Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai (egyetemista vagy frissen végzett) lányoknak mennyire fontos, hogy a fiúnak jó anyagi helyzete, illetve vállalkozása legyen?

Figyelt kérdés

Először legszögezném, hogy nem szeretném, ha bárki általánosítással vádolna!


Úgy látom a mai világban, hogy a legtöbb huszonéves lány csupán egy olyan fiúval jár, akinek mindene megvan, van biztos lakása, állása, és a többségnek vállalkozása is. Mivel úgy látom, hogy a sikeres férfinak általában az van, hiszen facebookon rögtön ott virít a menő cég.


Aki meg álláskereső, nem menő, illetve még nem rendelkezik státuszdolgokkal, azt semmibe sem veszik a lányok. S elkeserítő, hogy ennyire anyagiasak. Tudatában vagyok annak, hogy a belső már nem olyan fontos, de ennyire?


Megkérek mindenkit, hogy a kérdésre várok választ. Szándékos bántást, valamint általánosítással való vádolást nem fogadok el.


2021. márc. 9. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tagadom! Nekem mindig is fontos volt a férfi anyagi helyzete IS. - Ám nem igaz, hogy csak az a fontos. Önmagában ez kevés. Ha nem tisztel, nem csaladcentrikus, nem megbizható, anyuci pici fia, képtelen rendet tartani maga körül akkor az nálam kuka.

Nem várok el magy dolgokat, (legyen lakása/háza, rendes allasa, meg egy középkategoriás autója)

2021. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

S miért fontos? :)

Egyébként megértem, hogy a belső is fontos. Bennem a családcentrikusság és a megbízhatóság megvan. Besegítő vagyok, nem hagyom, hogy mindent a nő csináljon.

Ha a belsőm oké, de az anyagi nem, akkor már nem vagyok beszámítható?

Még autóm sincs...

2021. márc. 9. 16:53
 3/61 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos elég fontos nekik, bár nem ez az első számú szempont
2021. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
58%

Dehogynem! Valakinek biztos. Csak nem nekem. Én ettől meg nem nezek le senkit, csak nem kezdenék vele.

Azért fontos, mert szeretem a kenyelmet, a nyugalmat, hogy nem kell néznem az arakat a boltban, szeretek utazni is szép helyekre, szeretek jó körülmények között élni.

Az autó a mai vilagban alap szerintem.

Én már 6 eve kijöttem az egyetemről, de akkor is fontos volt, és most is ugyanígy gondolom. Továbbá azért is fontos volt, mert szerettem volna gyereket. (Nem jó anyagi helyzetü pasival ez meg ugye nem lett volna lehetseges, vagy csak úgy, hogy az szívás)

2021. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

A kényelmet és a nyugalmat én is szeretem. A múltam miatt, talán. Gimiben esélyem sem volt, mivel akkor különösen nem éltem jól.

Nekem is fontos az utazás.


Autó valóban alap, de rengeteg a baleset. Nos, mivel nem akarok értéktelennek mutatkozni, veszek majd egy autót. Én a biciklizést preferálom. Városban gyorsabb, mint a tömegközlekedés és még erősít is.

2021. márc. 9. 17:12
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt fontos, a húszas éveim elején még nem a családalapítás, gyerekszülés volt a legnagyobb gondom. Egyébként se tetszettek az idősebb férfiak soha, egy 21-23 évesnek meg honnan legyen stabil egzisztenciája, ha nem tesznek a segge alá a szülei mindent. Szerintem az a szép, ha együtt teremtik meg az egzisztenciát a fiatalok...
2021. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
57%
A játék oda vissza megy. Ha a lány elvárja ezeket, s meg tudod adni, te is elvárhatod tőle a magas szexuális aktivitást, szépségápolást (nem a te pénzedből persze), testedzést, stb. Ha meg nem tudja megadni, dönthetsz, hogy leadod e a lécet.
2021. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
91%
Egy réteg elvárja de többség nem hiszem hogy ilyen lenne, inkább a szerelmet hajszolják bármit is jelentsen ez.
2021. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
80%
Elvárt, de önmagában kevés. Olyan ez, mint a beugró sok helyen. Elvárt, de azzal még nem érsz semmit.
2021. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
86%

Nem fontos. A párommal mindketten egyetemisták vagyunk és még jogsira se telik. Ő most elkezdett dolgozni és nyáron mindketten fogunk. Együtt szerzünk magunknak pénzt, nem a pasi dolga. Én azért nem dolgozok most még, mert nagyon fontos nekem az egyetem és a fullos átlag.

A családja is inkább szegény az enyém pedig kicsivel átlag feletti.

2021. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!