egy orvoshoz ne hasonlítsuk már...

2021. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A burkolo tobbet keres? En ismertem szegney burkolot de szegeny orvost nem. Az osszes orvos jol keres es a korhazi munka mellett maganrendelesuk is van.

A orvosnak nagyobb a tarsadalmi rangja. A fizetes nem minden.

Van olyan orvos aki kevesebbet keres mint egy burkolo, ha az orvos kezdo, a burkolo meg vallalkozo 20 alkalmazottal. Meg igy is az orvosnak nagyobb a tarsadalmi rangja, raadasul lehet belole foorvos, lehet maganrendeloje, stb tehat tobbszoroset is keresheti a kezdo fizetesenek. A vallalkozo burkolo meg esetleg felvesz tobb embert ha talal de nem lesz magasabb beosztasban.

2021. márc. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az orvos az nem csak a pénzért dolgozik, hanem van hivatástudata is. Ez pedig tiszteletet érdemel. Ugyanúgy, ahogy a mentős, nővér, ápoló, tanár is. Nem feltétlenül a pénz a lényeg.
2021. márc. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A pénz csak egy dolog, a presztízs meg egy másik. Ez ugyanaz, mint amikor a márka és nem a tudás alapján választasz ki valamit. Másrészről pedig gondolj bele egy átlag diplomás nő helyzetébe: 23-25 éves koráig tanult, szerzett valamilyen diplomát vagy akár többet is, mert majd ezzel megalapozza az anyagi biztonságát. Talál állást, amivel túlórákkal mindennel együtt talán a havi nettó 300 is összejön. Hogy illeszti bele a saját világképébe mondjuk Józsit a kőművest, aki 30 éves, 10 év alatt már neve van a szakmában és a 300 legalább dupláját keresi meg havonta még télen is? Közben nem lett alkoholista, megvannak a fogai és nem csak a foci meg a nők érdeklik. Nem tanult tovább és mégsem csúszott le? A megoldás: az ilyen nagyon ritka, inkább csak a mesékben van. Ugyanúgy, ahogy az olyan orvos, akinek csak a hálapénz számít, remeg az alkoholért és nincs egyetlen jó szava sem a betegeihez.

Ilyenkor az van, hogy a saját szociális háló hiányában két férfi képe lebeg az ilyen nők előtt. Az egyik a jól képzett orvos, aki fiatalos, sportos, fogkrémreklámba illő mosolya van és jó egzisztenciája, a másik meg a lecsúszott fizikai munkás, aki 30 évesen már elhízott, hiányos a fogsora, mamahoteles és minden pénzét a kocsmába hordja, vagy az értelmetlen gyerekes hobbijára költi.

2021. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként az orvosok most épp hogy nagyon jól keresnek...

Látszik, mennyire követed az aktuális eseményeket, de mindegy.

2021. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Párom az építőiparban dolgozik. Alkalmazott. Én nőként többet keresek. Meg amikor rossz idő van, akkor munka sincs. Januárban egy fillért sem keresett. Sajnos szereti a munkáját. Pedig nehéz és lenézett. A környékünkön a többség nem csinálja. Karbantartók, üzemi munkások, sofőrök, postásról is tudok aki eredetileg építőipari szakmát tanult.

Orvos az egy méltán megbecsült szakma. A legnehezebb egyetem. Én is felnézek az orvosokra. A hivatalos keresetük tényleg nincs arányban a tudásukkal. DE! Én még nem láttam szegény orvost. Legfeljebb egy kezdő, rövid ideig. Még ma is ott a hálapénz. Aztán rövid időn belül mindegyik nyit magán prakszist. Ott aztán már dől a lé. Elképzelhetetlen összegek. Pár milliót bármelyik megkereshet egy hónapban. Amelyik operál vagy nőgyógyász, ott a határ a csillagos ég. Egy műtétért, szülésért mennyit adnak? Egy magánrendelésen 15 ezer ft egy beteg, max 20 perc. Számoljatok már.

2021. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

"En ismertem szegney burkolot de szegeny orvost nem. Az osszes orvos jol keres es a korhazi munka mellett maganrendelesuk is van"



Mondjuk, ha a NAV a kormukre nezne a szegeny doktor bacsiknak, meg a boritekjaiknak, a vegen Lakatos Mutuszami vegbeltukrozne oket Sopronkohidan.....



36F incel

2021. márc. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Ápolóként dolgozom. Az orvosaink 80%-a nő.

A Burkolóknál nem tudom mi az arány.

2021. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!